Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

174 odpowiedzi w tym temacie

#41 woyt

woyt

Młodszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 30 maj 2010 - 11:33

hahhaa.....nic dodać nic ująć!!! nagroda za terroryzm!!! eko terroryzm i to od państwa które się mieni że każdy terroryzm jest zagrożeniem!! bo są to pieniądze nie za obronę istot żywych tylko za blokowanie inwestycji! :P

#42 ~~xxx~~

~~xxx~~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 11:38

idz sie kobieto leczyc!!! skoro tobie wazniejszy ptaszek od ludzi ktorzy gina pod kołami samochodów... banda zielonych sku*****

#43 ~EXPET z CHOROSZCZY~

~EXPET z CHOROSZCZY~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 11:42

Ma dojechane i to równo. Jedna pani lekkich obyczajów zatruła życie dla 30tyś. ludzi. Taka zielona to niech przekaże tą kasę na ochronę środowiska.

#44 woyt

woyt

Młodszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 30 maj 2010 - 11:43

Niech Pani odpowie czy życie ludzkie jest warte zachowania jakiegoś krajobrazu??? bo po najeżdzie turystów w Rospudzie już nie jest jak dawniej.. tony smieci skrzetnie ukrywane przez tz. ekologów dlaczego teraz zadny reporter tam nie pojedzie i nie pogmera w krzakach ?i nie zrobi reportazu??? wszystkie publikacje czy filmowe czy fotograficzne są z przed awantury o Rospudę?? dlaczego nikt nie pokazał swiatu co zrobili ekolodzy? co zostawili po sobie?ja tam byłem po więc wiem co mówię! ale to wszystko jest nie medialne!!!! tylko kasa sie liczy ..jak to się mówi po trupach ale by mi było dobrze.... wstyd mi za takich ziomków!!! :excl: B) :(

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 11:46

ZYCIE LUDZKIE SPRZEDALA PANI ZA 150 TYS DOLAROW
JAK MOZNA SAPC SPOKOJNIE
SUMIENIE NIE MECZY TERAZ PO OSTATNIM WYPADKU SMIERTELNUMW AUGUSTOWIE?

#46 ~grey~

~grey~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 11:54

Widać dlaczego tylu u nas ekologów. 150 tys $ za obronę żabek, chrząszczy i ślimaków, a ludzie cierpią i giną. Tylko gdzie byli ci ekolodzy, kiedy zwierzęta zamarzały tej zimy? Kilka dni temu widziałam, jak w okolicy Woroszył chodzili z wiadrami i zbierali żaby, które przeszkadzają w budowie drogi. W takim razie może kilku tych obrońców przejechałoby sie trasą do Supraśla, bo tyle rozjechanych żab ile tam jest to nigdy w życiu nie widziałem.

#47 ~jaro~

~jaro~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 11:58

obyś się udławiła tymi judaszowymi srebrnikami, wiedźmo

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 11:58

Przedruk. ,,Ma dojechane i to równo. Jedna pani lekkich obyczajów zatruła życie dla 30tyś. ludzi. Taka zielona to niech przekaże tą kasę na ochronę środowiska''.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 12:01

Przedruk. ,,Ma pojechane i to równo. Jedna pani lekkich obyczajów zatruła życie dla 30tyś. ludzi. Taka zielona to niech przekaże tą kasę na ochronę środowiska''.

#50 ~Demetr~

~Demetr~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 12:46

hahhaa.....nic dodać nic ująć!!! nagroda za terroryzm!!! eko terroryzm i to od państwa które się mieni że każdy terroryzm jest zagrożeniem!! bo są to pieniądze nie za obronę istot żywych tylko za blokowanie inwestycji! :P

Jak czytam te wszystkie "opinie" i "komentarze", to nie wiem już czy mój kraj można nazwać cywilizowanym krajem w samym środku Europy, w dobie XXI wieku ... ? Zastanawiam się co wywołuje taką furię i mieszanie z błotem człowieka, który odważył się stanąć w obronie - bezbronnej przecież - natury, przyrody: swarliwość - silniejsza niż racjonalny stosunek do sprawy? zaściankowość i partykularyzm? czy wszechobecna zawiść wobec każdego, kto osiąga sukcesy i uznanie poza naszym rodzimym podwórkiem ? Gdyby przyroda umiała mówić, zapewne rzekła by tak: " ja trwam od wieków i stwarzam warunki dla życia człowieka, jeśli człowiek nie chce lub nie potrafi mnie uszanować - działa sam przeciwko sobie". I to by było na tyle ...

#51 ~0~

~0~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 12:49

Wszyscy jestescie zdrowo porabani, przebywajac miedzy wami zapewne myslalbym ze jestem w ZOO.
Tylko ze tam malpy od ktorych ponoc wywodzi czlowiek sa w klatkach a u was to wszystko chodzi na
wolnosci. Pomyslal moze ktos z was ze od smierci i totalnej zaglady dzieli nas tylko kilkanascie kilometrow
atmosfery, dalej jest zaglada.No ale wedlug was wszystko trzeba wylac bezonem i asfaltem i zniszczyc to co
chroni nas od zaglady. A swoja droga to samochody prowadza ludzie (mniemam rozumni).

#52 ~piotrek2898~

~piotrek2898~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 12:50

Czy życie ludzkie jest warte 150 tyś $? Gdyby nie Ona Augustów miałby obwodnicę jaką powinno mieć miasto uzdrowiskowe.

#53 woyt

woyt

Młodszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 30 maj 2010 - 13:04

Jak czytam te wszystkie "opinie" i "komentarze", to nie wiem już czy mój kraj można nazwać cywilizowanym krajem w samym środku Europy, w dobie XXI wieku ... ? Zastanawiam się co wywołuje taką furię i mieszanie z błotem człowieka, który odważył się stanąć w obronie - bezbronnej przecież - natury, przyrody: swarliwość - silniejsza niż racjonalny stosunek do sprawy? zaściankowość i partykularyzm? czy wszechobecna zawiść wobec każdego, kto osiąga sukcesy i uznanie poza naszym rodzimym podwórkiem ? Gdyby przyroda umiała mówić, zapewne rzekła by tak: " ja trwam od wieków i stwarzam warunki dla życia człowieka, jeśli człowiek nie chce lub nie potrafi mnie uszanować - działa sam przeciwko sobie". I to by było na tyle ...

czyli według ciebie człowiek jest zagrożeniem?? a my nie jesteśmy krajem cywilizowanym!!!!i nie będziemy przez takich jak Ty i Tobie podobni !! :P

#54 ~0~

~0~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 13:14

czyli według ciebie człowiek jest zagrożeniem?? a my nie jesteśmy krajem cywilizowanym!!!!i nie będziemy przez takich jak Ty i Tobie podobni !! :P

Ot co !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czyli jednak cos kumasz B)

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 13:17

Bezbronna przyroda nas otacza powiadasz. Zaszyj się więc na pół roku na Biebarzńskich bagnach i spróbuj przetrwać. Weź ze sobą 150 tys. dolarów,
ale cywilizację zostaw za sobą i zdaj nam relację z tego kto jest bezbronny, ty czy przyroda.

#56 ~Demeter~

~Demeter~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 13:22

Ależ oczywiście - w przypadku Rospudy (ale też wycinania lasów tropikalnych, emisji CO2 czy trzebienia chociażby wielorybów czy młodych fok), człowiek jest zagrożeniem dla przyrody. Niewiele o mnie wiesz, więc Twój zarzut o cywilizacyjne wstecznictwo puszczam mimo uszu ... Ciekawy natomiast jestem, czym mógłbyś zaimponować mnie, innym zresztą - również, by dowieść swojej wysokiej pozycji cywilizacyjnej?

#57 ~Demeter~

~Demeter~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 13:32

Bezbronna przyroda nas otacza powiadasz. Zaszyj się więc na pół roku na Biebarzńskich bagnach i spróbuj przetrwać. Weź ze sobą 150 tys. dolarów,
ale cywilizację zostaw za sobą i zdaj nam relację z tego kto jest bezbronny, ty czy przyroda.

Absolutnie nie "złapałeś/aś" intencji mojej myśli. Przyroda jako taka jest niezwyciężona (co starałem się zasygnalizować w zdaniu ujętym w cudzysłów) , ale w pewnych segmentach, gdzie człowiek ma nad nią przewagę jest przez niego bezlitośnie - ale też często i bezrozumnie - niszczona. Przykładem tego była właśnie koncepcja poprowadzenia Via Baltica przez bezbronną Rospudę. Czy tym razem wyraziłem się jaśniej ?

#58 ~papug~

~papug~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 13:33

to dopiero cyrk setki milionów złotych wyrzucone w pole ,nie wiadoma jest jeszcze kwota odszkodowań wykonawcom,dziesiatki ludzkich istnień w Augustowie i wywiad z idiotką której podobni jej kretyni przyznali 150 tys srebrników.Zapamiętajmy mordusię tej suki i pozdrawiajmy ja przy kazdej okazji tak miło jak sie tylko da.Mam wrażenie że ta głupiutka isstota do dzis nie zdaje sobie sprawy z tego co sie stało.

#59 ~storczyk~

~storczyk~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 13:34

Czy widzicie czyjego imienia jest ta nagroda ? Chyba wszystko jasne!

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 13:38

Absolutnie nie "złapałeś/aś" intencji mojej myśli. Przyroda jako taka jest niezwyciężona (co starałem się zasygnalizować w zdaniu ujętym w cudzysłów) , ale w pewnych segmentach, gdzie człowiek ma nad nią przewagę jest przez niego bezlitośnie - ale też często i bezrozumnie - niszczona. Przykładem tego była właśnie koncepcja poprowadzenia Via Baltica przez bezbronną Rospudę. Czy tym razem wyraziłem się jaśniej ?

bezbronni to my jesteśmy, bezbronni w obliczu głupot jakie wyczyniają pseudoekolodzy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych