Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~sudent WM~

~sudent WM~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 07:46

Szkoda bo bardzo miło wspominam 3 lata wekendów spedzonych w Olecku.
Ta miejscowość i uczelnia ma swój klimat.

#2 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 15:46

W Ełku są dwie czy trzy wyższe uszelnie w tym jedna państwowa,[ filja UWM ] a pani Ewa wybrała uczelnie w Olecku, niepojęte.

#3 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 17:47

Do agi: A nie pomyślałaś, że w Ełku nie ma takiego kierunku jak logopedia? Ja też studiuję w Olecku, mimo że po drodze mijam i Grajewo, i Ełk, a najbliżej mam tak naprawdę do Łomży. Niestety, w żadnym z tych miast nie otworzono mojego kierunku.

#4 ~gona~

~gona~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 14:46

Uważam, że najwięcej stracą mieszkańcy Olecka. Jednak przez te 20 lat mieli pewny zarobek na wynajmowaniu pokoji, z samej turystyki nie ma tyle dochodów, w sklepach, restauracjach przez weekend było tłumnie za swoich czasów.

#5 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 20:57

Wspominam bardzo dobrze Wszechnice Mazurską.przykro ,że dorobek długich lat starań zostaje zamknięty. Z całego serca twórcą Uczelni i wszystkim pozostałym pracownikom życze stu lat .Dziękuję za wiedzę i dyplom.

#6 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 21:42

Wszechnica uczelnią, profanacja słowa uczelnia.Pisze pani z dyplomem  podziękowania twórcą uczelni.Licho wie , śmiać się czy płakać

#7 ~ASp~

~ASp~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2013 - 13:19

Miałem przyjemność uczyć na wszechnicy studentów przez 3 lata i mam porównanie z innymi uczelniami na mazowszu i zgadzam się ze stwierdzeniem że szkoda iż Wszechnica kończy działalność

#8 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 20:16

nim pouczy Pani innych, prosze zwrócić uwagę, że pisze się "twórcom uczelni"a nie "twórcą uczelni" a to już profanacja języka ojczystego

#9 ~Maty~

~Maty~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 11:33

17 tysięcy absolwentów. Szkoda, że nikt nie pisze o poziomie takich studiów. Ciekawe jaka byłaby odpowiedź?

#10 Aga17

Aga17

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 październik 2013 - 16:26

"Mile wspominam trzy lata weekendów spędzonych w Olecku". Może napisz jaką pracę dały Ci studia. Czy gdzieś mogłeś pochwalić się jej ukończeniem. Mnie podobają się projekty mieszane. Pracodawców i uczelni. Znajoma prała udział w takim projekcie Medicover i Warszawskiego AWF. Studia pomostowe przygotowujące do zawodu pielęgniarki właśnie w Medicover. Koszty studiów pokryto z projektu Kapitał ludzki. Niemal wszyscy absolwenci pracują teraz w * Tak w szpitalu prywatnym kształcącym sobie kadrę personelu średniego.

Użytkownik Pan_Tracz edytował ten post 15 październik 2013 - 17:18
*reklama

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2013 - 18:15

I dzie tera bedo kształcić tych nauczycieli?

#12 ~mer~

~mer~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 16:35

To była szkółka niedzielna a nie uczelnia:) znam kilku absolwentów tej szkółki, pożal się Boże mafistrów, wstyd!

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 18:43

a co wy wszyscy się żrecie o to która uczelnia jest lepsza. ja studiowałem tam tylko rok. był to najlepszy rok weekendów jakich miałem w życiu. przerwałem studia i do prawdziwej pracy się zabrałem. połowa z was po tych dobrych studiach siedzi teraz na kasie w auchan i zarabia po 1500 zl. a ja dużo wiecej. pozdrawiam  

#14 ~waldemar.t~

~waldemar.t~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2017 - 11:40

Ten który napisał mafister to jest gorszy w nauce niż pieciklasisry.ci którzy kończyli wszechnicę to tylko od nich samych zależało jak się uczyli to życie ich zweryfikuje a nie jakiś głąb który się mądrzy i nie zna zycia i uważa że jest lepszy wręcz odwrotnie...

#15 eja

eja

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 czerwiec 2018 - 19:58

Też bardzo dobrze wspominam Wszechnicę Mazurską. Ale nie ukrywam, że jej rozwiązanie po latach nie jest mi na rękę, bo potrzebuję dokumentów potwierdzających, że na poczet studiów wyższych licencjackich na Wszechnicy Mazurskiej na kierunku: pedagogika (nauczanie początkowe i wychowanie przedszkolne) zaliczono mi czas nauki w Studium Wychowania Przedszkolnego w Łomży. Dotarłam do dokumentów z uczelni w archiwum w Sułkach, ale nie ma tam ani zasad rekrutacji, ani uchwał senatu, statutu uczelni itp. Nic, co mogłoby potwierdzić, na jakich zasadach odbywała się rekrutacja na wspomniany kierunek studiów.  Takie zaświadczenie jest mi potrzebne do ZUS. Czy jest ktoś, kto borykał się z tym problemem. Aby zaliczyć 2 lata nauki w SWP w Łomży do stażu pracy? Jak można rozwiązać ten problem, proszę o podpowiedz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych