Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wydział pedagogiki i psychologii uwb- śmiech a nie uczelnia

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~załamani studenci~

~załamani studenci~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 15:06

Jeśli ktoś chce się wybrać na ten wydział niech wie, że traktują studentów jak "idiotów", którzy nie mają wpływu na swój wybór praktyk. Uczelnia informuje nas że praktyki musimy odbyć zgodnie z projektem unijnym i każą nam podpisać listę, bez żadego "gadania". Później dają nam drugą listę gdzie są dwie rubryki- niby że my sami wybieramy sposób odbywania praktyk- tzn albo przez projekt albo z wydziału( gdzie sami szukamy szkoły w której chcemy odbyć praktyki). W RZECZYWISTOŚCI NIE MAMY WYBORU TYLKO JESTEŚMY ZMUSZANI DO PRAKTYK PRZEZ PROJEKT. DOSTALIŚMY DWA DNI NA PODJĘCIE NIBY WŁASNEJ DECYZJI I WIĘKSZA LICZBA STUDENTÓW ZDOŁAŁA SAMA ZAŁATWIĆ MEJSCE PRAKTYK- WÓWCZAS WŁADZE POSTANWIŁY ŻE NASTĄPIŁ BŁĄB W PRZEKAZIE INFORMACJI MIĘDZY DZIEKANATEM A STUDENTAMI I NIE MAMY PRAWA SAMI WYBRAĆ MIEJSCA!!!!!!! kazano nam wszystko odwołać. Uczelnia uważa że tylko białostockie szkoły są w stanie dobrze nas przygotować, a szkoły z innych miejscowości nie są kompetentne i źle wyposażone!- czy to nie jest śmieszne?
Kazano nam również płacić na ubezpieczenia, mówiąc, że bez nich nie dopuszczą nas do praktyk!- teraz powiedzieli nam, że na praktyki z projektu nie trzeba płacić ubezpieczenia z własnej kieszeni! Dziekan do spraw praktyk nie widzi w tej całej sytuacji żadnego problemu, a to że nie jesteśmy kompetentnie informowani to zwykłe małe przeoczenie! Studenci ponoszą winę, że dostając dwa dni na podjęcie decyzji i znalezienie miejsca praktyk- sami się pośpieszyli, załatwiając wszystkie formalności w pierwszym dniu!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 19:45

to wasza nagroda za .ozę.

#3 ~eska~

~eska~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 14:26

Jaki dziekan taka uczelnia Wasz dziekan Mirosław Sobecki to zapyziały, przemadrzały , roztrzepany pyzioł

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 16:01

Nagłaśniajcie sprawę, odwiedźcie Kudrycką, złóżcie pisemną skargę do ministerstwa i naróbcie szumu medialnego - ma toły namaszczone przez PO tego boją się najbardziej. A juz na pewno nie akceptujcie takiej arogancji.

#5 ~Rozważna~

~Rozważna~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 10:29

Budujący jest fakt, że studenci chcą świadomie wybrać miejsce odbycia praktyk i że są tak operatywni - w ciągu dwóch dni wiekszość załatwia sobie taką praktykę w wybranych placówkach! Sądzę, że dla wszystkich to nowe zjawisko było wielkim zaskoczeniem. Niepokojące jest jednocześnie Wasze załamanie z powodu praktyk - mam nadzieję, że się z tym jakoś uporacie.
Mam ogromne wątpliwości co do rzetelności, celu przekazu i autorstwa wypowiedzi.
"Doradcom" zalecam rozwagę, umiar i zachowanie kultury.

#6 ~ALA~

~ALA~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 10:08

ANKIETA dotycząca KOMUNIKACJI NIEWERBALNEJ
Jestem studentką ostatniego roku psychologii i piszę pracę licencjacką o komunikacji niewerbalnej. Będę niezmiernie wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety:
http://moje-ankiety.pl/respond-42247.html

Z góry dziękuję :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 16:38

Wydział pedagogiki i psychologii uwb to jeden wielki burdel. Nie polecam nikomu, jestem na 3 roku i już nie mogę się doczekać aż skończę naukę na tym wydziale. NOTHING TO DO HERE. Dla studentów daje się do podpisania wnioski o dodatkowe praktyki (w placówce z góry narzuconej przez uczelnie), które okazują się zastępstwem tych normalnych, oczywiście wcześniej o niczym nie informując. Wnioski każe się podpisać, gdyż "takie jest zalecenie pani dziekan". Świadome wprowadzanie w błąd studenta.

Wniosek do Kudryckiej jest dobrym pomysłem.

#8 Mandolina

Mandolina

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 06 luty 2014 - 16:27

Wiele uczelni nie spełnia już wysokich standardów których kiedyś były wyznacznikiem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych