Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

52 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~zygzak~

~zygzak~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 08:31

Dziwi mnie, że nie było funduszy od konserwatora zabytków. A może były?

#22 ~bob~

~bob~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 08:32

Nie ma to jak buraki dorwą się do kompa i bzdury piszą
Uważam że to duże wyzwanie i kosztowne
pobudowanie domu to pikuś przy tym co Pan stworzył z niczego

Jak to z niczego? Z cegieł i betonu wg projektu pani Dudy.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 08:36

Przynajmniej nie buduje kolejnych pomników, tablic.

#24 ~Frank~

~Frank~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 08:41

Nie ma to jak buraki dorwą się do kompa i bzdury piszą
Uważam że to duże wyzwanie i kosztowne
pobudowanie domu to pikuś przy tym co Pan stworzył z niczego

Buraki ? To zakompleksione niedowartościowane wsiochy :lol: .
Skończyło to to łogólniak w białym , i już czuje się intelektualistą pełną gębą ! A to nic ... pomimo tego że tak bardzo się wyróżnia spośród swoich lokalnych rówieśników , to szczytem marzeń jest skręcanie czajników w biazecie za 900zł /mc :D .
I siedzi tuman rozżalony na cały świat , i wylewa żale w klawiaturę :lol: .
Sio na glebę wieśki ! :P

#25 ~szczery~

~szczery~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 08:47

Buraki ? To zakompleksione niedowartościowane wsiochy :lol: .
Skończyło to to łogólniak w białym , i już czuje się intelektualistą pełną gębą ! A to nic ... pomimo tego że tak bardzo się wyróżnia spośród swoich lokalnych rówieśników , to szczytem marzeń jest skręcanie czajników w biazecie za 900zł /mc :D .
I siedzi tuman rozżalony na cały świat , i wylewa żale w klawiaturę :lol: .
Sio na glebę wieśki ! :P

Myslę że intelektualnie bardzo daleko Ci do tych o których piszesz. Widzę że krzywdzisz ludzi ich nie znajac. popatrz w lustro... Prostak to chyba w Twoim przypadku najwłaściwsze określenie.

#26 ~muzealnik~

~muzealnik~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 08:48

Miejmy nadzieję, że ów obiekt już niedługo zostanie przekazany Podlaskiemu Muzeum Historycznemu i stanie się ogólnie dostępny. Powinno się w nim znaleźć szereg stałych ekspozycji świadczących o potędze dawnej I Rzeczypospolitej.

Działania w tym celu powinny już zostać podjęte by nikomu nie przyszło do głowy przekształcić tego zamku w kolejną knajpę czy sale bankietową lub inną noclegownię.

#27 ~v~

~v~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 08:52

Jeszcze drzwi zamku nie otwarto a jakie zainteresowanie??? To fajnie że tylu sympatyków i ciekawskich. Wytrzymajcie troszeczkę a zabalujemy wszyscy i wtedy podziały znikną.

#28 gtech

gtech

Kierownik działu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 366 postów

Napisano 18 styczeń 2011 - 09:03

Ja bym oglądał. Bo były autentyczne. A to, co powstało w miejscu tych ruin, nie jest autentyczne. Przykro mi.

ojoj, wielka szkoda faktycznie...

nie no, słabo się robi jak się widzi takie komentarze...

#29 gtech

gtech

Kierownik działu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 366 postów

Napisano 18 styczeń 2011 - 09:04

Miejmy nadzieję, że ów obiekt już niedługo zostanie przekazany Podlaskiemu Muzeum Historycznemu i stanie się ogólnie dostępny. Powinno się w nim znaleźć szereg stałych ekspozycji świadczących o potędze dawnej I Rzeczypospolitej.

Działania w tym celu powinny już zostać podjęte by nikomu nie przyszło do głowy przekształcić tego zamku w kolejną knajpę czy sale bankietową lub inną noclegownię.

uwłaszczyć kułaka znaczy?

litości....

#30 ~Frank~

~Frank~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 09:37

Myslę że intelektualnie bardzo daleko Ci do tych o których piszesz. Widzę że krzywdzisz ludzi ich nie znajac. popatrz w lustro... Prostak to chyba w Twoim przypadku najwłaściwsze określenie.

Uderz w stół , a nożyce się odezwą :lol:
Sio wieśku ! :P

#31 ~włodek~

~włodek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 09:44

uwłaszczyć kułaka znaczy?

litości....

Dobro ogółu jest ważniejsze od zachcianek jednostki. To logiczne dla wszystkich. Takie są zasady w rozwiniętych społeczeństwach

#32 ~Frank~

~Frank~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 09:56

Dobro ogółu jest ważniejsze od zachcianek jednostki. To logiczne dla wszystkich. Takie są zasady w rozwiniętych społeczeństwach

Tak masz rację ! Weźmy na przykład Rosję ... tam już od 1918 r. nacjonalizacja była powszechnie stosowana ! U my cholera jakoś tych logicznych dla wszystkich (rozwiniętych społeczeństw) zasad nie potrafimy zaakceptować :P

Kolejny przygłup :lol: . No który wymyśli coś jeszcze ? :P

#33 Marco Polo

Marco Polo

Sekretarz redakcji

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 18 styczeń 2011 - 10:49

Zauważcie, że tylko ci, którzy są zadowoleni z faktu zbudowania tego zamku, wyzywają od wieśniaków tych, którzy myślą inaczej niż oni. Oto prawdziwy kwiat inteligencji podlaskiej; śmietanka intelektualna regionu! Po wypowiedziach widać, że z najbardziej inteligenckich rodzin w metropolii pochodzą i ich tytuły naukowe w jednej linijce się nie mieszczą :lol:
Żeby było jasne - nie mam facetowi za złe, że coś zrobił na tych ruinach i nie jestem, broń Boże, za wywłaszczaniem go. Osobiście wolałem ruiny, ale nie były moją własnością. Poza tym, miasto nie miało z nich żadnego pożytku, a ja i tak w Tykocinie rzadko bywam, więc właściwie nic mi do tego, co się tam dzieje. Wyraziłem tylko swoje subiektywne zdanie, ale skoro nasza niezwykle tolerancyjna "yntełygencja" jest innego zdania, pozostaje mi tylko błagać o przebaczenie :P

#34 ~zasad~

~zasad~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 11:04

Kurde zamek super. No ale nie mam czasu przeglądać tych zdjęć - po prostu za dużo ich wrzucili. Żal

#35 ~podlasianin~

~podlasianin~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 11:05

Kampania jest potrzebna - tylko u nas mieszkańcy Polski mogą za niewielkie pieniądze cofnąć się w czasie o 70 lat. Powietrze nie skażone lotniczą benzyną, drogi wąskie, dziurawe, lasy i puszcze a wokół nich zabiedzone wioseczki z dachami krytymi strzechą, brak centrów rozrywek ( chyba że liczyć należy galerie handlowe ), można też skosztować "zachodu" - np. napić się zlewek i niedopitków warszawskiego piwa dostarczanego nam do jednego z barów mlecznych w centrum miasta oraz pochandlować na bazarach z dewizowymi turystami zza wschodniej granicy dokonując zakupu spirytusu, cigaretów lub ciała w promocyjnej poświątecznej cenie.

#36 ~szczery~

~szczery~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 13:01

Uderz w stół , a nożyce się odezwą :lol:
Sio wieśku ! :P

No i po co w ten stół waliłeś???Zresztą to wczoraj był BLUE MONDAY wyluzuj i obudź się chłopino. Zycie Ci ucieknie i głupi umrzesz.

#37 ~ber~

~ber~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 19:47

Chylę czoło p. Jacku.
ps. Jak czytam niektóre komentarze, to aż trudno uwierzyć, że autorami są mieszkańcy zacnego Podlasia.

#38 ~las~

~las~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 20:11

Moje gratulacje za ziszczenie marzeń.Będę odwiedzał i polecał znajomym.Skąd tu tylu pis-owskich zawistników?

#39 ~Jadwiga KSz.~

~Jadwiga KSz.~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 10:26

Podziwiam i gratuluję.Zawsze sercem ogarniam białostockie okolice bo stamtąd pochodzę.Kiedys na pewno odwiedzę Pana zamek(mieszkam na południu Polski)
Pozdrawiam serdecznie

#40 ~peter andre~

~peter andre~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 09:34

jak by co to jeszcze w Łomży są dwa zamki do "odbudowania" i troche zabytkow do ogladania wiec taki zajazd w stylu zamku by sie lepiej sprawdził tyko trzeba troszke sosu na inwestycje no a jak bylby w stylu katedry to juz wcale wypas

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych