Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wydudkany Goniądz?

628 odpowiedzi w tym temacie

#621 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 18:38

Czy prawdą jest, że jedna sesja Rady to koszt dziesięciu tysięcy złotych? A za co płacić tym marionetkom które nic nie mają do powiedzenia tylko bezmyślnie podnoszą łapki. Szok. Czy nas podatników stać na taką rozrzutność?

#622 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 06:17

Teraz 7 gmin dostała na oczyszczalnie my żeśmy nie złożyli bo po co trGedja nasza oczyszczalnia super pewnie burmistrz nawet nie był ważne że żonę z podziemia wyciągnął i szwagier zadowolonony radnym jeszcze w izbach dwa oszołomy w izbach co o ni o nas pontślą

#623 ~Gośććć~

~Gośććć~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 13:27

Teraz 7 gmin dostała na oczyszczalnie my żeśmy nie złożyli bo po co trGedja nasza oczyszczalnia super pewnie burmistrz nawet nie był ważne że żonę z podziemia wyciągnął i szwagier zadowolonony radnym jeszcze w izbach dwa oszołomy w izbach co o ni o nas pontślą

Proponuję zakupić słownik poprawnej polszczyzny, a potem pisać na forum :D

#624 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 14:18

Proponuję zakupić słownik poprawnej polszczyzny, a potem pisać na forum :D

Bez „przesadyzmu”, wiadomo o co chodzi. Nie każdy musi być „ orłem” w poprawnym i pisać poprawnie. Zobacz jakimi orłami są nasi radni z przewodniczącym na czele jak on dukał w kościele, źe nikt nic nie kapował.

#625 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 15:42

Bez „przesadyzmu”, wiadomo o co chodzi. Nie każdy musi być „ orłem” w poprawnym i pisać poprawnie. Zobacz jakimi orłami są nasi radni z przewodniczącym na czele jak on dukał w kościele, źe nikt nic nie kapował.

Nie pisz w imieniu wszystkich. Ty to ten NIKT.

#626 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 17:29

Prawda, to widać, słychać i czuć. Ale „rodzina” musi twardo bronić tych bezradnych i szukać brakującej kropki nad i. Ten NIKT ma rację.

#627 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 17:38

Panie burmistrzu gdzie są wnioski i budowa dróg sąsiednie gminy korzystają Rajgród też tam mam rodzinę i działkę tam się dzieje a u nas pan śpi

#628 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 17:38

Panie burmistrzu gdzie są wnioski i budowa dróg sąsiednie gminy korzystają Rajgród też tam mam rodzinę i działkę tam się dzieje a u nas pan śpi

#629 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 19:42

Na sesji burmistrz mówił, że po prostu wniosku nie składali. Zresztą nasze drogi są „ w bardzo dobrym stanie” to po co? A radni też nic nie robią tylko podnoszą łapki i biorą diety za damski h...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych