Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Za 100 dni matura<br /> :: zobacz komentowany artykuł

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ulka~

~ulka~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2008 - 03:03

:D ;) Pati super wyglodalas pozdrawiam Ulka

#2 ~szpak~

~szpak~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2008 - 17:06

SAJEK rządzi !!!!!!!

#3 marlena27

marlena27

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 listopad 2009 - 19:49

matura matura...jak nie macie pomysłu na pracę maturalną to zapraszam i polecam www.pracematuralne.pl

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 23:30

OSTRZEGAM!!! PRZED SKORZYSTANIEM Z USŁUG SERWISU WWW.PRACEMATURALNE.PL !!!
Zamówiłem pracę maturalną w tym serwisie. Z początku wszystko wydawało się OK-profesjonalna stronka,
świetny kontakt mailowy, wykonawca deklarował, że posiada wieloletnie doświadczenie w pisaniu tych prac itp.
Zależało mi na napisaniu bibliografii w dwa dni, ponieważ zbliżał się już termin jej oddania. Otrzymałem odpowiedź,
że nie ma problemu, bibliografia BĘDZIE ZROBIONA
Wpłaciłem zaliczkę (30 zł). Zbliżał się ustalony termin przesłania do mnie bibliografii ( środa wieczór, czwartek rano miałem
złożyć ją w szkole) jednak bibliografii nadal nie otrzymałem. Po wielu mailach skierowanych do tego pana , otrzymałem odpowiedź, iż
bibliografia zostanie przesłana do 06.00 rano (czwartek). Tak się jednak nie stało, bibliografii nie otrzymałem, nagle urwał się kontakt
z wykonawcą. Musiałem w dwie godziny stworzyć bibliografię od zera, w domu, jedynie z dostępem do internetu! Nie polecam nikomu takich przygód!
Pomimo, iż pan Leszek B. (właściel serwisu) nie wywiązał się z ustalonego terminu, zaliczka nie została zwrócona. Ponadto nie zostałem chociażby
przeproszony za tą całą sytuację. Kompletne nieporozumienie!
Podsumowując ZDECYDOWANIE ODRADZAM KORZYSTANIE Z POMOCY serwisu WWW.PRACEMATURALNE.PL !!! SZKODA NERWÓW I PIENIĘDZY!!!

#5 ~Maturzysta~

~Maturzysta~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 14:15

Mialem podobna sytuacje co osoba wyzej

Jesli mozecie to naprawde szukajcie innych rozwiazan niz pracematuralne.pl bo nie wiecie co sie moze potem przydarzyc.

Poczytajcie opinie,nawet na 10 stronie google.Naprawde dobrze Wam radze zastanowcie sie.

Mozna odniesc wrazenie ze ta osoba ich nie pisze,po prostu bierze skas wysyla i nie ma o tych pracach nawet wiekszego pojecia.Tak jak Wy byscie sie zajmowali dystrybucja czegos na czym sie nie znacie ale akurat macie to w rekach i mozecie zarobic.Dostajecie pytania o ta rzecz a nie potraficie odpowiedziec przez co zbywacie ludzi.

Nie kierujcie sie dobrymi opiniami na owej stronie,sam jestem autorem jednej z nich jednak napisalem ja jakby w polowie mojej "wspolpracy" z tym Panem kiedy jeszcze jakos to wygladalo choc juz byly oznaki problemow.

Nie placcie z gory,nie podawajcie zadnych info o sobie.Bo inaczej zostaniecie potraktowani na zasadzie "zaplacil cos tam dostal niech da mi spokoj".

#6 dann

dann

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 11 grudzień 2013 - 00:52

Do studniówki niestety  pozostało więcej niż 100 dni chyba ;)

#7 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 19:35

Chciałam  ostrzec potencjalnych klientów oraz redaktorów przed kontaktem z serwisem pracematuralne.pl. Redaktorzy nie otrzymują wynagrodzenia, brak jest odpowiedzi na maile. Zmieniło się nawisko z Leszka Brzozowskiego na Adama Dobrzyńskiego. Adres e-mail pozostaje ten sam. 

#8 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 11:08

Witam,

wszystkich oszukanych przez pracematuralne.pl proszę o kontakt. Zarówno pisarzy jak i zlecających. Będzie wszczęte postępowanie o masowe wyłudzenia. Potrzebne będą materiały dowodowe. Wymiany maili itp.

#9 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2015 - 14:25

Witam,

wszystkich oszukanych przez pracematuralne.pl proszę o kontakt. Zarówno pisarzy jak i zlecających. Będzie wszczęte postępowanie o masowe wyłudzenia. Potrzebne będą materiały dowodowe. Wymiany maili itp.

Gdzie mógłbym się zgłosić?

#10 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2015 - 13:38

Gdzie mógłbym się zgłosić?

Witam,

Dzień dobry, równiez zostałem oszukany przez tego Pana na 450pln. Jak moge sie z Panstwem skontaktowac?

Pozdrawiam

Tomasz R

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych