Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~sudent WM~

~sudent WM~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 07:46

Szkoda bo bardzo miło wspominam 3 lata wekendów spedzonych w Olecku.
Ta miejscowość i uczelnia ma swój klimat.

#2 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 15:46

W Ełku są dwie czy trzy wyższe uszelnie w tym jedna państwowa,[ filja UWM ] a pani Ewa wybrała uczelnie w Olecku, niepojęte.

#3 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 17:47

Do agi: A nie pomyślałaś, że w Ełku nie ma takiego kierunku jak logopedia? Ja też studiuję w Olecku, mimo że po drodze mijam i Grajewo, i Ełk, a najbliżej mam tak naprawdę do Łomży. Niestety, w żadnym z tych miast nie otworzono mojego kierunku.

#4 ~gona~

~gona~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 14:46

Uważam, że najwięcej stracą mieszkańcy Olecka. Jednak przez te 20 lat mieli pewny zarobek na wynajmowaniu pokoji, z samej turystyki nie ma tyle dochodów, w sklepach, restauracjach przez weekend było tłumnie za swoich czasów.

#5 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 20:57

Wspominam bardzo dobrze Wszechnice Mazurską.przykro ,że dorobek długich lat starań zostaje zamknięty. Z całego serca twórcą Uczelni i wszystkim pozostałym pracownikom życze stu lat .Dziękuję za wiedzę i dyplom.

#6 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 21:42

Wszechnica uczelnią, profanacja słowa uczelnia.Pisze pani z dyplomem  podziękowania twórcą uczelni.Licho wie , śmiać się czy płakać

#7 ~ASp~

~ASp~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2013 - 13:19

Miałem przyjemność uczyć na wszechnicy studentów przez 3 lata i mam porównanie z innymi uczelniami na mazowszu i zgadzam się ze stwierdzeniem że szkoda iż Wszechnica kończy działalność

#8 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 20:16

nim pouczy Pani innych, prosze zwrócić uwagę, że pisze się "twórcom uczelni"a nie "twórcą uczelni" a to już profanacja języka ojczystego

#9 ~Maty~

~Maty~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 11:33

17 tysięcy absolwentów. Szkoda, że nikt nie pisze o poziomie takich studiów. Ciekawe jaka byłaby odpowiedź?

#10 Aga17

Aga17

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 październik 2013 - 16:26

"Mile wspominam trzy lata weekendów spędzonych w Olecku". Może napisz jaką pracę dały Ci studia. Czy gdzieś mogłeś pochwalić się jej ukończeniem. Mnie podobają się projekty mieszane. Pracodawców i uczelni. Znajoma prała udział w takim projekcie Medicover i Warszawskiego AWF. Studia pomostowe przygotowujące do zawodu pielęgniarki właśnie w Medicover. Koszty studiów pokryto z projektu Kapitał ludzki. Niemal wszyscy absolwenci pracują teraz w * Tak w szpitalu prywatnym kształcącym sobie kadrę personelu średniego.

Użytkownik Pan_Tracz edytował ten post 15 październik 2013 - 17:18
*reklama

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2013 - 18:15

I dzie tera bedo kształcić tych nauczycieli?

#12 ~mer~

~mer~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 16:35

To była szkółka niedzielna a nie uczelnia:) znam kilku absolwentów tej szkółki, pożal się Boże mafistrów, wstyd!

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 18:43

a co wy wszyscy się żrecie o to która uczelnia jest lepsza. ja studiowałem tam tylko rok. był to najlepszy rok weekendów jakich miałem w życiu. przerwałem studia i do prawdziwej pracy się zabrałem. połowa z was po tych dobrych studiach siedzi teraz na kasie w auchan i zarabia po 1500 zl. a ja dużo wiecej. pozdrawiam  

#14 ~waldemar.t~

~waldemar.t~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2017 - 11:40

Ten który napisał mafister to jest gorszy w nauce niż pieciklasisry.ci którzy kończyli wszechnicę to tylko od nich samych zależało jak się uczyli to życie ich zweryfikuje a nie jakiś głąb który się mądrzy i nie zna zycia i uważa że jest lepszy wręcz odwrotnie...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych