Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory

98 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gosc56~

~gosc56~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2020 - 16:19

Co się stało z banerem Kidawy-Błońskiej z ulicy Grodzieńskiej?

#2 ~wr~

~wr~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2020 - 19:32

niech w brukseli wywiesza tam mają  multum  przyjaciół , u junkera duży płot niech się wiesza tam

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2020 - 19:36

niech w brukseli wywiesza tam mają multum przyjaciół , u junkera duży płot niech się wiesza tam

Bez przesady. Są różni ludzie w Knyszynie. Nie tylko wyborcy PiS. A w tej, twoim zdaniem, złej Brukseli duzo Knyszyniaków.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 17:25

Jednego kandydata/plakatu/ na prezydenta mniej w Knyszynie.

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 14:24

Obecnie zostały wywieszone dwa banery na płocie z dala od ulicy przy szosie ełckiej.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 14:17

Co się stało z banerem Kidawy-Błońskiej z ulicy Grodzieńskiej?

Jak Platfiormiana przegrywa, to platfiormiany robią wrzask i sojuszników namawiaja , aby wybory wogóle sie nie odbyły.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 14:45

Jak Platfiormiana przegrywa, to platfiormiany robią wrzask i sojuszników namawiaja , aby wybory wogóle sie nie odbyły.

Przecież dolnego progu podczas wyborów nie ma. Jak nawet pójdzie np. 3% uprawnionych. To zostanie wybrany prezydent.

#8 ~Maryla~

~Maryla~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 15:02

Ciekawe, czy nasz Pan Burmistrz będzie w stanie przygotować i przeprowadzić wybory?

#9 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 16:43

Ciekawe, czy nasz Pan Burmistrz będzie w stanie przygotować i przeprowadzić wybory?

Ja mogę przygotować jakby co. Zawsze jestem chętna do pomocy

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 16:50

Ja mogę przygotować jakby co. Zawsze jestem chętna do pomocy

Pomóż szpitalowi i szyj maseczki.

Duduś po trupach prze do utrzymania stołka. Wie, że gdy przełożą wybory nie ma żadnych szans na kolejnych pięć lat szusowania.

#11 ~z Białostockiej~

~z Białostockiej~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 18:10

Wójt Korycina, to nie tylko świetny gospodarz ale i chłop z ja_ja_mi! Już powiadomił PKW o niemożliwości przeprowadzenia wyborów.

"...obsesję władzy należy zastąpić ideą dobra publicznego" - powiedział.

A nasz pan burmistrz ma wielkanocny atrybut, czy woli mieć ludzkie nieszczęście na swojej głowie? 

Pożyjemy, zobaczymy?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 18:13

BMN = Będą Mieli Nieszczęście

#13 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 18:41

PANIE BURMISTRZU, NIE WIEM CO PAN WYBIERZE ZORGANIZOWANIE WYBORÓW CZY ŻYCIE SWOJEGO SPOŁECZEŃSTWA. JA JEDNO MOGĘ NAPISAĆ I POWIEDZIEĆ. NIE PÓJDĘ NA WYBORY W MAJU Z MOJĄ RODZINĄ. ŻYCIE I ZDROWIE MOICH NAJBLIŻSZYCH JEST NAJWAŻNIEJSZE.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 19:02

Antał na kolanach modli się żeby kaczor odwołał wybory, bo on sam nie będzie miał odwagi zrobić cokolwiek, by one się nie odbyły.

Ci, którzy zgodzą się zasiadać w komisjach też nieźle przyczynią się do "weryfikacji społecznego zdrowia".

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 19:55

PANIE BURMISTRZU, NIE WIEM CO PAN WYBIERZE ZORGANIZOWANIE WYBORÓW CZY ŻYCIE SWOJEGO SPOŁECZEŃSTWA. JA JEDNO MOGĘ NAPISAĆ I POWIEDZIEĆ. NIE PÓJDĘ NA WYBORY W MAJU Z MOJĄ RODZINĄ. ŻYCIE I ZDROWIE MOICH NAJBLIŻSZYCH JEST NAJWAŻNIEJSZE.

A kto ci karze,kto cię zmusza , a w ogóle kiedyś byłeś??

#16 ~~~~~~

~~~~~~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 19:59

Pomóż szpitalowi i szyj maseczki.

Duduś po trupach prze do utrzymania stołka. Wie, że gdy przełożą wybory nie ma żadnych szans na kolejnych pięć lat szusowania.

patrz bo będziesz rozczarowany i będziesz wył wilczym głosem jak Duda wygra

#17 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 20:03

tej kandydatce w wiekszości jej banderach jak zauważyłem to głowy powycinali ,ciekawe tylko kto pozdejmuje wieszać znalezli głupków 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 20:27

Drzewa się cieszą, że siekiera ma drewniany trzonek...

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 20:59

tej kandydatce w wiekszości jej banderach jak zauważyłem to głowy powycinali ,ciekawe tylko kto pozdejmuje wieszać znalezli głupków 

Krwawa Jolka czy Rafaella grasuje w Mońkach?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 21:04

Na mieście mówią że romek walnął w ryj pierwszego elektryka powiatu, speca od liczników?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych