Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wstrzymano budowę obwodnicy Wasilkowa :: zobacz komentowany artykuł

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wkur...y !~

~wkur...y !~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2007 - 19:42

Chcę być w Polsce jak w swoim domu, nie folwarku gdzie byle jaki śmieć z zachodu ma mi nakazywać co mam u siebie robić

#2 ~Bryś~

~Bryś~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2007 - 06:23

Miej pretensje do tych co nie potrafili porządnie projektu zrobić. Możliwośc zaskarżenia musi być, inaczej sąsiad pod oknem wybudowałby ci spalarnię śmieci lub rzeźnię, a ty nie mógłbyś się nawet odwołać.

#3 ~biały~

~biały~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2007 - 17:40

Te Bryś,a co Ty wiesz o projekcie? Jesteś ekoinzynierem? Ty w ogóle umiesz mapę zorientować? Wiesz o czym piszesz? Bo na mój rozum to nie wiesz. Obwodnica Wasilkowa wyrysowana została zupełnie sensownie i ma dojść przez Sochonie i Dobrzyniewo aż do Choroszczy.To w tej gazecie wyczytałem chyba. A Ty to pewnie chciałbyś ja albo mostem nad wasilkowem albo tunelem puścić, co?

#4 ~Bryś~

~Bryś~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2007 - 06:13

Biały to ty chodzisz jak dziecko we mgle. Wystarczyło zrobić parę analiz i wpływ oddziaływania na środowisko. Obwodnica pod Wyszkowem też przechodzi przez N2000, ale tam wiedzieli jakie są potrzebne papiery.

#5 ~Panerka~

~Panerka~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2007 - 18:53

Podziękuj prawdziwym Polakom, jak z pięć lat temu miała być obwodnica skręcająca przed Jurowcami i omijająca Wasilków to zaprotestowali mieszkańcy Sochoń, że oni też chcą być wywłaszczeni, a nie ci , którzy za pół darmo wykupili ziemie pod pierwotny przebieg obwodnicy. Wykupili ją prawdziwi Polacy, z inni prawdziwi Polacy z Sochoń zaprotestowali. Obwodnica mogła być już do 3 lat. Były wtedy już przyznane pieniądze i wszystko przepadło. Nie pierwszy raz w tym kraju i nie ostatni.

#6 ~fifiątko~

~fifiątko~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2007 - 08:44

No tak, teraz przerwać prace a zacząć w listopadzie i przez całą zimę - wtedy lepiej wiąże beton. Poprawki takiej trasy jak w banku za rok - wszystko będzie się kruszyło. Aha, dlaczego wycinać drzewa? Można zastosować je jako pale podtrzymujące mosty i barierki

#7 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2007 - 09:57

Tak to jest lepione jak droga(czytaj dukt) w Suchowoli. Brak pieniędzy i taka jest prawda. A z reszto, kto to czyta i rozumie?

#8 ~bocian~

~bocian~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2007 - 10:22

Polska wstepując do UE podpisała traktat o przestrzeganiu prawa obowiązującego w całej unii. Ochrona obszarów Natura 2000 to jeden z punktów na które musiała sie zgodzić. Więc nie zadawaj głupich pytań kto rzadzi bo sie osmieszasz. Widać jesteś tak samo głupi jak nasi rządzący co obiecywali, że obwodnice powstaną, choc wiedzieli, że i tak nie można ich budować, bo zabrania tego traktat UE

#9 ~zabobon~

~zabobon~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2007 - 18:14

głupi jak nasi rządzący co obiecywali, że obwodnice powstaną, choc wiedzieli, że i tak nie można ich budować

#10 ~biały~

~biały~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2007 - 05:40

Traktat wcale nie zakazuje budowy obwodnic, bo gdyby zakazywał, to moglibyśmy mówić o zniewoleniu Polski i końcu jej niepodległości. Tak naprawdę ograniczenia narzucają tzw. obszary Natura 2000 tworzone w imię widzimisie zielonych, ale i tam wolno budować o ile nie ma innej alternatywy. A w przxypadku obwodnicy wasilkowa nie sposób znaleźć innej alternatywy. Więc kolego sie nie ośmieszaj. Zrestzą i alternatywa dla Augustowa jest śmieszna

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych