Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

52 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~raaf~

~raaf~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 20:45

No słucham, co mają do powiedzenia obrońcy zabytków? Ja się pytam konserwatora, TOnZ i architektów - co to jest? Czy to coś powstało legalnie, nikt nie dał łapówki? Czy jest jak zawsze, jak leci kasa to wszystkie mądrale siedzą cicho, a szczekają jak się o tą kasę gryzą? Inna sprawa, to gdzie jest CBA, CBŚ i Policja? A może to po prostu rekonstrukcja historyczna, a ja jestem pieniaczem? No ,ale jeszcze jedno pytanie - kto to zaprojektował? Dlaczego się nie chwali swoim dziełem?

#2 ~G~

~G~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 20:58

Panie Jacku szczerze gratuluje. Często celowo jadę przez Tykocin by "oko nacieszyć". Pamiętam jako dziecko /lata 60-te/ biegałem po ruinach zamku i nigdy mi do głowy nie przyszło że z tych ruin wyrośnie tak wspaniały obiekt. Podziwiam Pański zapał. Czekam kiedy wypiję tam kawę...a może nie tylko. Powodzenia i zdrówka życzę.

#3 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 21:00

No słucham, co mają do powiedzenia obrońcy zabytków? Ja się pytam konserwatora, TOnZ i architektów - co to jest? Czy to coś powstało legalnie, nikt nie dał łapówki? Czy jest jak zawsze, jak leci kasa to wszystkie mądrale siedzą cicho, a szczekają jak się o tą kasę gryzą? Inna sprawa, to gdzie jest CBA, CBŚ i Policja? A może to po prostu rekonstrukcja historyczna, a ja jestem pieniaczem? No ,ale jeszcze jedno pytanie - kto to zaprojektował? Dlaczego się nie chwali swoim dziełem?

Cosik mi sie zdaje ze "końkurent" zza rzeki sie łodezwał....

#4 ~do radca~

~do radca~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 21:09

Bardzo bym chciała żeby Tykocin był tak licznie odwiedzany i uwielbiany przez turystów jak Kazimierz Dolny. Wierzę, że m.in. takim ludziom jak p.Nazarko będzie to możliwe. Nie ukrywam że brak bazy gastronomicznej tez jest powodem omijania miasta, potrzebne są małe kafejki i na początek tania, dobra podlaska kuchnia,,, a potem ludzie stworzą klimat.j

#5 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 21:15

"Pieniacz" to mało powiedziane. Ty jesteś po prostu nienawistny oszołom. Człowiek coś zrobił a Ty mu nóż w plecy. Po kim masz ten charakter? Goń na te cba czy inne cbś i zgłaszaj... domyślam się że masz wprawę skoro takimi kategoriami myślisz.

#6 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 22:30

Gratuluję panu Jackowi pomysłu i cierpliwości. Dobrze, że powstał ten artykuł, dzięki niemu wiem, że trzeba będzie odwiedzić w niedługim czasie Tykocin.

#7 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 23:03

GRATULACJE I SZACUNEK DLA TAKICH LUDZI , TO ONI TWORZĄ WARTOŚCIOWE RZECZY!!!
POWODZENIA W SPEŁNIANIU DALSZYCH MAZEŃ

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 23:05

czytaj ze zrozumieniem "Ostatecznie projekt architektoniczny stworzyła białostocka architekt Agnieszka Duda".Szkoda ,że jest tam mało zdjęć

#9 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 23:06

Tandeta i nic więcej. Jak to wszystko wygląda? Popatrzcie na te mury i inne dodatki - widać, że to nędzną podróbka oryginałów. Przy tym zamku bazylika w Licheniu staje się piękniejsza! :D

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 23:09

pani Małgorzato Pawłowska- piszę się prawidłowo biznesmen , a nie biznesman- taki błąd i to w tytule..

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 23:28

NIE MA TO JAK TANDETNA REKLAMA NA WSPOLCZESNEJ "Zamek w Tykocinie. Zbudował go białostocki biznesman Jacek Nazarko"

#12 ~gienek~

~gienek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 03:45

Panie Jacku gratuluje wytrwalosci i pasji. Ale czytajac komentarze to widze ze w podlaskim mnostwo wspanial zamkow juz zbudowano:))) i wiele osob zna sie bardzo dobrze na business'ie:))). Wszytkim tym zycze dostatniego zycia w swoim swiecie, a Panu jeszcze raz gratuluje i zycze powodzenia na kolejnych etapach budowy. ps. musze koniecznie zawitac do zamku jak tylko bede w kraju. Pozdrawiam wszystkich z deszczowego dzisiaj Chicago. Gienek

#13 Marco Polo

Marco Polo

Sekretarz redakcji

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 18 styczeń 2011 - 07:04

Szkoda tych ruinek. Klimatyczne były.

#14 ~spostrzegawczy~

~spostrzegawczy~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 07:36

To teraz może być ciekawie. Rycerze z zamku w Kiermusach zawlczą z rycerzami Tykocińskimi. Będzie się działo.

#15 ~igor~

~igor~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 07:38

Pora na odbudowę zabytków w Rzymie. Ciekawe czy pozwolą odbudować Koloseum?

Nie mam nic przeciwko tej budowli w Tykocinie. Mam nadzieję tylko, że nie powstała na miejscu dawnego zamku.

#16 ~art~

~art~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 07:45

Pora na odbudowę zabytków w Rzymie. Ciekawe czy pozwolą odbudować Koloseum?

Nie mam nic przeciwko tej budowli w Tykocinie. Mam nadzieję tylko, że nie powstała na miejscu dawnego zamku.

Gdy ostatnio byłem w Rzymie Coloseum już tynkowano.... a dlaczego mialby zamek powstać obok ruin??? Stoi tam gdzie stac powinien. Tych fundamentów i tak byś nie oglądał.

#17 ~igor~

~igor~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 08:01

Gdy ostatnio byłem w Rzymie Coloseum już tynkowano.... a dlaczego mialby zamek powstać obok ruin??? Stoi tam gdzie stac powinien. Tych fundamentów i tak byś nie oglądał.

Koloseum jest zabezpieczane a nie odbudowywane.

Powstała budowla w Tykocinie nie powinna być traktowana jako zabytek (chociażby z tego powodu, że nie znano wtedy sprężonych stropów żelbetowych).

Człowiek wybudował zamek i za to należą mu się słowa wielkiego uznania. Tego nikt mu nie może odebrać.

#18 Marco Polo

Marco Polo

Sekretarz redakcji

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 18 styczeń 2011 - 08:07

Ja bym oglądał. Bo były autentyczne. A to, co powstało w miejscu tych ruin, nie jest autentyczne. Przykro mi.

#19 ~agata~

~agata~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 08:12

cudownie, bardzo sie ciesze, ze pan Nazarko zbudowal zamek, z pewnoscia cala rodzina przyjedziemy tam, mam nadzieje ze beda w nim dobre obiadtki.

#20 ~bliźniak~

~bliźniak~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 08:26

Nie ma to jak buraki dorwą się do kompa i bzdury piszą
Uważam że to duże wyzwanie i kosztowne
pobudowanie domu to pikuś przy tym co Pan stworzył z niczego

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych