Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 18:27

Prokuratura nie chce niezależnego biegłego

Wojskowa prokuratura nie zgadza się na udział amerykańskiego patologa Michaela Badena w ekshumacji zwłok śp. Przemysława Gosiewskiego i na jego obecność podczas sekcji zwłok - dowiedział się portal Niezależna.pl

- Właśnie otrzymałam informację, że prokuratura odrzuciła nasz wniosek - mówi portalowi Niezależna.pl Beata Gosiewska, wdowa po Przemysławie Gosiewskim.

Amerykanin Michael Baden to jeden z najwybitniejszych patologów sądowych, który brał udział m.in. w badaniach zwłok prezydenta Johna F. Kennedy’ego czy badaniach szczątków cara Mikołaja II.


PRAWDA jest szokująca i bardzo niewygodna

dla POlszewików dlatego wszelkie inicjatywy takie jak udział w badaniach niezależnych ekspertów jest skazany na porażkę! Niezależni eksperci będą dopuszczeni dopiero wtedy do badań gdy wszelkie ślady zostaną definitywnie zatarte oraz gdy natura zrobi swoje. Czas jest w tej kwestii bardzo ważny ale jak widać nie ma mocnych na POlszewików. Wykradzenie trumien do niezależnych badań nie wchodzi w rachubę ponieważ trumny są wyposażone w GPS i RFID a ponadto miejsce spoczynku... jest mniej lub bardziej dyskretnie monitorowane non stop przez 24 godziny na dobę. Ukryte kamery, patrole tzw. ochroniarzy itd. Te wszystkie zabezpieczenia służą określonemu celowi a ten jest jeden - nie dopuścić do wykonania ekshumacji i badań przez niezależnych ekspertów z zakresu patomorfologii, biochemii, biologii itp. Ale pomimo tych wszelkich zaostrzeń i tak udało się pewne materiały zdobyć by wykonać badania a te jednoznacznie wskazują na to, że zawartość trumien to... nawet kilka różnych osób (dotyczy zarówno wieku jak i płci) bo tak wskazują badania DNA.

Ponadto w pobranym do badań materiale stwierdza się obecność:
1. tlenek etylu;
2. tlenek propylenu;
3. azotan izopropylenu;
4. Pył:
4a. aluminium;
4b. cyrkonu;
4c. magnezu;
5. octol (materiał wybuchowy!)'
6. hydrazyna (paliwo rakietowe

#2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 18:29

teraz nie chcą jak i nie chcieli poz zamachu współpracy z NATO

Wybuch będzie też doskonale widoczny na zdjęciach wykonanych przez satelitę amerykańskiego monitorującego ten region zgodnie z porozumieniami podpisanymi przez USA z Sowietami, a potem Rosją, o satelitarnej kontroli porozumień o ograniczeniu zbrojeń... Nie obserwowałem tej wizyty, ale miałem sygnały, że Radkowi Sikorskiemu Amerykanie zaproponowali te zdjęcia, pytając czemu Polska nie poprosiła o pomoc NATO w sprawie śledztwa odnośnie przyczyn “katastrofy”. Ten ostatni zaperzył się, że Polska żadnych zdjęć nie chce (tak mi powiadano) - bo był to błąd pilota. (Oczywiście wszelkie media, w tym polonijne, gdzie ubole i razwiedka mają wpływy, teraz publikują artykuły, jak to zmęczeni piloci się mylą, i to na całym świecie.
I jacy są przepracowani... Sam widziałem taki tekst w chicagowskim “Monitorze”). And last but not least. Tylko bomba izowolumetryczna wybucha w takim specyficznym “dwutakcie”. Są to akustycznie dwa oddzielne wybuchy - bo gwałtownie rozprężający się gaz powoduje pierwsze “boom”, po którym zaraz następuje właściwy, następny wybuch. I to dokładnie
słyszał świadek Sławomir Wiśniewski, montażysta TVP, który akurat jechał samochodem na lotnisko nagrywać lądowanie Prezydenta i towarzyszącej mu “ekipy”. Dwa wybuchy, niezbyt głośne, po czym niewielką, zaraz stłumioną kulę ognia... I dokładnie to do kamery “na gorąco” powiedział...

http://www.polskawal...pic.php?p=23724

#3 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 18:50

Mene, tekel, fares .

#4 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 marzec 2012 - 14:52

Prof. Michael Baden: przyjeżdżam do Polski

Prokuratura nie zgodziła się na udział międzynarodowego specjalisty w badaniach ciał ofiar smoleńskiej katastrofy. – To skandaliczna decyzja – mówią przedstawiciele rodzin i żądają zgody ministra zdrowia na prywatną sekcję zwłok.

Światowej sławy patolog Michael Baden zgodził się przeprowadzić sekcje zwłok Przemysława Gosiewskiego i Janusza Kurtyki. Amerykański naukowiec brał udział m.in. w badaniach zwłok prezydenta Johna F. Kennedy’ego oraz szczątków cara Mikołaja II.

– Zamierzam przyjechać do Polski – mówi „Gazecie Polskiej Codziennie” prof. Baden.

więcej na http://niezalezna.pl...zdzam-do-polski

#5 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 marzec 2012 - 20:15

Liczy się garbate i do tego tłuste ,jak swinia i kaszalot.

#6 ~ausf~

~ausf~
 • Goście

Napisano 18 marzec 2012 - 09:09

Teraz wiem że Polską rządzi Ruski Chłop

#7 browarocholik

browarocholik

  Nowy

 • Użytkownicy
 • Pip
 • 4 postów

Napisano 13 luty 2013 - 15:07

Nie wierzę w teorie zdrady i zamachu stanu, nie mniej jednak denerwuje mnie że nie chcą nam oddać samolotu. Przedłużanie śledztwa przez Rosyjką prokuraturę jest żenujące. Wpisuje się w obecny w rosyjskiej polityce widocznie lekceważacy stosunek do Państwa polskiego.

#8 nowatorka

nowatorka

  Dziennikarz

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 184 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 14:19

Widocznie mają coś do ukrycia, skoro nie chcą wydać resztek samolotu. Na których i tak do tej pory wszelkie ślady jeśli jakieś były zostały zniszczone.

#9 lodkaklotka

lodkaklotka

  Nowy

 • Użytkownicy
 • Pip
 • 5 postów

Napisano 29 grudzień 2013 - 21:14

wstrząsającym odkryciem będzie fakt jeśli za pół wieku znów odkryjemy że to kolejna zbrodnia dokonana na ludności polskiej, tak jak w czasie II wojny ..#10 Śux

Śux

  Nowy

 • Użytkownicy
 • Pip
 • 4 postów

Napisano 03 maj 2014 - 12:20

Jest to taka sama zbrodnia jak Katyń i proces szesnastu tylko Lech Kaczyński nie dał się do Moskwy zaprosić.#11 Śux

Śux

  Nowy

 • Użytkownicy
 • Pip
 • 4 postów

Napisano 03 maj 2014 - 12:25

Prawdę zna U.S.A. ale tak się dowiemy jak od Anglików w sprawie wypadku Sikorskiego w Gibraltarze.#12 diora

diora

  Nowy

 • Użytkownicy
 • Pip
 • 3 postów

Napisano 12 luty 2015 - 11:09

Specjalnie wszystko jest zamieszane by nigdy prawdy nie było.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych