Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Wyjazd na święta

święta wyjazd rodzina dom

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 magdalena

magdalena

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 październik 2014 - 23:03

Witam serdecznie, jakie macie plany na spędzenie tegorocznych świąt? Ja, inaczej niż do teraz, planuję spędzić święta  nie w domu, ale gdzieś w jakimś uroczym hotelu - bez sprzątania, gotowania i wszystkich tych obowiązków... Myślicie, że to dobry pomysł czy wolicie święta w rodzinnej atmosferze?

#2 Grafen

Grafen

Młodszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 72 postów

Napisano 21 październik 2014 - 10:32

Hmmm, ale które święta?

Jeżeli chodzi Ci o pierwszy listopada, to nie wyobrazam sobie, że nie spędziłbym ich z rodziną. Sprzątanie i gotowanie zajmuje niestety dużo czasu, ale zjeżdża się do nas całą rodzina. Dwa razy w roku widzimy się wszyscy razem, więc nie wyobrazam sobie, że olał bym wszystko i gdzieś wyjechał ;] Z wigilią jest podobnie. Chociaż tutaj nie zawsze spotykamy się u mnie. Ale pierszego listopada obowiązkowo u nas.

#3 renia32

renia32

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 27 październik 2014 - 14:14

Witam serdecznie, jakie macie plany na spędzenie tegorocznych świąt? Ja, inaczej niż do teraz, planuję spędzić święta  nie w domu, ale gdzieś w jakimś uroczym hotelu - bez sprzątania, gotowania i wszystkich tych obowiązków... Myślicie, że to dobry pomysł czy wolicie święta w rodzinnej atmosferze?

zazdroszczę Ci! 

ja niestety spędze święta jak co roku na gotowaniu, sprzątaniu a potem myciu tego wszystkiego ... dlatego nie przepadam za świętami, więcej roboty niż przyjemności.. 

#4 ~Iza54~

~Iza54~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 13:19

1 listopada spędzam z najbliższymi i nie wyobrażam sobie w tym czasie wyjeżdzać. Za to na święta i sylwestra mamy już z mężem plany. Jedziemy do Świeradowa Zdroju. W pensjonacie Malwa mamy wykupiony nocleg. Taniej nam się trafiło bo pensjonat ma specjalną ofertę na ten czas. W tamtym roku też byliśmy w tym miejscu i mam nadzieję, że tym razem też będzie możliwość przejechania się saniami :) Jakoś wolę ten czas przeznaczyć na najbliższych i fajne spędzanie czasu razem niż stanie przy garnkach i bycie bardziej zmęczonym i wgl nie przygotowanym psychicznie do świąt.

#5 Tomoskov

Tomoskov

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 17:01

Ja akurat planuję w tym roku domowo, tak tradycyjnie ale bardzo chciałbym kiedyś pojechać na święta w góry

#6 karik

karik

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 11 grudzień 2015 - 14:40

Mi się marzy wyjazd za granicę na wakację, ale póki co też zostaję w domu, może w następnym roku... :D

#7 ~lenonka~

~lenonka~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 00:52

Jak w tym roku? Kto wyjeżdża i dokąd? Ja za granicę nie chcę, chcę polskie święta, ale żeby było biało, może góry? Są gdzieś jeszcze fajne oferty i wolne miejsca?

#8 ~gość na forum~

~gość na forum~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 07:42

Jak w tym roku? Kto wyjeżdża i dokąd? Ja za granicę nie chcę, chcę polskie święta, ale żeby było biało, może góry? Są gdzieś jeszcze fajne oferty i wolne miejsca?

Żeby było biało, pomaluj okna wapnem. Wtedy nawet gór może nie być.

#9 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 00:40

Poczytajcie o tym w necie. Na pewno będzie to dobry pomysł.

Następny bot-jełop na forum.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: święta, wyjazd, rodzina, dom

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych