Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Wybór piekarnika

piekarnik kuchnia agd

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~sabba~

~sabba~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 10:36

Byłby ktoś skłonny pomóc mi w wyborze piekarnika? Chodzi o sprzęt nowoczesny, wielofunkcyjny, nieawaryjny i efektywnie działający. Wiem, że teraz mają dobre opcje samoczyszczenia, ale nie wiem, czy każdy jest taki sam. Pewnie się jakoś różnią od siebie.

#2 kashashyna

kashashyna

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 styczeń 2014 - 08:51

Hej Sabba! Ja się w sumie troche na piekarnikach znam i mogę Ci polecić Samsunga BQ1D6G144. Jak coś to pytaj :)

#3 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 16:56

samsungi to są dobre telefony. Piekarniki dobre robi amica i parę jeszcze firm

#4 ~marik~

~marik~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 22:55

samsungi to są dobre telefony. Piekarniki dobre robi amica i parę jeszcze firm

jeszcze Electrolux. Interesuje cię tradycyjny piekarnik czy parowy? Parowy to XXI wiek. Są nieco droższe ale potrawy smakują inaczej, mają wyraziste smaki. Zwróć uwagę na specyfikacje i funkcje piekarnika EOA 45551OX. Do zalet można zaliczyć energooszczędność, dużą pojemność, termosonde i dość proste sterowanie.

#5 sheldon

sheldon

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 18 maj 2015 - 10:08

Coraz częściej Polacy wybierają piekarniki parowe bo coraz bardziej przykuwamy uwagę do tego co jemy. Teraz stał się modny zdrowy tryb życia a co za tym idzie to oczywiście zdrowa żywność.  Mimo że Sous Vide to metoda bardziej znana wśród szefów kuchni to myślę że z biegiem czasu i w domowych kuchniach będziemy serwować tak przyrządzone potrawy:) 

#6 ~konkretna~

~konkretna~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2015 - 05:06

Właśnie a jak to jest z tą termosondą, ona jest w piekarnikach 2w1 czy 3w1?? Czy w obu??

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: piekarnik, kuchnia, agd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych