Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Z domu wyrzuca ją... własny syn :: zobacz komentowany artykuł

89 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2011 - 03:26

Bójcie się Boga pazerniaki!!!!!
Wyrzucać staruszke na bruk krótko przed Świętami?!
Dajcie kobiecinie choc dożyć spokojnie do śmierci a pózniej sadźcie sie z ciotka i róbcie co chcecie!!!
Oby spotkało was coś przykrego bo takiego traktowania własnej matki nawet Pan Bóg nie wybaczy!!!
Gardzę takimi śmieciami bo człowiekiem nie da sie tego nazwać!!!!!

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2011 - 08:39

Nie wiadomo co mamusia ma na sumieniu. A ty nie osądzaj bo i ty możesz zostać osądzona!

#83 ~oburzona~

~oburzona~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2011 - 09:17

Bójcie się Boga pazerniaki!!!!!
Wyrzucać staruszke na bruk krótko przed Świętami?!
Dajcie kobiecinie choc dożyć spokojnie do śmierci a pózniej sadźcie sie z ciotka i róbcie co chcecie!!!
Oby spotkało was coś przykrego bo takiego traktowania własnej matki nawet Pan Bóg nie wybaczy!!!
Gardzę takimi śmieciami bo człowiekiem nie da sie tego nazwać!!!!!

#84 ~oburzona~

~oburzona~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2011 - 09:25

A ja gardzę ludźmi takimi jak pani Sylwia,bo osądzają nieznając sprawy.Ja na własnej skórze poznałam smak niesprawiedliwości i jak to jest,kiedy ktoś Cię niesprawiedliwie osądzi.Myślę,że pani Sylwia tego nie przeżyła,a szkoda,bo wtydy by tak nie pisała.Mam nadzieję,że kiedyś się o tym przkona.

#85 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2011 - 09:42

To może skoro Sylwia taka dobra, to niech zaprosi p. Wacławę do siebie na Święta. W końcu zawsze zostawia się jedno miejsce wolne dla nieoczekiwanego gościa. To byłby piękny gest. A przy okazji może by coś od Wacławy dostała. W końcu sprawa jest w sądzie.

#86 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2011 - 09:50

No twoje szczęście bonzo, że się poprawiłeś. A ty Sylwia co, spać nie możesz, czy temat przed Roratami rozgryzasz?
Bój się Boga - po 4 rano na kompie? Toż to chore!!!

#87 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2011 - 09:56

Tak, tak Beata ma rację. Sylwia - mocher na głowę i na Roraty!

#88 ~zuzia~

~zuzia~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2011 - 03:06

Niech pani Waclawa idzie do córki - tam jej miejsce!!! Skad ona ma tyle energii w tym wieku? Oj cos mi sie zdaje ze pani Wacława coś złego w życiu nawyczyniała i teraz do niej zło wraca...mówią,że tak jest,że dobro wraca i zło też...Nawet wnuczki jak sie o niej wypowiadaja...To coś oznacza...Samo sie nie wzielo...Ale uwazam ze powinni zejsc sobie z drogi matka i syn-tak bedzie najlepiej...jakies rozwiazanie w tym kierunku byloby najlepsze...Szkoda zdrowia...

#89 ~bonzo~

~bonzo~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2011 - 12:44

Starą i cureczkę na stos bo to djabły wcielone,a tej szmacie z gazety widły i do gnoju a nie długopis

#90 ~marzena~

~marzena~
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 12:39

Witam.Jestem w rozpaczy,zrzekłam się majątku po rodzicach,dużego domu.Syn,który jest moim życiem poznał dziewczynę z dzieckiem,nie dawno urodził mi się piękny wnuczek Kubuś moje słonko.

Dziś konkubina mi powiedziała ,że mój czas się skończył,wyrzucają mnie z domu.Mój świat się zawalił,mam myśli samobójcze,nękają mnie telefonami jej rodzice,ubliżają,po nocach sms z grożbami.Jestem bezradna,schorowana.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych