Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Z domu wyrzuca ją... własny syn :: zobacz komentowany artykuł

89 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 16:32

głąba trzeba ukarać brak szacunku do włanej matki to musi byc jakis idiota i kretyn

#22 ona_1

ona_1

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 07 grudzień 2011 - 16:45

W sumie synek założył sobie niezłą pętlę na szyję. Sąd na 100% wykona egzekucję, a więc matka trafi na bruk bądź do ośrodka. W tym wypadku to syn będzie musiał pokryć koszta jej pobytu (alimenty) - a te potrafią przekroczyć 2-3tys / miesiąc.
W sumie może to nawet i lepsze rozwiązanie. Kobieta dostanie schronienie i opiekę, a syn poczuje jak to jest mieć komornika na karku....

Dokładnie tak będzie. Starsza pani nie musi mieć w sądzie adwokata. Wystarczy, żeby zadziałały przepisy regulujące takie sprawy. Nie chcę oceniać postępowania syna tej pani. Ale właśnie dał czytelny sygnał swoim dzieciom, które bacznie obserwują poczynania tatusia, jak mają z nim postępować , gdy się zestarzeje. Dzieci zapamiętają wzorzec zachowania w takich sprawach i na starość oddadzą tatusia do domu opieki. Dopiero się zdziwi ...

#23 ~łoś~

~łoś~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 16:53

cóż, sama Pani Wacława też nie jest całkowicie bez winy. Synem pewnie przez całe życie był wyhowywany bezstresowo i miał wszystko co zechciał. Teraz matka jest już mu niepotrzebna :(

#24 ~slllak~

~slllak~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 16:54

Nie ma co skazywać syna na bicze, że zły, bez serca itp. Może to on był przez parenaście lat za gówniarza bity i wykorzystywany w polu... i nie gadajcie o wybaczeniu, bo to wbija się głęboko w psychikę. Jeśli ktoś źle wychowuję dziecko to ludzie gadają: "rodzice będą mieli na starość nauczkę że wychowali takiego człowieka, a jak przychodzi co do czego to, mówią: "jak tak może postępować syn w stosunku do schorowanych rodziców" ano może, nie ważne że są chorzy ważne że sobie tak dziecko wychowali.

#25 ~vio~

~vio~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 17:09

CZCIJ OJCA I MATKĘ SWOJĄ..... a ten bydlak z pokolenia róbta co chceta pewnie jest w platformie obłudników .....

#26 ~Oko~

~Oko~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 17:18

To mi wygląda na długi konflikt między matką a ojcem. Ona dała ziemię córce, a On budynki synowi, więc synek ma żal do mamusi, że go pominęła w rozdziale ziemi. Z tym co dostał od ojca nie chce się dzielić z osobą, od której nic nie dostał. Prawdopodobnie też kontynuuje niechęć swego ojca do niej, podsycaną przez ambitną żonę, która nie ma ochoty się nim dzielić z inną kobietą, a szczególnie z jego matką, która dodatkowo, po pierwsze mogłaby zrobić z niego nieprzydatnego maminsynka, a po drugie rozpuścić dzieci.

#27 ~helenka~

~helenka~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 17:31

Szkoda, że pani redaktor opisując dramat kobiety nie potraktowała sprawy poważnie. Włożyła przysłowiowy kij w mrowisko nie usiłując nawet poznać innych aspektów tej na pewno złożonej historii(brak jakiejkolwiek wzmianki o córce. Szkoda. To niepotrzebnie wzbudza właśnie takie (niektóre) komentarze. Chociaż mam nadzieje, że ten artykuł nie zaszkodzi bohaterce.

#28 ~Kaja~

~Kaja~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 17:42

Czegoś tutaj nie rozumię czytam i nie wierzę , że można tak potraktować własną matkę od której dostał wszystko za darmochę człowiek psa z domu nie wyrzuciłby a tu proszę 84 letnia babinka człowieku poamiętaj się ile tej twojej MATCE jeszcze życia zostało ? mam nadzieję , że cały ten horror oglądają twoje własne dzieci i taki sam los za parę lat zgotują tobie .Bardzo często się słyszy o obowiązku dzieci utrzymywania rodziców zapadają nawet wyroki w takich sprawach a tutaj matka oddaje synowi prawie wszystko w zamian za rentę więc utrzymywać jej nie musi radzi sobie jakoś sama tylko dać dach nad głową to aż taki olbrzymi ciężar a co z córką reż z kamienia ? Mam nadzieję , że zapadnie bardzo surowy wyrok ale na nie korzyść dzieci tej pani a opieka zobowiązana do opieki również nad ludzmi starszymi będzie bardzo często tam zagłądała aby staruszka zgłodu nie zmarła .Zyczę synowi byle jakich świąt i dużo przemyśleń nawet zwierzęta wtedy podobno LUDZKIM głosem mówią .

#29 ~też matka~

~też matka~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 17:56

Dobro zawsze wraca a zło wraca z podwójną siłą.

Miłych świąt ,,synku".

#30 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 17:59

Czegoś tutaj nie rozumię czytam i nie wierzę , że można tak potraktować własną matkę od której dostał wszystko za darmochę człowiek psa z domu nie wyrzuciłby a tu proszę 84 letnia babinka człowieku poamiętaj się ile tej twojej MATCE jeszcze życia zostało ? mam nadzieję , że cały ten horror oglądają twoje własne dzieci i taki sam los za parę lat zgotują tobie .Bardzo często się słyszy o obowiązku dzieci utrzymywania rodziców zapadają nawet wyroki w takich sprawach a tutaj matka oddaje synowi prawie wszystko w zamian za rentę więc utrzymywać jej nie musi radzi sobie jakoś sama tylko dać dach nad głową to aż taki olbrzymi ciężar a co z córką reż z kamienia ? Mam nadzieję , że zapadnie bardzo surowy wyrok ale na nie korzyść dzieci tej pani a opieka zobowiązana do opieki również nad ludzmi starszymi będzie bardzo często tam zagłądała aby staruszka zgłodu nie zmarła .Zyczę synowi byle jakich świąt i dużo przemyśleń nawet zwierzęta wtedy podobno LUDZKIM głosem mówią .

Az trudno uwierzyc. Ale tak jest. Przed Sadem w Suwalkach spotkalem wielu zawiedzionych, i wypedzonych. Ktorzy przepisali na syna, corke swoja krwawice. W drodze aktu notarialnego. Rodzice, uwazajcie na swoje pociechy. Bardzo uwazajcie na synowe, zieciow i innych wspanialych przyjaciol. Aby Was w studni utopic. Aleksander Radzaj

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 18:10

Miłych świąt ,,synku".

Ja nie bronię tego człowieka ale pamietaj, że matki są bardzo różne!!! Mając więcej niz jedno dziecko kochają tylko jedno i są absolutnie bezkrytyczne wobec niego. Natomiast to drugie przez całe zycie traktują jak przysłowiowe g...
Nie wiadomo jak jest w tym przypadku bo jak widzisz o córce nie ma ani słowa a ona dostała ziemię. Więc gdzie jest teraz?

#32 ~też matka~

~też matka~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 18:24

Ja nie bronię tego człowieka ale pamietaj, że matki są bardzo różne!!! Mając więcej niz jedno dziecko kochają tylko jedno i są absolutnie bezkrytyczne wobec niego. Natomiast to drugie przez całe zycie traktują jak przysłowiowe g...
Nie wiadomo jak jest w tym przypadku bo jak widzisz o córce nie ma ani słowa a ona dostała ziemię. Więc gdzie jest teraz?

Nie wierzę w to co piszesz.Na pewno nie masz własnych dzieci.

To ,,poczucie krzywdy" jest z pewnością miarą pazerności dziecka !!

Ja go nie krytykuję, źle mu nie życzę.
Jestem przerażona postępowaniem ,,syna", tylko mu przypomniałam jak to jest z dobrem i złem.

#33 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 18:24

Nic nie usprawiedliwia syna. Nawet gdyby miał złych rodziców i ich nienawidził to jego obowiązkiem jest zapewnić im na starość opiekę. Nikt nie mówi że osobiście ale mógł jej załatwić np. pobyt w domu starców lub pobyt u córki, lub znaleźć jakieś inne rozwiązanie. A ten syn wyrzuca matkę z domu. Mam nadzieję, że sąd nie nakaże eksmisji na bruk starej kobiety.

#34 ~pozal sie~

~pozal sie~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 19:26

SYF NIE syn

NIE SYF, NIE SYN ---ale polska codzienna rzeczywistosc!!!!.

#35 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 19:28

Sytuacja nie do uwierzenia,ale jest już przecież chyba obowiązek alimentacyjny babcia niech idzie do domu opieki a SYN niech za jej pobyt zapłaci!!! U nas taki pobyt kosztuje 1800 zł , a babci mogą zabrać tylko 70% niech resztę SYN zapłaci!!! Zdrowemu człowiekowi taka sytuacja się nie mieści w Głowie!!! Mam nadzieję , że ten SYN ma dzieci, bo historia lubi się powtarzać! A córka wie co się dzieje? powinna pomóc mamie! Gdybym miała warunki to sama bym wzięła tą panią niestety mam tylko 2 pokoje i dwoje dzieci no i nas dwoje, a teraz jeszcze biorę teścia po szpitalu do nas. Dużo zdrówka i wytrwałości dla babci mam nadzieje że sąd nie da babci skrzywdzić.

#36 ~mariola~

~mariola~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 19:28

Pokażcie twarz tego przygłupa i jego baby. Niech cały świat zobaczy jak wyglada deb***.

#37 ~Desiree~

~Desiree~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 20:07

Niestety ale to prawda.Dwoje dzieci w rodzinie:jedno jest zawsze super bez wzgledu co zrobi a drugie chocby nie wiem jak stawalo na glowie i tak go nikt nie doceni!

#38 ~krakus~

~krakus~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 20:17

gdzie jest wojt,proboszcz,kier,komisariatu i lokalna gawiedz<<<<<<<bydlakowi dac stajnie szanuj SWOJA MATKE KANALIO

#39 ~viki~

~viki~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 20:45

Bydlak nie syn!!!

#40 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 21:09

Miłych świąt ,,synku".

Święte słowa. Chleb wraca chlebem, a kamień kamieniem... Jeszce zapłacze wielkimi łzami za krzywdę matce.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych