Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

89 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~nikt~

~nikt~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 20:50

Wyświetl postUżytkownik Mandy dnia 22 marzec 2011 - 11:06 napisał

A rodzina Marty i sama Marta do biedoty nigdy nie należeli.

Zawsze znajdzie się jakaś menda co nie da ludziom spokoju.

wątpię, żeby przyjaciele Marty i jej rodziny nazywali mendą osoby, które starają się ich wspierać i wypowiadają się dobrze o Marcie oraz bronią jej dobrego imienia - to raczej znów ktoś z rodzinki tokarzewskich albo ich przyjaciół napisał...

#22 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 21:03

Ten radca prawny to człowiek bez honoru bo jeżeli nawet aplikantka Marta chciała go uwieść ( w co wątpię ) to on był radcą i nie powinien do tego dopuścić a nie pobić, zgwałcić i udusić. Dla mnie to psychopata.

#23 ~Baśka~

~Baśka~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 21:14

tak to jest jak zdegenerowane rodziny jak tego radcy prawnego stają się adwokatami, sędziami i radcami...

#24 ~kola~

~kola~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 21:15

Niby jakim cudem Marta miałaby wdzięczyć się do Twojego męża, skoro ostatnim jej chłopakiem był jej oprawca - Maciej T., a bezpośrednio przed nim miała innego chłopaka NIEŻONATEGO - NIE MÓGŁ TO BYĆ WIĘC TWÓJ MĄŻ.

A takim "CUDEM", że Marta miała swojego chłopaka gdzieś! Pojawił się Maciej T. na horyzocie z forsą i stanowiskiem dopiero wtedy, kiedy nie udały się jej gry z moim mężem! Mamy swoją rodzinę by pomagać finansowo, czy też w karierze zawodowej! Długo Marta nie mogła tego zrozumieć. Na nasze szczęście spotkała Macieja T (na jego nieszczęście)
Jej chłopak nie mógł jej zagwarantowac tego, na czym jej zależało. I kręciła w tym czasie z innymi. JASNE???

Ale zaznaczam, że bez względu jak kto sie "prowadzi" , kim jest, etc. nie może być pozbawiony życia ot tak sobie. Dlatego mam nadzieję, że jednak mecenas-morderca spedzi wiele lat za kratami.
Nie jestem żadną rodziną T....wskich.

Co do tego że Marta i jej rodzina na brak kasy nie narzekała. Cóż. Moim zdaniem wpajanie dla córeczki że sam książe na białym rumaku z 2 pałacami jej nie godny...hm..
I jedna i druga rodzinka warte siebie. I tu i tam ogromne błędy wychowawcze.
ps. jak czytałam smsy Marty do mojego męża to się zastanawiałam, czy na pewno pisze to kobieta 28 letnia? Czy też jakaś zbzikowała 16-latka z wybujałą wyobraźnią?

#25 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 21:17

no własnie! To ten radca prawny aplikantkę Martę pobił, zgwałcił i udusił a nie ona jego.

#26 ~alicja~

~alicja~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 21:36

ja jestem katoliczką i zgodnie z 5 przykazaniem "nie zabijaj" jestem przeciwko karze śmierci, ale uważam, że tego radce prawnego do końca jego życia powinno się trzymać w izolacji od społeczeństwa

#27 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 21:44

Mojej koleżanki z Betanii mąż, znam go osobiście, kupił w tajemnicy przed żoną drugą komórkę i z niej sam do siebie pisał miłosne wyznania po to, żeby przeczytała je jego żona. Twój mąż mógł zrobić podobnie Kola. Ja jestem osobą starszą od większości uczestników forum i mam większe doświadczenie życiowe i wiem, ze czasem mężczyzna by zwrócić na siebie uwagę potrafi zrobić wiele.

#28 ~kola~

~kola~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 22:01

Mojej koleżanki z Betanii mąż, znam go osobiście, kupił w tajemnicy przed żoną drugą komórkę i z niej sam do siebie pisał miłosne wyznania po to, żeby przeczytała je jego żona. Twój mąż mógł zrobić podobnie Kola. Ja jestem osobą starszą od większości uczestników forum i mam większe doświadczenie życiowe i wiem, ze czasem mężczyzna by zwrócić na siebie uwagę potrafi zrobić wiele.

Alez Alicjo..osobiście odebrałam telefon mojego męża po godz. 23.00 od pani Marty. Oczywiście przeprosiła, że dzwoni do mojego męża o tak póxnej porze, ale taka ważna sprawa...)która mozna było załatwic i za tydzień), a num tel z smsów był taki sam. Tu pomyłki nie było jak w przypadku Twojej koleżanki.
Ciesze się że mój mąz jest mądry. szanuje Go za to i jest nam dobrze. Pani Marta jedynie próbowała zepsuć to co było nie do zepsucia.
Dlatego moja osobe nie bulwersuja posty które nagannie mówia o jej zachowaniu.
Włączyłam się w dyskusje ale na tym teraz zakończę.

#29 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 22:13

Podejrzewam, że Pani po prostu kłamie. Nie wiem po co to Pani robi, ale oczernianie osoby nieżyjącej, która nie może się bronic jest podłe. Zbyt długo żyję i zbyt wiele widziałam, żeby Pani wierzyć.

#30 ~kola~

~kola~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 22:42

Podejrzewam, że Pani po prostu kłamie. Nie wiem po co to Pani robi, ale oczernianie osoby nieżyjącej, która nie może się bronic jest podłe. Zbyt długo żyję i zbyt wiele widziałam, żeby Pani wierzyć.

Oczernianie osoby nieżyjącej? Mimo tego co chciała zrobić w mojej rodzinie ani słowa wulgarnego o śp. Marcie nie napisałam!
a wyżej jest mój post taki "Ale zaznaczam, że bez względu jak kto sie "prowadzi" , kim jest, etc. nie może być pozbawiony życia ot tak sobie. Dlatego mam nadzieję, że jednak mecenas-morderca spedzi wiele lat za kratami.
Nie jestem żadną rodziną T....wskich."

I po co siedzieć na forum i zarzucać komuś kłamstwo? Ja ukazałam historie ze SWOJEGO życia, a osoba która zarzuca mi kłamstwo (na jakiej podstawie?) opisuje życie innych ludzi z Betanii!

#31 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 09:06

Oczernianie osoby nieżyjącej? Mimo tego co chciała zrobić w mojej rodzinie ani słowa wulgarnego o śp. Marcie nie napisałam!
a wyżej jest mój post taki "Ale zaznaczam, że bez względu jak kto sie "prowadzi" , kim jest, etc. nie może być pozbawiony życia ot tak sobie. Dlatego mam nadzieję, że jednak mecenas-morderca spedzi wiele lat za kratami.
Nie jestem żadną rodziną T....wskich."

I po co siedzieć na forum i zarzucać komuś kłamstwo? Ja ukazałam historie ze SWOJEGO życia, a osoba która zarzuca mi kłamstwo (na jakiej podstawie?) opisuje życie innych ludzi z Betanii!

Z Pani postów wynika, że zachowanie Marty bardzo Panią dotknęło. Wątpię, że odbyła Pani spokojna, wyjaśniająca rozmowę z mężem. Za wszelka cenę chce Pani oczernić Martę, która nie może się bronić.

#32 ~Jagoda~

~Jagoda~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 09:37

Tokarzewski powinien dostać dożywocie a nie "spędzić kilka lat za kratami".

#33 ~Zygmunt~

~Zygmunt~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 09:41

Zgadzam się! Z takim wyrachowaniem jak on zamordował Martę to żeby była nawet prostytutką to powinien dostać dożywocie.

#34 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 10:24

Marta była aplikantką radcy prawnego, przebywała w środowisko skupionym wokół rady adwokackiej i rady radców prawnych, które nie mają żadnych zasad moralnych. Ona była jeszcze nie zepsuta. Nie dziwię się, że spotkał ją taki los.

#35 ~piłsudzki~

~piłsudzki~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 10:35

za zabicie psa - 2 lata bezwarunkowego pozbawienia wolności !!! za zabicie człowieka zero !!!! gdzie tu logika??

#36 ~kola~

~kola~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 11:15

Z Pani postów wynika, że zachowanie Marty bardzo Panią dotknęło. Wątpię, że odbyła Pani spokojna, wyjaśniająca rozmowę z mężem. Za wszelka cenę chce Pani oczernić Martę, która nie może się bronić.

Nie mam zamiaru polemizować ze "ścianą". TAK. Jej zachowanie miało wiele do życzenia...-co przyzna mi każda kobieta mająca nie tyle męża co nawet partnera/chłopaka. NIGDY nie wyzwałam (choć miałam taką ochotę)śp. Marty ani na tym forum (gdzie to jest w moich postach?) ani jej osobiście. Odczepiła sie nie ze względu na mnie, ale na mojego męża. On jej jasno i wyraźnie wyjaśnił że nie ma czego szukać. Tak trudno zrozumieć że mam mężczyznę z prawdziwego zdarzenia, którego romansiki nie interesowały? "Wątpienie" o czym i w jaki sposób rozmawiamy z mężem jest nonsensem!
Radzę PANI Alicji nie wtrącać sie ani w życie prywatne przyjaciół z Betanii, ani uczestników forum!

I jeszcze raz. Rozumiem, kiedy czytam posty dot. śp. Marty, że była taka i owaka. Widocznie ktoś dosadniej wyraża o niej zdanie i widocznie bardziej chciała wejśc w zycie innych z butami, niż w moim przypadku. Bo u nas oprócz 'chwilowej" nerwówki związanej z smsami i telefonami po 23.00 nic więcej nie było.
Polecam dla zrozumienia tematu przeczytać czym jest WIKTYMOLOGIA a wtedy znacznie łatwiej będzie zrozumiec co spotkało ta dziewczynę.

#37 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 11:32

Nie mam zamiaru polemizować ze "ścianą". TAK. Jej zachowanie miało wiele do życzenia...-co przyzna mi każda kobieta mająca nie tyle męża co nawet partnera/chłopaka. NIGDY nie wyzwałam (choć miałam taką ochotę)śp. Marty ani na tym forum (gdzie to jest w moich postach?) ani jej osobiście. Odczepiła sie nie ze względu na mnie, ale na mojego męża. On jej jasno i wyraźnie wyjaśnił że nie ma czego szukać. Tak trudno zrozumieć że mam mężczyznę z prawdziwego zdarzenia, którego romansiki nie interesowały? "Wątpienie" o czym i w jaki sposób rozmawiamy z mężem jest nonsensem!
Radzę PANI Alicji nie wtrącać sie ani w życie prywatne przyjaciół z Betanii, ani uczestników forum!

I jeszcze raz. Rozumiem, kiedy czytam posty dot. śp. Marty, że była taka i owaka. Widocznie ktoś dosadniej wyraża o niej zdanie i widocznie bardziej chciała wejśc w zycie innych z butami, niż w moim przypadku. Bo u nas oprócz 'chwilowej" nerwówki związanej z smsami i telefonami po 23.00 nic więcej nie było.
Polecam dla zrozumienia tematu przeczytać czym jest WIKTYMOLOGIA a wtedy znacznie łatwiej będzie zrozumiec co spotkało ta dziewczynę.

Chciała mnie Pani zaskoczyć słowem "wiktymologia"? Tak się składa, ze wiele wiem o psychologii. I oceniam Pani zachowanie jako fachowiec.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 13:32

Chciała mnie Pani zaskoczyć słowem "wiktymologia"? Tak się składa, ze wiele wiem o psychologii. I oceniam Pani zachowanie jako fachowiec.

ty alicjajesli przeszkadza ci ze ktos nie bedzie wychwalal i zgadzal sie z tym co robila i jak postepowala ta karierowiczka to spadaj z forum i nie czytaj postow. tego rodzaju szmaty niejeden zwiazek rozwalaja.
jak czytam tu twoje posty, to sugeruje wizyte u specjalisty. polecam, bezplatnie, NFZ CIOŁKOWSKIEGO 49 tam lecza roznego rodzaju zaburzenia. to doslownie 200 m od miejsca mojego zamieszkania.
a ja uwazam ze marta k. to byla bezwzgledna karierowiczka, materialistka i idiotka skoro zadawala sie z takim kims. i co mi napiszesz skoro takie mam zdanie??

nie wiem co to wiktymologia, ale kiedy patrze sobie na wikipedie, to nie ma nic wspolnego z psychologia, a raczej kryminologia.
skakala, skakala i sie doskakala. cos tam w temacie forumowym bylo pisane, ze szantazowala go, wymagala, żądala itd..chlop nie wytrzymal i miala za swoje.

#39 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 14:06

ty alicjajesli przeszkadza ci ze ktos nie bedzie wychwalal i zgadzal sie z tym co robila i jak postepowala ta karierowiczka to spadaj z forum i nie czytaj postow. tego rodzaju szmaty niejeden zwiazek rozwalaja.
jak czytam tu twoje posty, to sugeruje wizyte u specjalisty. polecam, bezplatnie, NFZ CIOŁKOWSKIEGO 49 tam lecza roznego rodzaju zaburzenia. to doslownie 200 m od miejsca mojego zamieszkania.
a ja uwazam ze marta k. to byla bezwzgledna karierowiczka, materialistka i idiotka skoro zadawala sie z takim kims. i co mi napiszesz skoro takie mam zdanie??

nie wiem co to wiktymologia, ale kiedy patrze sobie na wikipedie, to nie ma nic wspolnego z psychologia, a raczej kryminologia.
skakala, skakala i sie doskakala. cos tam w temacie forumowym bylo pisane, ze szantazowala go, wymagala, żądala itd..chlop nie wytrzymal i miala za swoje.

Radzę samemu skorzystać z adresu, który Pan podał - Ciołkowskiego 49. Adres Pan zna dobrze. Może już Pan korzysta, jeśli tak radze jak najszybciej odwiedzić swojego lekarza prowadzącego oraz przyjąć dawkę leków, które Pan pominął.

Ale ma Pan rację w jednej kwestii - wiktymologia to nauka pokrewna kryminologii - a czym jest kryminologia niech Pan sobie sprawdzi w Wikipedii. Pewnie będzie Pan zdziwiony definicją. I psychologię Pan znajdzie. Definicja dla laików - kryminologia to psychologia dostosowana do potrzeb prawa karnego. I specjalnie dla Pana cytat z Wikipedii: "Współczesna kryminologia bazuje na naukach takich, jak psychologia, psychiatria, socjologia w badaniach nad sylwetką sprawcy i jej typowaniem oraz wyjaśnieniem przyczyn tkwiących u podłoża czynu przestępczego".

#40 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 14:21

Do Gościa i Koli - to forum nie zostało utworzone dla uzewnętrzniania i rozwiązywania waszych problemów małżeńskich. Załatwcie to w inny, cywilizowany sposób.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych