Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory samorządowe w Trzciannem 2014

• Zamknięty Temat jest zamknięty
704 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~denis~

~denis~
  • Goście

Napisano 06 październik 2014 - 17:58

Witam ,co sądzicie o kandydatach na wójta Gminy Trzcianne,Pozdrawiam.

#2 ~Rusos~

~Rusos~
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 06:55

Ja myślę, że prezes Roman wygra.

#3 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 10:40

A dla mnie sie wydaje ze w tych wyborach wygra TARTAK

#4 ~Aleks~

~Aleks~
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 17:54

W naszej gminie to nikt cudów nie zrobi ,mało jest wpływów z podatków ,słyszałem opinię że druga tura będzie między obecnym wójtem a Pogorzelską ,pożyjemy zobaczymy.Pozdrawiam uczestników forum.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 22:12

mam nadzieję że Marek wygra. obecny wójt przez tyle lat nie zajął się drogą do moniek wąska połatana,dziadowska, mógłby przynajmniej te mostki po poszerzać bo strach się mijać z większymi autami. chodnik robią już tyle czasu jakby mieli by go skończyc specjalnie przed same wybory. a pobory sobie bierze spore nie patrząc że gmina zadłużona,   

#6 ~spolecznik~

~spolecznik~
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 19:26

Obecny wójt nie zajal sie droga do Moniek, poniewaz jest to droga powiatowa. ~Gosciu~ zatem swoje pretensje kieruj do  Miasta Powiatowego Monki. Chodniki (nie jeden chodnik) jak widac ida pelna para i nie robi tego jedna osoba, wystarczy, ze wystawisz pupeczke sprzed komputera i przejdziesz sie na spacerek - o wiele wiecej zauwazysz. Pozdrawiam.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 20:25

Obecny wójt nie zajal sie droga do Moniek, poniewaz jest to droga powiatowa. ~Gosciu~ zatem swoje pretensje kieruj do  Miasta Powiatowego Monki. Chodniki (nie jeden chodnik) jak widac ida pelna para i nie robi tego jedna osoba, wystarczy, ze wystawisz pupeczke sprzed komputera i przejdziesz sie na spacerek - o wiele wiecej zauwazysz. Pozdrawiam.

jest to droga powiatowa ale chyba Trzcianne należy do powiatu a wójtowi powinno zależeć na tym aby drogi dojazdowe do Trzciannego nie odstraszały np turystów, przez tyle lat mozna było załatwić to z powiatem, a jeśli chodzi o chodniki to pełną parą nie nazwałbym zrobienie przez 3 tygodnie od zakretu od cmentarza do stanu dzisiejszego

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 08:38

Panowie wszyscy kandydaci startują dla kasy - powiedzcie czyż nie mam racji,gdyby wójt miał pobory średnie krajowe ,było by inaczej. Odnośnie drogi do Moniek to fakt jest ona powiatowa a gdzie Marek był przez dwie kadencje w powiecie radnym i to nie w opozycji. Od razu mówię że nie bronię tu i Wójta ,po prostu patrzę na to obiektywie.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 17:12

Tym razem będziemy mieć drugą turę wyborów a rozegra się ona pomiędzy Chojnowem i Szorcami ,.a kto wygra trudno powiedzieć.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2014 - 07:52

Witam ,mam pytanie dla kandydatów na wójta,co zrobicie by zatrzymać młodzież na terenie naszej gminy, czy ktoś z was odważy się na to odpowiedzieć.

#11 ~jb~

~jb~
  • Goście

Napisano 12 październik 2014 - 10:11

Jestem jednym z tych, którzy wyjechali. Rzadko bywam. Wczoraj, przy okazji wizyty na cmentarzu, zauważyłem , że nawet na drodze do Moniek dzieją się przedwyborcze cuda.

Pojawił się kawałek asfaltu od strony Trzciannego i w okolicach Kołodzieży. Jeszcze trzykrotne wybory samorządowe i cały odcinek drogi uzyska nową nawierzchnię.

Obserwuję gminy w okolicach Białegostoku. Wystarczy czasami zatrudnić odpowiednią osobę żeby ściągnąć dotacje i projekty unijne. Schetynówki, dotacje do solarów - gmina Choroszcz zafundowała 400 solarów po ok.2500-3000 zł. Oczyszczalnie ścieków.Przydomowe , za 1/3 normalnej ceny. Można?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2014 - 20:16

Aby asfalty jeszcze porobili na innych ulicach to będzie dobrze!

#13 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 09:56

Każdy by chciał żeby porobili asfalty ale teraz każda władza przez trzy lata nic nie zrobi zobaczycie.Odnośnie ludzi z tartaku to kiedyś tam pracowałem trochę - masakra.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 18:19

dalej uważasz że chodniki robione sa pełną parą? jak tak to rusz pupeczkę sprzed komputera i przejdz się na spacer  i zobacz, ile zrobiono przez te kilka dni.w takim tempie  to akurat skończą przed wyborami

#15 Jacab

Jacab

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 październik 2014 - 21:07

Jak wiemy polityka to sztuka rządzenia. wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach pozostało tylko rządzenie. To jakie jest ow rządzenie zależy w dużym stopniu od nas samych. Wybory samorządowe są właściwym momentem na wyrażenie swoich poglądów i manifestowaniu potrzeb gminy przez lokalną społeczność.

Wybór Wójta jest bardzo ważny gdyż bardzo wiele zależy od osoby która zostanie wybrana. Mam na myśli świeże spojrzenie nowo wybranego wójta, a także obiektywną ocenę problemów gminy. Potrzeby gminy a osoba rządząca to naczynia połączone tak jak żywy organizm.

Co zostało dotychczas zrobione, w jaki sposób z udziałem jakich środków to już wiemy.

Uważam, że ważne jest co można jeszcze zrobić z udzialem podobnych środków.

Fajnie, kandyduje na stanowisko wójta Kobieta-Szacunek Pani Bożeno.

#16 ~mieszkaniec gminy~

~mieszkaniec gminy~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 10:28

Masz rację we wszystkim mój poprzedniku na tym forum,kobieta to niewątpliwy atut,a w dodatku jeszcze jak taka ładna - same superlatywy,Pozdrowionka.

#17 ~Parafianin~

~Parafianin~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 12:20

Każdy by chciał żeby porobili asfalty ale teraz każda władza przez trzy lata nic nie zrobi zobaczycie.Odnośnie ludzi z tartaku to kiedyś tam pracowałem trochę - masakra.

Jakie tam placa ----- daleko,daleko do srednej krajowej, a kaza  pracowac nie raz 8 godz i dluzej. Dla nich liczy sie mamona ,dla nich czlowiek to narzadzie do pracy,aby ich wykorzystac placac ---marne pieniadze.Przyjdzie nowy to 2 lata bedzie sie przyuczal na wojta, a nastepne2 cos tam robil i kadencja minie nic nie zrobiac.Ten duzo zrobil w poszczegolnych wsiach-chciaz gmina biedna, duzo zalesien.To nie bogata gmina Michalowo ktora zniosla podatki.Priotytet to trzeba zrobic droge z Downar-Trzcianne- Tykocin .juz czsc zostala zrobiona,ale na to potrzeba pieniedzy,Niech Ci co startuja powiedza skad wziasc raczki na stol mosci panowie i panie-zrodlo finansowania wskazcie skad i czy tem pomysl popieracie? Droga Witoldowa doczeka sie realizacji-czy nie

#18 ~mieszkaniec gminy~

~mieszkaniec gminy~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 10:17

Moim zdaniem nowy wójt będzie starał się robić nowe inwestycje . Będzie chciał pokazać się jak z najlepszej strony , pokazać że mieszkańcy dobrze zrobili że dokonali takiego wyboru . Stary natomiast jak widać stara się tylko przed wyborami żeby znowu je wygrać a potem przez 4 lata nic nie będzie robił .

A jak kandyduje kobieta to jest wielki plus bo ma zawsze inne spojrzenie na świat . Kobieta inaczej podchodzi do problemów niż mężczyźni  . Jakby nowy wójt się  nie sprawdził to zawsze są nowe wybory dlatego warto wybrać nowego wójta . Jeden wójt tyle lat na tym samym stanowisku prowadzi do tego że gmina się nie rozwija trzeba wkońcu otworzyć oczy a ci co za starym wójtem się obstają to boją się o własny tyłek , że jak jego zabraknie to im się wszystko skończy!

#19 ~denis~

~denis~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 13:15

Witam wszystkim,widzę mój temat ma dużo wyświetleń,co mnie najbardziej cieszy nie ma tu chamstwa tylko wypowiedzi bardzo mądrych kulturalnych ludzi,mój ostatni poprzedniku bardzo mądrze wszystko ująłeś . Pozdrawiam ,ludzie piszcie więcej swoich spostrzeżeń. Od razu zaznaczam że ja teraz nigdzie nie kandyduję.

#20 ~Niezależny od nikogo~

~Niezależny od nikogo~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 10:17

W tych wyborach liczy się tylko Wójt i Pani Bożena ,Marek jest już spisany na straty ,zobaczycie po 16 listopada czy nie mam racji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych