Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Zaburzenia erekcji u młodego chłopaka

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~pierre22~

~pierre22~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 07:15

Witam. Czy możliwe są zaburzenia erekcji w młodym wieku? Mam 22 lata i obecnie spotykam się z drugą partnerką. Problem wystapił jakieś kilka miesięcy temu i się powieksza. Wcześniej zrzucałem to na alkhol ale obecnie już nie piję a penis może opaść w trakcie stosunku. Czasami również nie chce stanąć ( pomimo tego,ze ona mnie pobudza). Dochodzi również do kłótni moich z nią bo ona ciągle się pyta czy to przez nią i czy mi się nie podoba ;/ Co mam robić? 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 12:24

Witam. Czy możliwe są zaburzenia erekcji w młodym wieku? Mam 22 lata i obecnie spotykam się z drugą partnerką. Problem wystapił jakieś kilka miesięcy temu i się powieksza. Wcześniej zrzucałem to na alkhol ale obecnie już nie piję a penis może opaść w trakcie stosunku. Czasami również nie chce stanąć ( pomimo tego,ze ona mnie pobudza). Dochodzi również do kłótni moich z nią bo ona ciągle się pyta czy to przez nią i czy mi się nie podoba ;/ Co mam robić? 

Zmień partnerke na doswiadczoną

#3 ~bartosz39~

~bartosz39~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 07:42

A moze to stres? Stresujesz, się,ze penis moze opaśc i on sam z siebie opada? Jest to dość czesto i proponowałbym na pewno nie wpadać w panikę. Zastanawiałeś się może nad jakimś ziołowym środkiem na erekcję? Wspomóz się na przykład potency therapy. Jesli chodzi o mnie to przyjmuje prawie od 4 miesięcy. Efekty są i całkiem dobre. 

#4 ~pierre22~

~pierre22~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 08:06

Stres jest ale to głównie przez te zaburzenia erekcji. A co na przyklad przy pierwszym stosunku? Wtedy nie miałem stresu.Bylem zrelaksowany i pomimo tego penis nie stanął. Czy te tabletki sa na receptę? Bo jeśli tak to nie chciałbym isć od razu do lekarza ;/ 

#5 ~bartosz39~

~bartosz39~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 09:42

Nie sa na recepte. Potency therapy jest do zamówienia przez internet. Wpisz sobie w google nazwę to Ci wyskoczy multum sklepów , w których mozna to dostać. Ja wybrałem się do lekarza jak zauwazyłem u siebie te problemy, do urologa konkretnie i to on właśnie mi poradził ten środek. Jakiś tam mocno przekonany do tego nie byłem bo wczesniej przetestowałem sobie sporo środków bez recepty ( tych reklamowanych w tv) i nie działały. Potency therapy jednak działa i to dobrze, tyle,ze trzea pamiętać aby go brać regularnie. 

#6 ~Grotto~

~Grotto~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 17:47

Masz niestety rację, ale taka jest prawda... Coraz młodsi faceci zaczynają mieć zaburzenia erekcji. Choć palimy coraz mniej, to jednak bardoz źle jemy. No i takie tabletki jak maxon active są skuteczne, bo mają sildenafil, który pomaga na erekcję nie tylko od ręki, ale i długofalowo.

#7 ~Evers~

~Evers~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 08:50

Polecam wypróbowanie sobie tabletek Cum on. Bez nieprzyjemnych skutków ubocznych, typu ból głowy, zaczerwienienie oczu, itp. Co najważniejsze to polskiej firmy, są dopuszczone przez krajowy rejestr farmaceutyczny tak więc wiemy co bierzemy. No i z dużą zawartością L argininy. 

#8 ~marekk~

~marekk~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 13:34

Sam stosuję Dr penigreat w żelu i mogę polecić, u siebie widzę efekty. Na stroine drpenigreat.pl masz więcej konkretów o samym działaniu, skladzie i tak dalej. W żelu jest o tyle okej że nakładasz bezpośrednio przez co efekt już dużo szybszy niż przy braniu jakiś tabletek.

#9 ~Pablo~

~Pablo~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 20:50

No Last Longer u mnie zrobiło serio mega robotę, naturalny skład, a działanie bomba. 

#10 ~Mefisto~

~Mefisto~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 17:22

Samo odstawienie alkoholu to moze  być torchę mało. Może zdrowsza dieta. Spróbuj przez miesiąc brać np. geriamoc, który zawiera żeń-szeń i rożne witaminy oraz minerały. Może uzupełnienie niedoborów pomoże. Jeżeli to zawiedzie, to najepiej udać się do lekarza, bo problem może być powazniejszy i źle byłoby, gdyby się pogłębił.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych