Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Wybory samorządowe 2018

wybory

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Doradca_FundacjiBatorego

Doradca_FundacjiBatorego

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 12 październik 2018 - 19:29

Witajcie!
Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłem się na tym forum w ramach 

kampanii informacyjnej #TwojGlosMaMoc. Już 21 października odbędą się 
wybory samorządowe, chciałbym odpowiedzieć na wszelkie pytania, związane z głosowaniem
jakie was nurtują, oraz zachęcić do wzięcia udziału. 
Zapraszam do dyskusji w tym oraz pokrewnych wątkach. 
Jestem do Waszej dyspozycji.
Paweł,
doradca online Fundacji im. Stefana Batorego
#TwojGlosMaMoc

#2 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 13:02

Każdy powinien iść na wybory. Potem tylko narzekamy, bo drogi nie takie, a tu przedszkole zamykają itp...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 14:40

Każdy powinien iść na wybory. Potem tylko narzekamy, bo drogi nie takie, a tu przedszkole zamykają itp...

Rosło sobie drzewo na ktorym uwili bogate gniazdka przekrętasy, łapowniki, unikacze podatków, Vat, matacze, odzyskiwacze....Teraz siedzą i drżą, bo PIS ich ściga. Uwaga ! szef totalitarnej  zapowiedział trzęsienie drzewem ?

#4 Doradca_FundacjiBatorego

Doradca_FundacjiBatorego

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 13 październik 2018 - 19:10

Witaj Marcin

W jednym prostym znaku jest prawdziwa moc. Wystarczy tylko chcieć i wziąć udział w wyborach. Często nie zdajemy sobie sprawy, ale samorząd prowadzi wszystkie szkoły, organizuje transport publiczny, buduje i utrzymuje parki obiekty sportowe, pomaga w poszukiwaniu pracy i dokształceniu. To on decyduje o najważniejszych rzeczach w twojej okolicy

Rosło sobie drzewo na ktorym uwili bogate gniazdka przekrętasy, łapowniki, unikacze podatków, Vat, matacze, odzyskiwacze....Teraz siedzą i drżą, bo PIS ich ściga. Uwaga ! szef totalitarnej  zapowiedział trzęsienie drzewem ?

Witaj

Pamiętajmy o tym, że każdy głos się liczy, więc mam nadzieję że i Ty pójdziesz zagłosować na wybranego przez siebie kandydata. Przypominam również że można głosować poza miejscem zamieszkania

Pozdrawiam,

Paweł,

doradca online Fundacji im.Stefana Batorego

www.twojglosmamoc.pl

#TwojGlosMaMoc

#5 ~Oleh~

~Oleh~
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 22:42

Skoro dano nam głos to trzeba to wykorzystać dobrze i iść zagłosować, bo każdy z nas możę coś faktycznie zmienic

#6 Doradca_FundacjiBatorego

Doradca_FundacjiBatorego

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 14 październik 2018 - 09:15

Skoro dano nam głos to trzeba to wykorzystać dobrze i iść zagłosować, bo każdy z nas możę coś faktycznie zmienic

Witaj Oleh

I takie podejście bardzo nam się podoba. Skoro wiesz co należy poprawić w swoim najbliższym otoczeniu, idź na wybory i zagłosuj na osoby które Ci to zapewnią. To wiele nie kosztuje, wystarczy postawić co najmniej dwie linie przecinające się. Widzimy się na wyborach.

Pozdrawiam,

Paweł,

www.twojglosmamoc.pl

#TwojGlosMaMoc

#7 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 09:23

Czy jest możliwość zagłosowania bez wychodzenia z domu?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 13:37

Doradzaj swojemu darczyńcy, a nam daj spokój. Twoje rady są tyle warte co wielkiego znawcy od " ch... du... i kamieni kupa"

Witajcie!
Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłem się na tym forum w ramach 

kampanii informacyjnej #TwojGlosMaMoc. Już 21 października odbędą się 
wybory samorządowe, chciałbym odpowiedzieć na wszelkie pytania, związane z głosowaniem
jakie was nurtują, oraz zachęcić do wzięcia udziału. 
Zapraszam do dyskusji w tym oraz pokrewnych wątkach. 
Jestem do Waszej dyspozycji.
Paweł,
doradca online Fundacji im. Stefana Batorego

#TwojGlosMaMoc

#9 ~Asex~

~Asex~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 14:29

Według mnie dobrze, że są fundacje które interesują się tym aby jak najwięcej osób szło na wybory! W końcu pełna frekwencja to bardzo ważna sprawa szczególnie podczas wyborów samorządowych

#10 Doradca_FundacjiBatorego

Doradca_FundacjiBatorego

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 15 październik 2018 - 11:38

Czy jest możliwość zagłosowania bez wychodzenia z domu?

Witaj Tomek

Każdy głos jest ważny, więc w tym roku pojawiły się różne udogodnienia, dotyczą one wyborców niepełnosprawnych o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności oraz osób starszych, którzy najpóźniej w dniu głosowania kończą 75 lat. Te osoby mogą zagłosować przez pełnomocnika bądź korespondencyjnie.

Według mnie dobrze, że są fundacje które interesują się tym aby jak najwięcej osób szło na wybory! W końcu pełna frekwencja to bardzo ważna sprawa szczególnie podczas wyborów samorządowych

Witaj Asex

Zależy nam na jak największej frekwencji. Cieszymy się że tak uważasz i już niedługo spotkamy się na wyborach.

Doradzaj swojemu darczyńcy, a nam daj spokój. Twoje rady są tyle warte co wielkiego znawcy od " ch... du... i kamieni kupa"

Witaj

Mam nadzieję, że mimo wszystko poczujesz się w obowiązku i udasz się do urny. Pamiętajmy że każdy głos się liczy i może coś zmienić :)

Pozdrawiam,

Paweł,

www.twojglosmamoc.pl

#TwojGlosMaMoc

#11 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 14:53

Witaj Tomek

Każdy głos jest ważny, więc w tym roku pojawiły się różne udogodnienia, dotyczą one wyborców niepełnosprawnych o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności oraz osób starszych, którzy najpóźniej w dniu głosowania kończą 75 lat. Te osoby mogą zagłosować przez pełnomocnika bądź korespondencyjnie.

Witaj Asex

Zależy nam na jak największej frekwencji. Cieszymy się że tak uważasz i już niedługo spotkamy się na wyborach.

Witaj

Mam nadzieję, że mimo wszystko poczujesz się w obowiązku i udasz się do urny. Pamiętajmy że każdy głos się liczy i może coś zmienić :)

Pozdrawiam,

Paweł,

#TwojGlosMaMoc

Czyli niestety w razie choroby nie ma możliwości zagłosowania?

#12 ~emil~

~emil~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 18:11

Panie od doradzania czy mogę jeszcze zmienić miejsce głosowania czy to już za późno na takie zmiany? Chce oddać swój głos tam gdzie mieszkam a nie tam gdzie jestem zameldowany...

#13 ~pierwszak~

~pierwszak~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 09:24

Co musze zabrać na wybory idąc tam pierwszy raz? Wystarczy tylko dowód?

#14 Doradca_FundacjiBatorego

Doradca_FundacjiBatorego

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 19 październik 2018 - 12:49

Czyli niestety w razie choroby nie ma możliwości zagłosowania?

Witaj Tomek

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :) Mam jednak nadzieję, że znajdziesz odrobinę sił i weźmiesz udział w tegorocznych wyborach, bo naprawdę warto.

Panie od doradzania czy mogę jeszcze zmienić miejsce głosowania czy to już za późno na takie zmiany? Chce oddać swój głos tam gdzie mieszkam a nie tam gdzie jestem zameldowany...

Witaj Emil

Oczywiście, że była taka możliwość. Ale termin składania wniosków o wpisanie do rejestru wyborców w miejscowości gdzie chciałeś oddać głos minął właśnie 16 października. Mam nadzieję, że zdążyłeś złożyć wniosek :)

Co musze zabrać na wybory idąc tam pierwszy raz? Wystarczy tylko dowód?

Witaj Pierwszak

Na wybory trzeba zabrać ze sobą tylko dokument umożliwiający stwierdzenie Twojej tożsamości. Oczywiście może to być dowód, ale też prawo jazdy lub paszport :) 

Pozdrawiam,

Paweł,

www.twojglosmamoc.pl

#TwojGlosMaMoc

#15 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 09:23

Wybory, wybory i po wyborach. Teraz czekam na wyniki. Już ogłoszono w moim mieście, kto został burmistrzem i jestem mega zadowolona z tego. Frekwencja może i nie była dalej idealna, ale malutkimi kroczkami się zbliżamy do celu, już i tak jest lepiej, niż ostatnio :3

#16 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 14:46

Jak traktować glos oddany na kandydata na radnego, ktory oszukał wszystkich wyborców startując w wyborach skazany prawomocnym wyrokiem sądu.??? Czy jako że osoba nie mająca prawa startu, czyli zbierająca głosy bezprawnie,uzyskała w skutek wprowadzenia w błąd glosy na listę, głosy te winny zostać unieważnione, czy mogą być przekazane na listę całego ugrupowania???

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych