Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

85 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jechowy~

~Jechowy~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 11:53

Chyba to ŻARTY, domokrążców nie TRZEBA!!!!

#2 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 15:10

Trzymamy kciuki za Marka Kaczyńskiego !!!  Kolejne 5 lat funkcjonowania kontrkandydatki będzie stracone dla społeczeństwa Gminy Nowe Piekuty !!!  LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY !!!

#3 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 16:51

Nie popieram obecnego wójta Pana Marka Kaczyńskiego, tyle obietnic co Pan składał w poprzednich wyborach, nie realizując ich w latach swojej kadencji jako wójt to jest śmieszne.. opierając się na chłopakach z klubu sportowego w swojej kampanii wyborczej naraża ich Pan na utratę sponsorów bo ludzie nie tolerują takich zagrywek.. Ludzie otwórzmy oczy w drugiej turze wyborów!!

#4 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 17:28

Szanowni Państwo a ten Wójt coś wam dał za darmo albo coś wielkiego zrobił chore jest to ze ludzie nie chcą nic zmienić na lepsze,czy świat się zawali jak ktoś inny zostanie Wójtem tak się zdaje że chyba dla nie których się zawali.

#5 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 18:14

Szanowny Panie Wójcie co Pan opowiada ludziom Ze wyborcy dali się złapać na hasło, ,Czas na zmiany'' Anny Zochowskiej po prostu widzą co się dzieje można tak samo powiedzieć o obietnicach Pana Wójta który obiecuje obiecuje .........i ciągle Panią Anię krytykuje i nie tylko ....nie można być takim cwanym i być w Wspólnocie Odnowy Duchu Świętym a Pan podobno jest jak ktoś na Pana nie głosuje to już dał się złapać na hasło takampanii samo można powiedzieć o Pana wyborcach dali się złapać na Pana hasla

#6 ~Bocian~

~Bocian~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 18:43

Panie Wójcie Marku Kaczyński głowa do góry.Zapomieli chyba ,że był Pan naszym posłem na Sejm.Jest Pan dobrym gospodarzem.Trzymamy kciuki.

#7 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 18:51

Popieram Panią Anne Żochowska trzymam kciuki

#8 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 19:06

Naprawdę był Posłem na Sejm nie wiedziałem to może trzeba postawić pomnik w Nowych Piekutach ...

#9 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 19:06

Naprawdę był Posłem na Sejm nie wiedziałem to może trzeba postawić pomnik w Nowych Piekutach ...

#10 ~Tolek~

~Tolek~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 19:35

Panie Marku wygra Pan drugą turę, widać po komantarzach jakich wyborców ma Pani Ania...

#11 ~Tolek~

~Tolek~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 19:36

Panie Marku wygra Pan drugą turę, widać po komantarzach jakich wyborców ma Pani Ania...

#12 ~Romek~

~Romek~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 19:40

Widać że rodzina P. Żochowskiej nagania komentarze na internecie. Żal mi was.... Jesteście śmieszni co w niej zobaczyliście ??? To obłudny człowiek który idzie do celu po trupach... Bardzo mnie ciekawi fakt że Pani Anna jako kurator namawia a wręcz można powiedzieć szantażuje do oddania głosu na nią...

#13 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 20:07

Widać że rodzina P. Żochowskiej nagania komentarze na internecie. Żal mi was.... Jesteście śmieszni co w niej zobaczyliście ??? To obłudny człowiek który idzie do celu po trupach... Bardzo mnie ciekawi fakt że Pani Anna jako kurator namawia a wręcz można powiedzieć szantażuje do oddania głosu na nią...

śmieszny człowieku  nagania komentarze to rodzina Pana Wójta

#14 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 20:10

Ludzie pare komentarzy i co ktoś się boji krytyki :) piszą że rodzina szkoda gadać ale dla Pana Wójta to kampanii nie robi i komentarzy nie nagania śmieszne po prostu świetne Pan Wójt to po prostu ideał

#15 ~ha ha~

~ha ha~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 20:12

Kto idzie do celu po trupach to lepiej nie pytać

#16 ~Biedny wyborca~

~Biedny wyborca~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 20:52

Nasz wójt jest dobrym gospodarzem.nie ma co narzekać.ludzie będziemy mieli hale sportowo nowo ładno dużo.nie ma znaczenia gdzie i za co?ale ważne że będzie.trzeba czymś ludzi utumanic tak zem powiem.czasami wydaje mi się że niektórzy żyją w XIX wieku bo nie myślą o przyszłości tylko tu i teraz.trzeba zaznać trochę świata by otworzyć sobie oczy co się dookoła dzieje.ale coz ludzie są tylko ludzmi i to często wilkami o owczej skórze na której czele watachy stoi wiadomo kto.ale co tam kadencja minie przyjdą nowe obiecanki cacanki.i dalej będziemy żyć.a stare obietnice w niepamięć pójdą.i tak się zastanawiam na chłopski prosty rozum z czego i za co to wszystko.a co tam o tym myśleć.bedzie co będzie nie Panie Wójcie?????????????

#17 ~michał~

~michał~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 21:22

Panie Wójcie, trzymamy za Pana kciuki. Jest Pan bardzo dobrym gospodarzem 

#18 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 21:26

Panie Wójcie jesteśmy za Panem. Gmina zasluguje na takiego Wojta

#19 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 22:35

Śmieszne, gospodarz to rzeczywiście dobry. Obiecuję gruszki na wierzbie a niektórzy to kupują.. Hahaha!!!

#20 ~czas na zmiany~

~czas na zmiany~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 01:53

Ludzie otwoszta oczy, 70 lat rzadzi u was ta sama familia, jaka tako  mafia piekutowska. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych