Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wstyd Panie burmistrzu! Podsumowanie 12 lat?

115 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 21:24

Przykre to ale burmistrz w filmiku na ""you tube"" dziękuje za poparcie w wyborach 21 września!??!!  Przecież wybory odbyły się 21 października! Panie burmistrzu wstyd! Czy tak wygląda również 12 lat Pana urzędowania? 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 22:28

Przykre to ale burmistrz w filmiku na ""you tube"" dziękuje za poparcie w wyborach 21 września!??!! Przecież wybory odbyły się 21 października! Panie burmistrzu wstyd! Czy tak wygląda również 12 lat Pana urzędowania?

Tak to wygląda. 12 lat straconych, a szkoda bo nadzieje były duże, a wyszło jak zawsze.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 23:03

Podobno Błażej uczestniczył w nagrywaniu tego filmiku. Celowo na minę wsadził Zbyszka?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 23:07

Żaden wstyd, tylko zwykłe przejęzyczenie. Zdarza się każdemu. Przesadzacie i na siłę szukacie sensacji.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 06:43

Jeśli wybory odbywają się tydzień przed nagraniem filmu to rzeczywiście.. wstyd!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 07:15

Wstyd to jest że taka osoba zajmuje takie stanowisko od 12 lat.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 07:22

Każdy może i ma swoją szansę. Nie wolno negować żadnej osoby, ja popieram PiS i zagłosuję na Pana Jana Zabieslkiego bo uważam że burmistrz Zabigniew Karwowski swoje osiągnął, ale Mońki potzebują nowej siły. Ten klip i mowa przez burmistrza o 21 września to dowód na to że nie ma już paliwa. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 09:08

poważnie jest taki błąd?

#9 ~nie szukam stołka~

~nie szukam stołka~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 13:16

Nie jestem ani zwolennikiem wielkim obecnego ani pretendenta,ale uważam że czas wymienić ten układ i spróbować wybrać nowego, czyli Pan Zabielski. Co z tego bedzie to zobaczymy, na pewno nie b edzie nic gorzej a jedynie lepiej i więcej nowych dobrych pomysłów i nowych udanych inwestycji.

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:07

A jakież to czyny Panie burmistrzu? Przed pierwszą turą wybrał się pan na osiedle za ul. Kolejową i cóż Pan tam zobaczy ł polne drogi . a  w centrum ul Wąska czy Sikorskiego popękany asfalt same dziury. Po 12 latach to sA Pana czyny.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:33

Czyny są takie że 12 lat można było lepiej wykorzystać. Dajmy szansę nowym osobom.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 23:55

Naprawdę widziałem tę reklamę na YouTube. Zwaliło mnie z nóg. Po pierwsze błąd z miesiącami, bo wybory byly 21 października, a nie jak powiedział burmistrz września... Przykra sprawa!
Kolejna rzecz że burmistrz opowiada się za zmianami. Zrozumiałem że chce zmieniać Mońki. Więc mu się nie podoba to że przez 12 lat nie zmieniał Moniek, czy co? Czy może nie zmieniał i mu się nie podoba??

#13 ~50+~

~50+~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 06:50

Nie jestem ani zwolennikiem wielkim obecnego ani pretendenta,ale uważam że czas wymienić ten układ i spróbować wybrać nowego, czyli Pan Zabielski. Co z tego bedzie to zobaczymy, na pewno nie b edzie nic gorzej a jedynie lepiej i więcej nowych dobrych pomysłów i nowych udanych inwestycji.

Niestety, Pan Zabielski nie jest nowy! Jest urzędnikiem od wielu lat! Żaden z niego przedsiębiorca ani menager. Poza tym ma 62 lata, więc też za dużo świeżości nie wnosi.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 07:10

Generalnie na tym stanowisku burmistrza liczy się nowe spojrzenie, a także możliwości pozyskania dla Moniek środków finansowych na inwestycje. Jak wiem budżet gminy jest zadłużony więc przez następne lata bez wsparcia z zewnątrz nic się nie zrobi. Skoro jeszcze jest rząd PiS, a sejmik teraz jest w większości z PiSu, więc komu jak nie burmistrzowi z PiSu będzie łatwiej takie środki pozyskać? Odpowiedź wyborców powinna być jednoznaczna, jeżeli chcemy żeby się miasto i gmina, mimo ego zadłużenia, rozwijało to powinniśmy wybrać burmistrza który jest w stanie nam zagwarantować pieniądze na rozwój z zewnątrz. 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 08:33

Generalnie na tym stanowisku burmistrza liczy się nowe spojrzenie, a także możliwości pozyskania dla Moniek środków finansowych na inwestycje. Jak wiem budżet gminy jest zadłużony więc przez następne lata bez wsparcia z zewnątrz nic się nie zrobi. Skoro jeszcze jest rząd PiS, a sejmik teraz jest w większości z PiSu, więc komu jak nie burmistrzowi z PiSu będzie łatwiej takie środki pozyskać? Odpowiedź wyborców powinna być jednoznaczna, jeżeli chcemy żeby się miasto i gmina, mimo ego zadłużenia, rozwijało to powinniśmy wybrać burmistrza który jest w stanie nam zagwarantować pieniądze na rozwój z zewnątrz. 

Przekonałeś mnie. Teraz zagłosuję na Zabielskiego.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 08:57

To prosty rachunek. Tak jak chociażby Korycin... Wójt z PO i sejmik był z PO. Proszę zauważyć jak się Korycin zmienił, ile inwestycji. Pięknie wyremontowany dostęp do plaży. A w Mońkach? Zabawki stawiają przed wyborami, gdzie deszcz pada i zaraz mróz będzie. Szkoda naszych pieniędzy z podatków na działania ad hoc tylko dlatego że wybory za kilka dni. 
Rozwój musi być przemyślany i wsparty przez środki rządowe i środki unijne z Urzędu MArszałkowskiego. Jeśli w rządzie i urzędzie marszałkowskim rządzi PiS to trzeba zaufać Panu Zabielskiemu i na niego zagłosować. 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 09:58

Wstyd to krasc i z dupy spasc,a kto dobrze kradnie to i z dupy nie spadnie

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 13:27

Ja się dziwię tylko Panu burmistrzowi - chodzi i opowiada jakieś dziwne rzeczy o Panu Zabielskim. Naprawdę proponuję żeby Pan, Panie burmistrzu w tym czasie zamyślenia o świętych i naszych zmarłych, powstrzymał się od takiego typu pomówień i przestał straszyć PiSem i Panem Janem Zabielskim. To nie przystoi osobie zajmującej takie stanowisko w naszym mieście. 

Widziałem też Pana filmik na you tube, rzeczywiście jest tam mowa o 21 września - szkoda że nawet w takich rzeczach się Pan myli. Mówi Pan o zmienianiu Moniek... To naprawdę jest nie zrozumiałe, bo nagle Pan chce zmieniać nasze miasto? Przecież Pan już 12 lat niby zmienia! Proszę Pana o powagę, bo brzmi to tak jakby miał być Pan burmistrzem innym i nowym?!

#19 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 14:07

Gdzie ten filmik? Dajcie nazwę lub link

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 14:47

To prosty rachunek. Tak jak chociażby Korycin... Wójt z PO i sejmik był z PO. Proszę zauważyć jak się Korycin zmienił, ile inwestycji. Pięknie wyremontowany dostęp do plaży. A w Mońkach?

A w Mońkach mieszka P. Zabielski i Pan Zabielski za rządów PiSu był i jest wicewojewodą. Dodatkowo ponoć tak emocjonalnie związany z Mońkami.
I co?
Gdzie kasa dla Moniek, gdzie ten dobrobyt, gdzie viabaltica, gdzie trasa S65???
Za to jest sprowadzona już teraz pewna TV, jedyne słuszne radio i koperty pchane do łapy na mszy świętej. Zamiast wstać z honorem na baczność jesteśmy na kolanach RM z Torunia. A burmistrzem P. Zabielski jeszcze nie jest przecież.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych