Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

89 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 14:53

Do Gościa i Koli - to forum nie zostało utworzone dla uzewnętrzniania i rozwiązywania waszych problemów małżeńskich. Załatwcie to w inny, cywilizowany sposób.

ty alicja ty masz cos wspolnego z psychologią? przeciez ty czytac nie umiesz, a jak juz czytasz to chyba nie jarzysz.
jakie problemy małżeńskie mam rozwiazywac skoro żony nie mam :blink:
nie kumasz ze mam prawo miec swoje zdanie? to d*** z ciebie nie psycholog.
ciocią marty jestes że na sile szukasz kto ja oczernia?

mi wystarczy to co sobie poczytam na forum porannym i wspolczesnej.
o hitlerze tez pisali i mowili jaki byl gnojek ,i co to grzech bo nieżyje? to moze historie zafałszujmy, bo o umarlych nie wolno zle gadac.

dla mnie taka facetka jak marta krupowicz to kawal bradziagi i tyle. zabronisz ludziom tam myslec i pisac? popatrz na forum porannego- od roku tego rodzaju info sie pojawia. a ty naskoczylas na jakas babe, co sie skarży na forum ze denatka jej męża podrywała? to chyba ona wie lepiej niz ty co tam sie działo.

a swoja droga baba co robi problem z jakiegos telefonu czy smsu w nocy ma chyba kompleksy.

#42 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 15:53

ty alicja ty masz cos wspolnego z psychologią? przeciez ty czytac nie umiesz, a jak juz czytasz to chyba nie jarzysz.
jakie problemy małżeńskie mam rozwiazywac skoro żony nie mam :blink:
nie kumasz ze mam prawo miec swoje zdanie? to d*** z ciebie nie psycholog.
ciocią marty jestes że na sile szukasz kto ja oczernia?

mi wystarczy to co sobie poczytam na forum porannym i wspolczesnej.
o hitlerze tez pisali i mowili jaki byl gnojek ,i co to grzech bo nieżyje? to moze historie zafałszujmy, bo o umarlych nie wolno zle gadac.

dla mnie taka facetka jak marta krupowicz to kawal bradziagi i tyle. zabronisz ludziom tam myslec i pisac? popatrz na forum porannego- od roku tego rodzaju info sie pojawia. a ty naskoczylas na jakas babe, co sie skarży na forum ze denatka jej męża podrywała? to chyba ona wie lepiej niz ty co tam sie działo.

a swoja droga baba co robi problem z jakiegos telefonu czy smsu w nocy ma chyba kompleksy.

Codziennie spotykam się z różnymi problemami ludzi ale po raz pierwszy spotkałam się z tym, że ofiara przestępstwa jest porównywana do Hitlera. To raczej sprawca tego czynu ma osobowość wypaczoną.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 16:19

Codziennie spotykam się z różnymi problemami ludzi ale po raz pierwszy spotkałam się z tym, że ofiara przestępstwa jest porównywana do Hitlera. To raczej sprawca tego czynu ma osobowość wypaczoną.

mów do słupa-słup jak d***.
a gdzie tu jest porównanie marta krupowicz = hitler?
ze scianami rozmawiasz?
czy tekstu ciociu marty nie kumasz?
sens jest taki:
wolno mowic o NA PRZYKŁAD hitlerze źle - bo taki był.
wolno mówić o innych w tym i poszkodowanej bo swieta nie była.
ps. hitler, stalin i moja sasiadka złodziejka pijaczka i degeneratka tez nie może się obronic-bo nie żyją i co? nie mozna o nichj mówić? podobno człowiek żyje-dopóki pamięc jest żywa o nim...

wiec musisz zamknąc gebe dla wielu wielu wielu osób którym marta kiedys zalazła za skóre. bo dużo było napisane na necie na ten temat.

ps. ja sie przyznaje ze nie pracuje,
a co na kompie robi na forum caly dzien ALICJA?
czyzby byla taka specjalistka ze roboty nie ma?

co tak sledzisz to forum? nie masz co robic tak jak ja? masz kaca po wczorajszej imprezie tez jak ja?

#44 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 16:39

Ja na wysokiej emeryturze już jestem. Forum nie zostało otwarte do poszukiwania rozwiązań osobistych kłopotów tylko do wypowiedzi o wysokości kary jaką sąd powinien wymierzyć sprawcy.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 17:30

Ja na wysokiej emeryturze już jestem. Forum nie zostało otwarte do poszukiwania rozwiązań osobistych kłopotów tylko do wypowiedzi o wysokości kary jaką sąd powinien wymierzyć sprawcy.

wiec poczytaj swoje posty i puknij sie. ile jest od ciebie alicji na temat kary dla macieja t.?
jakies wywody o znajomych ze jakis żonkoś smsy pisał do siebie. wstydź sie stara babo na emeryturze opisywac zycie innych znajomych i ripostowac wpisy użytkowników forum, bo cos ci jest nie w smak. pojecia nie masz a licytujesz: kto pisze prawde a kto kłamie, kto ma iśc do lekarza itd.
wnuki pilnuj. nie ma zajecia taka specjalistka?
ja przynajmniej żyje na luziku.

#46 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2011 - 11:15

wiec poczytaj swoje posty i puknij sie. ile jest od ciebie alicji na temat kary dla macieja t.?
jakies wywody o znajomych ze jakis żonkoś smsy pisał do siebie. wstydź sie stara babo na emeryturze opisywac zycie innych znajomych i ripostowac wpisy użytkowników forum, bo cos ci jest nie w smak. pojecia nie masz a licytujesz: kto pisze prawde a kto kłamie, kto ma iśc do lekarza itd.
wnuki pilnuj. nie ma zajecia taka specjalistka?
ja przynajmniej żyje na luziku.

Masz kupę kompleksów i zaburzenia emocjonalne oraz brak pewności siebie. Pokrywasz to wulgarnością i ordynarnością. Nie potrafisz logicznie myśleć. Pochodzisz z ubogiej, niewykształconej rodziny. Nie pracujesz i nie widzisz w tym nic złego. Nie masz żadnych osiągnięć, na których mógłbyś się oprzeć i zbudować zdrowe poczucie własnej wartości. Sam siebie postrzegasz jako nic nie wartego a bardzo chciałabyś być kimś. Tak jak Marta Krupowicz, która dewaluujesz obrzucając wyzwiskami. Dzięki temu czujesz się lepiej, czujesz, że wcale nie jesteś takim zerem.

#47 ~kola~

~kola~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2011 - 17:33

Pani Alicjo.
Wstyd. Podaje się Pani za specjalistkę, psychologa..itd.. a krytykuje pani wszystko i wszystkich. Ma Pani jakiś przyjaciół wokół siebie? Czy też patrzy, kto z jakiej rodziny pochodzi? Co robią znajomi w Betanii, a co sąsiedzi?
Po co Pani odpisuje dla tego "gościa"? Aż w końcu Panią poniosło...
Kobieta na "wysokiej emeryturze" (ps. co to znaczy? że ma pani pow. 2 tys emerytury, czy też jaki jest sens wypowiedzi "wysoka emerytura"?

Nie chce mi sie z panią wogóle polemizować, po tym co widać w jaką głupią dyskusje wdała sie pani z "gościem"

Moje zdanie nt. śp. Marty jest takie same. Przy okazji poczytałam też forum porannego. Jakoś dużo osób krytykuje jej "prowadzenie się".
Niech sie pani przeniesie na tamte forum, tam więcej będzie miała Pani do odpisywania i pisania, pouczania, krytykowania, etc.
Tu wieje nudą. Nikt prócz pani co pół godz, tu nie zagląda..

#48 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2011 - 21:26

Pani Alicjo.
Wstyd. Podaje się Pani za specjalistkę, psychologa..itd.. a krytykuje pani wszystko i wszystkich. Ma Pani jakiś przyjaciół wokół siebie? Czy też patrzy, kto z jakiej rodziny pochodzi? Co robią znajomi w Betanii, a co sąsiedzi?
Po co Pani odpisuje dla tego "gościa"? Aż w końcu Panią poniosło...
Kobieta na "wysokiej emeryturze" (ps. co to znaczy? że ma pani pow. 2 tys emerytury, czy też jaki jest sens wypowiedzi "wysoka emerytura"?

Nie chce mi sie z panią wogóle polemizować, po tym co widać w jaką głupią dyskusje wdała sie pani z "gościem"

Moje zdanie nt. śp. Marty jest takie same. Przy okazji poczytałam też forum porannego. Jakoś dużo osób krytykuje jej "prowadzenie się".
Niech sie pani przeniesie na tamte forum, tam więcej będzie miała Pani do odpisywania i pisania, pouczania, krytykowania, etc.
Tu wieje nudą. Nikt prócz pani co pół godz, tu nie zagląda..

Dlaczego wyraża Pani zainteresowanie wysokością mojej emerytury - czyżby Pani również nie pracowała, tak samo jak Pani mąż - gość? Całe dnie spędza Pani na forach a to na forum Gazety Współczesnej bądź Porannego - SAMA PANI O TYM PISZE. Mnie nie poniosło - powyżej twierdziła Pani, że zna wiktymologię, coś z tą znajomością kiepsko. Głupie dyskusje prowadzi Pani sama - oczerniając osobę zmarłą, wykazuje tym Pani brak szacunku dla POŚMIERTNEGO SPOKOJU KAŻDEGO CZŁOWIEKA. A pomyślała Pani, że ktoś kiedyś o Pani może tak mówić? Każdy medal ma dwie strony... Oczerniając publicznie osoby zmarłe - uczymy innych braku szacunku dla wiecznego spokoju człowieka, również dla naszego własnego. Niech Pani zauważy sama - Marta nie może się obronić przed Panią, bo już nie żyje. A może pani myśli, że nigdy Pani nie umrze, lub, że nikogo w swoim życiu nie skrzywdziła? Chciałaby Pani, żeby ktoś na forum internetowym zamieszczał wpisy, że Pani jest szmatą, dziwką, .ą, karierowiczką, złodziejką, pijaczką, wyrodną żoną i matką? Co do Gościa - ja tylko nakreśliłam jego portret psychologiczny. Mogę jeszcze podać potencjalny przebieg ciąży (nie podałam, bo uznałam to za nieistotne), jaki jego matka miała, jeśli Pani sobie tego życzy albo portret psychologiczny Pani. Sama Pani aż o to się prosi.

#49 ~kola~

~kola~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2011 - 21:55

Pani Alicjo. Ma pani schizofrenie. Mąż-gość? Cytuje to co sama pani pisała o swojej emeryturze. Jeśli wszystkie ciocie Marty sa chore, więc nie dziwne, że ona też była spotykając się z takim gnojkiem Maciejem T. Skończyłam temat.

#50 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 08:19

A baba, która czyta smsy w męża komórce (pewnie po kryjomu) to dopiero ma kompleksy.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 10:34

Dlaczego wyraża Pani zainteresowanie wysokością mojej emerytury - czyżby Pani również nie pracowała, tak samo jak Pani mąż - gość? Całe dnie spędza Pani na forach a to na forum Gazety Współczesnej bądź Porannego - SAMA PANI O TYM PISZE. Mnie nie poniosło - powyżej twierdziła Pani, że zna wiktymologię, coś z tą znajomością kiepsko. Głupie dyskusje prowadzi Pani sama - oczerniając osobę zmarłą, wykazuje tym Pani brak szacunku dla POŚMIERTNEGO SPOKOJU KAŻDEGO CZŁOWIEKA. A pomyślała Pani, że ktoś kiedyś o Pani może tak mówić? Każdy medal ma dwie strony... Oczerniając publicznie osoby zmarłe - uczymy innych braku szacunku dla wiecznego spokoju człowieka, również dla naszego własnego. Niech Pani zauważy sama - Marta nie może się obronić przed Panią, bo już nie żyje. A może pani myśli, że nigdy Pani nie umrze, lub, że nikogo w swoim życiu nie skrzywdziła? Chciałaby Pani, żeby ktoś na forum internetowym zamieszczał wpisy, że Pani jest szmatą, dziwką, .ą, karierowiczką, złodziejką, pijaczką, wyrodną żoną i matką? Co do Gościa - ja tylko nakreśliłam jego portret psychologiczny. Mogę jeszcze podać potencjalny przebieg ciąży (nie podałam, bo uznałam to za nieistotne), jaki jego matka miała, jeśli Pani sobie tego życzy albo portret psychologiczny Pani. Sama Pani aż o to się prosi.

Wszędzie pełno idiotów!!!

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 10:36

mów do słupa-słup jak d***.
a gdzie tu jest porównanie marta krupowicz = hitler?
ze scianami rozmawiasz?
czy tekstu ciociu marty nie kumasz?
sens jest taki:
wolno mowic o NA PRZYKŁAD hitlerze źle - bo taki był.
wolno mówić o innych w tym i poszkodowanej bo swieta nie była.
ps. hitler, stalin i moja sasiadka złodziejka pijaczka i degeneratka tez nie może się obronic-bo nie żyją i co? nie mozna o nichj mówić? podobno człowiek żyje-dopóki pamięc jest żywa o nim...

wiec musisz zamknąc gebe dla wielu wielu wielu osób którym marta kiedys zalazła za skóre. bo dużo było napisane na necie na ten temat.

ps. ja sie przyznaje ze nie pracuje,
a co na kompie robi na forum caly dzien ALICJA?
czyzby byla taka specjalistka ze roboty nie ma?

co tak sledzisz to forum? nie masz co robic tak jak ja? masz kaca po wczorajszej imprezie tez jak ja?

jeśli ktoś jest prezesem, to może sobie pozwolić na obijanie się w pracy i wypisywać bzdety na forach przez cały dzień

#53 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 11:55

Pani Alicjo. Ma pani schizofrenie. Mąż-gość? Cytuje to co sama pani pisała o swojej emeryturze. Jeśli wszystkie ciocie Marty sa chore, więc nie dziwne, że ona też była spotykając się z takim gnojkiem Maciejem T. Skończyłam temat.

chce Pani koniecznie pozbyć się mnie z forum obrażając? Niech Pani poczyta sobie o objawach schizofrenii, bo Pani wiedza w tym zakresie jest równie żenująco niska jak w zakresie wiktymologii. Gwoli w wyjaśnienia: wysoka emerytura znaczy, ze "starcza na godne życie" i nie trzeba dorabiać. A czy ona wynosi 2 tysiące to się Pani dowie jak Pani uda się dożyc 60 lat. Żyjąc w ciągłym stresie można osiągnąć tylko jedno - wzbogacić Skarb Państwa, ponieważ nie będą musieli wypłacać emerytury. Czuje się Pani skrzywdzona przez Martę ( nie chodzi tu wcale o smsy do męża, w stu procentach, ze historia z smsami została przez Panią wymyślona ). Nie potrafi Pani wybaczyć i jej i sobie Nie wystarczy powiedzieć wybaczam. Trzeba naprawdę wybaczyć i komuś i sobie. Pani nienawiść do Marty jej nie niszczy, tylko NISZCZY PANIĄ. A dodatkowo zamieszczając ohydne wpisy w internecie sama wystawia Pani opinie o sobie - naprawdę Pani myśli, że ktokolwiek da Pani wiarę w to o Pani wypisuje? Kto czyta Pani wpisy będzie myślał źle o Pani a nie o Marcie.
i jeszcze raz: Pani musi po prostu wybaczyć i Marcie i przede wszystkim SOBIE. Marta nie żyje. Nie porozmawiacie i już nic nie wyjaśnicie. Nazwała Pani Macieja t. gnojkiem - nie uważa Pani, że jest to bardzo łagodne określenie tego kim on jest i co zrobił? Za to Martę przedstawia Pani w najciemniejszych barwach. Tak jakby zaloty do prawdopodobne przystojnego mężczyzny ( przynajmniej dla Pani skoro jest Pani mężem ) były cięższym przestępstwem niż zamordowanie kogoś z zimna krwią. Nie widzi tu Pani różnicy jakościowej? Morderstwo jest gorsze od flirtu czyż nie? Z Pani wypowiedzi wynika, że jest odwrotnie. Maciej t. jest agresywnym gwałcicielem i wyrachowanym mordercą. Jako prawnik doskonale wie jak z sytuacji w której się znalazł wywinąć się nietknięty. Tego Pani nie widzi? Nie boi się Pani, że ktoś taki będzie chodził po ulicach Pani miasta? A i jeszcze jedno: nigdy nie znałam Marty ani nikogo z jej rodziny, a Macieja T. znam tylko ze zdjęcia w gazecie.

#54 ~lola fasola~

~lola fasola~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 19:29

chce Pani koniecznie pozbyć się mnie z forum obrażając? Niech Pani poczyta sobie o objawach schizofrenii, bo Pani wiedza w tym zakresie jest równie żenująco niska jak w zakresie wiktymologii. Czuje się Pani skrzywdzona przez Martę ( nie chodzi tu wcale o smsy do męża, w stu procentach, ze historia z smsami została przez Panią wymyślona ). Nie potrafi Pani wybaczyć i jej i sobie Nazwała Pani Macieja t. gnojkiem - nie uważa Pani, że jest to bardzo łagodne określenie tego kim on jest i co zrobił? Za to Martę przedstawia Pani w najciemniejszych barwach. Tak jakby zaloty do prawdopodobne przystojnego mężczyzny ( przynajmniej dla Pani skoro jest Pani mężem ) były cięższym przestępstwem niż zamordowanie kogoś z zimna krwią. Nie widzi tu Pani różnicy jakościowej? Morderstwo jest gorsze od flirtu czyż nie? Z Pani wypowiedzi wynika, że jest odwrotnie. Maciej t. jest agresywnym gwałcicielem i wyrachowanym mordercą. Jako prawnik doskonale wie jak z sytuacji w której się znalazł wywinąć się nietknięty. Tego Pani nie widzi? Nie boi się Pani, że ktoś taki będzie chodził po ulicach Pani miasta? A i jeszcze jedno: nigdy nie znałam Marty ani nikogo z jej rodziny, a Macieja T. znam tylko ze zdjęcia w gazecie.

co ty chora na główke babo - alicjo piszesz? jakie gwałty?? byłaś swiadkiem gwałtu? czy wiesz więcej niz prokurator i akt oskarżenia? cos ci sie przyśniło??
masz manie prześladowczą, kto chce sie ciebie pozbyć? mozesz siedziec i wypisywac co sie podoba co 5 min sobie na forum,

powalona babo. wszyscy wiedzieli jaki maciej t. jest i marta tez wszystko wiedziała. na swieta byli oddzielnie, na sylwestra jej nie zabrał (był z konkubiną) a Marta nastepnego dnia błagała go, zmuszała, szantażowała, by do swoich rodziców iść),
bez honoru, bez honoru, bez honoru, bez honoru..żadna mądra by się za niego nie zabrała! a juz tym bardziej nie latała i rodzicom nie przedstawiała (ps, zapomniał zabrać na zapoznawczy obiad swego synka, marta wolała trzymać to że ma dziecko w tajemnicy) fajna była ta dziewczyna! nie ma co! a co jej to dziecko zrobiło?

a teraz usiądź na dziecko, to tez jego wina, że marta go niecierpiała, jak i wszystkich innych w których sie zycie Marta wtrącała!

#55 ~SUPERMAN~

~SUPERMAN~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 21:20

co ty chora na główke babo - alicjo piszesz? jakie gwałty?? byłaś swiadkiem gwałtu? czy wiesz więcej niz prokurator i akt oskarżenia? cos ci sie przyśniło??
masz manie prześladowczą, kto chce sie ciebie pozbyć? mozesz siedziec i wypisywac co sie podoba co 5 min sobie na forum,

powalona babo. wszyscy wiedzieli jaki maciej t. jest i marta tez wszystko wiedziała. na swieta byli oddzielnie, na sylwestra jej nie zabrał (był z konkubiną) a Marta nastepnego dnia błagała go, zmuszała, szantażowała, by do swoich rodziców iść),
bez honoru, bez honoru, bez honoru, bez honoru..żadna mądra by się za niego nie zabrała! a juz tym bardziej nie latała i rodzicom nie przedstawiała (ps, zapomniał zabrać na zapoznawczy obiad swego synka, marta wolała trzymać to że ma dziecko w tajemnicy) fajna była ta dziewczyna! nie ma co! a co jej to dziecko zrobiło?

a teraz usiądź na dziecko, to tez jego wina, że marta go niecierpiała, jak i wszystkich innych w których sie zycie Marta wtrącała!

luknijcie na inne forka - o gwałcie wiele oj wiele wiele

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 22:33

luknijcie na inne forka - o gwałcie wiele oj wiele wiele

podaj linki, czytam fora o tym i jakos nie widze...i nic o tym nie bylo w oficjalnych tekstach dziennikarzy...przeciez napisaliby o tym tak jak napisali ze udusił, że była jego kochanką, etc, nie ukrywałby tego nikt...

#57 Canak

Canak

Kierownik działu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 384 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 12:14

Mogę jeszcze podać potencjalny przebieg ciąży (nie podałam, bo uznałam to za nieistotne), jaki jego matka miała, jeśli Pani sobie tego życzy albo portret psychologiczny Pani. Sama Pani aż o to się prosi.

Oj chora jestes Alicjo. Bardzo chora. Dzwon po kaftany.

#58 ~lilka~

~lilka~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2011 - 19:55

Oj chora jestes Alicjo. Bardzo chora. Dzwon po kaftany.

popieram. Alicja, gdzie jesteś? przepustka z choroszczy sie skończyła?
czytam twoje posty i nie wierze, jak mozna pisac takie glupoty :wacko:

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2011 - 20:55

i tak "psycho log" alicja z krainy węży skutecznie zasmrodziła skutecznie forum dotyczące morderstwa drugiego człowieka.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2011 - 20:58

czyżby Dziad ożył ? czy jest drugie dno ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych