Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~suw~

~suw~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 00:00

Sklepy winne same decydowac kiedy pracuja. Pracownikom  za prace w niedziele placic podwojnie!Ja nie chce aby ktos za mnie decydowal kiedy mam robic zakupy!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 00:11

To PIS zadecyduje za ciebie co masz zjeść w niedzielę.

#3 ~z~

~z~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 07:30

To PIS zadecyduje za ciebie co masz zjeść w niedzielę.

Zjesz swój niezadowolony języczek.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 09:06

Nie widzę ani grama sensu w tym zakazie:

po 1: W czym pracownik sklepu jest lepszy od strażaka, lekarza, 

policjanta, maszynisty, ochroniarza, motorniczego i wielu innych zawodów, których przedstawiciele nadal będą pracowali w niedziele?

po 2: Nie każdy ma rodzinę z którą może wypoczywać i nie każdy pracuje po od poniedziałku do piątku. Weźmy np. studentów studiów dziennych, którzy chętnie dorabiają w weekendy.

po 3: Kto w sobotę je chleb z poprzedniej niedzieli? W dyskusji pojawia się często argument, że jak w niedzielę będzie zamknięte to ludzie z głodu wymrą bo niedziela to jedyna okazja do kupienia pożywienia.

#5 ~Sebastia~

~Sebastia~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 21:28

Rząd nie powinien narzucać kiedy sklepy mogą być otwarte a kiedy zamknięte, co najwyżej powinna być ustawa, że za pracę w niedzielę powinno być płacone podwójnie plus dodatkowy dzień wolny, oraz powinno to być odpowiednio egzekwowanie.

#6 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 21:26

Jak najbardziwj jestem za zakazem handlu w niedziele...mimo ze sama nie pracuje ale pracowalam w handlu i wiem ze praca w handlu Lacey sie z brakiem czasu na odpoczynek bo jest duze bezrobocie...nie ma ludzu chetnych do pracy...I taka jest prawda...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych