Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Polityka prorodzinna...~

~Polityka prorodzinna...~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2012 - 15:54

Ręka rękę myje... Polityka prorodzinna w pełnym wydaniu...

#2 ~mokin~

~mokin~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2012 - 19:03

A po co nam ta AMiRR. To siedziba działaczy PSL finansowana z naszych podatków.
Jak dlugo będzie nas to panstwo tak okradać. Dlaczego o tym się nie pisze.

#3 ~Młodzi dla suwałk~

~Młodzi dla suwałk~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 12:14

to nie jest żadna nowość !!!!!!!!! W KAŻDEJ PAŃSTWOWEJ FIRMIE TAK JEST ... ale fajnie, że ktoś to naświetla....tata pacuje, syna zatrudni, córkę... i powstają firmy rodzinne.... ja osobiścuie znam wiele takich przykładów z Suwałk. zamiast pikietować przeciwko ACTA trzeba walczyć z nepotyzmem w urzedach !!!!!!!!!!!!!!!! bo to bardziej dotyka młodych ludzi ale z resztą nie tylko młodych !!!!!!!!!! możesz być niewiadomo jak zdolny oi mądry to "plecak" wygra konkurs... ja proponuje nowa manifestację stop obłudzie w zatrudnianiu na podstawie konkursów !!!!!!!! walka z nepotyzmem !!!!!!!!!!!!

#4 ~Młodzi dla suwałk~

~Młodzi dla suwałk~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 12:17

to nie jest żadna nowość !!!!!!!!! W KAŻDEJ PAŃSTWOWEJ FIRMIE TAK JEST ... ale fajnie, że ktoś to naświetla....tata pacuje, syna zatrudni, córkę... i powstają firmy rodzinne.... ja osobiścuie znam wiele takich przykładów z Suwałk. zamiast pikietować przeciwko ACTA trzeba walczyć z nepotyzmem w urzedach !!!!!!!!!!!!!!!! bo to bardziej dotyka młodych ludzi ale z resztą nie tylko młodych !!!!!!!!!! możesz być niewiadomo jak zdolny oi mądry to "plecak" wygra konkurs... ja proponuje nowa manifestację stop obłudzie w zatrudnianiu na podstawie konkursów !!!!!!!! walka z nepotyzmem !!!!!!!!!!!!

#5 ~mariia~

~mariia~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2013 - 20:15

Czy takiemu <czowiekowi>jak Jozef M.mozna wierzyc gdy wszyscy o nim wiedza ze to podruba czlowieka

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2013 - 20:20

Czy takiemu <czowiekowi>jak Jozef M.mozna wierzyc gdy wszyscy o nim wiedza ze to podruba czlowieka

a prp pos najpierw wymusil etat w mleczarni corce teraz syn dostal majatek prywata w panstwie demokracji

#7 ~ktosik~

~ktosik~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 10:30

wszyscy w Sejnach i okolicy wiedzą co "DZIUŃ" wyprawia a narzekają na niego a po mimo wszystko wybierają go na jakiegoś tam przywódcę swoich krów, ludzie opamiętania on bardziej się was boi niż wy jego powinniście.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych