Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zadyma wokół swastyk :: zobacz komentowany artykuł


11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Lester~

~Lester~
 • Goście

Napisano 24 sierpień 2007 - 19:56

Oni mają pójść do więzienia za swastyki zgoda.Ale trzeba zamknąć czerwonych z LID za gwiazdy czerwone bo Ruski też Polaków nie mało wytłukł.

#2 ~obserwator~

~obserwator~
 • Goście

Napisano 25 sierpień 2007 - 08:39

Bialystok wstydzi sie faszystow!!! Faszysci won!!! Dobry faszysta to martwy faszysta !!!

#3 ~judyta~

~judyta~
 • Goście

Napisano 25 sierpień 2007 - 11:11

co to za demonstracja ??? to posmiewisko na swiat caly ,pre sarszych pan ,co to nie maja co do roboty wykrzykiwalo z jakims facetem co to nawet po polsku nie mowi dobrze , a darl sie precz z bolszewikami ! ludzie co sie dzieje w tym miescie? a tych bandziorow faszystowskich posadzic i zapedzic do roboty ,wylapac reszte i tez za kraty !!! bez tam zadnej taryfy ulgowej . wystarczy popatrzec na geby zakazane. i na litosc zabroncie temu kononowiczowi i jego zalodze wystepowac publicznie !!! wstyd na caly swiat.czy juz nie ma normalnosci w bialymstoku . a gdzie jest wladza ????? a gdzie jest prezydent??? i ten od breloczkow tez niech spada ,to jakis ex warszawiak , reklamowac bialystok sledziem . niech se reklamuje swoja zonke . a bialy i jego reklame zostawi innym ...ludziom kompetentnym. co sie dzieje w tym miescie????

#4 ~Podlasie XXI wieku~

~Podlasie XXI wieku~
 • Goście

Napisano 25 sierpień 2007 - 14:16

To spróbuj mi zabronić występować publicznie mądralo

#5 ~Wujek Stalin~

~Wujek Stalin~
 • Goście

Napisano 25 sierpień 2007 - 07:01

Widać jacy bandyci rządzą, skoro zakazali prawem komunizmu, najlepszegosystemu politycznego opracowanego dotąd przez ludzkość, a zastąpili socjalizmsprzed 1989 roku teokratycznym feudalizmem w najgorszym dotąd wydaniu,pobijającym średniowieczną inkwizycję.Ich prawa nadają się na wrzucenie do toalety, jak to zrobili ostatnio z Koranemw Nowym Jorku.I to razem z nimi i ich wspólnikami, którzy są przyczyną wszelkich nieszczęść w kraju.Co do rzekomych ofiar komunizmu, były to osobniki o podłym charakterze,służące zdradziecko wrogom ludzkości oraz umysłowo ograniczeni, bez własnejwoli i świadomości, bezsensownie popierający swoich oprawców.Taki jest charakter naszych wrogów i jedynie taka metoda obchodzenia się z nimijest odpowiednia. Bój to jest nasz ostatni, krwawy skończy się trud... gdy wszystkielunatyki połykać będą brud (bite the dust).

#6 ~Ja~

~Ja~
 • Goście

Napisano 26 sierpień 2007 - 07:10

To w Szpitalu Psychitrycznym w Choroszczy pacjenci mają dostęp do internetu . Tylko patrzeć jak rozgorzeje dyskusja na temat wyższości komunizmu nad socjalizmem i faszyzmem pomiędzy Stalinami, Hitlerami, Napoleonami i innymi postaciami historycznymi. Bo w każdym psychiatryku jest ich na pęczki. Ale pomimo wszystko życzę Ci krewniaku Stalina szybkiego powrotu do zdrowia.

#7 ~judyta~

~judyta~
 • Goście

Napisano 26 sierpień 2007 - 14:35

co za krety , a skad on sie urwal ??? znowu w choroszczy porobili dziury w plocie

#8 ~Lester~

~Lester~
 • Goście

Napisano 24 sierpień 2007 - 20:06

Trzeba rozliczyć czerwonych swastyka równa gwieżdzie.Czemu policja nie ściga LID przecierz oni propagują komunizm w wydaniu euro

#9 ~Lester~

~Lester~
 • Goście

Napisano 24 sierpień 2007 - 20:11

Trzeba rozliczyć czerwonych swastyka równa czerwonej gwieżdzie.LID głosi eurokomunizm czyli ideologię zakazaną prawem policja powinna zgarnąć całą demonstrację LIDu i ją spisać.

#10 ~Białostoker~

~Białostoker~
 • Goście

Napisano 24 sierpień 2007 - 23:33

Brawo lewica! Skala problemu jest zdecydowanie większa, niż do tej pory sądziliśmy. Trzeba zacząć działać, by wyplenić faszyzm z Białegostoku.

#11 ~obserwator2~

~obserwator2~
 • Goście

Napisano 25 sierpień 2007 - 13:52

Bialystok wstydzi sie faszystow!!! Dobry faszysta to martwy faszysta !!!

#12 ~white~

~white~
 • Goście

Napisano 26 sierpień 2007 - 16:31

A to co to za mutanty. Przynosza wstyd bialej rasieDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych