Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
252 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~marian~

~marian~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2009 - 12:34

19 latka nie mogła wyjść zza zamkniętej bramki. WF nie było w szkole czy jak? Jest współwąścicielką wiec jak mogła naruszać mir domowy działki co jest drugą bzdurą.

#2 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2009 - 13:23

Dorwał się gość do kasy i myśli, że mu wszystko wolno.

#3 ~~lutek~~

~~lutek~~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2009 - 15:54

nikt mi inny sie nie kojarzy ze suwalskich biznesmenów po tymi inicjałami tylko zbigniew ślaski (własciciel elektromilu) w sumie tylko on może być na tyle bezczelny i pazerny. nalezy sie dziadowy kop w d***

#4 ~~Perez~~

~~Perez~~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2009 - 17:16

Podoba mi się, że podejrzany jest Ś., a pokrzywdzona z nazwiska... trochę to daje do myślenia

#5 ~Anna Czerkies~

~Anna Czerkies~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2009 - 18:42

To nie tylko to, że on mnie zamknął ale i po tym incydencje wynajął firmę ochroniarska Gnom żeby mnie nie wpuszczali na moją działkę. Dziękuję za wsparcie...

#6 ~karlito~

~karlito~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2009 - 19:02

Łapczywy beszczel mało mu to jeszcze łape kładzie na cudzym kij mu w d*** :ph34r:

#7 ~ZNAJOMEK BRATA~

~ZNAJOMEK BRATA~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2009 - 20:13

To nie tylko to, że on mnie zamknął ale i po tym incydencje wynajął firmę ochroniarska Gnom żeby mnie nie wpuszczali na moją działkę. Dziękuję za wsparcie...

Co ty pieprzysz głupoty przecież twój braciszek sprzedał tą działkę temu panu
chyba że nie wiesz o tym?

#8 ~Anna Czerkies~

~Anna Czerkies~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2009 - 20:29

Owszem masz racje. Po śmierci mojej Mamy mój brat bez mojej wiedzy i zgody (z naruszeniem art. 1036 KC) sprzedał swój udział (1/2) w spadku dla Pana Zbigniewa Ś. Dam tylko, że Pan Ś. omamił mojego brata i kupił od niego udział za 10 tys. zł., a wartość działki została wyceniona przez biegłego sądowego na kwotę ok. 200 tys. zł. I co ty na to?

#9 ~BA~

~BA~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2009 - 20:31

Aniu przecież ty nie masz 19lat z tego co wiem to już 21

#10 ~Anna Czerkies~

~Anna Czerkies~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2009 - 20:36

Nikt mnie nie pytał o wiek... Widocznie na tyle wyglądam :)

#11 ~~ZNAJOMEK BRATA~~

~~ZNAJOMEK BRATA~~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2009 - 20:48

Owszem masz racje. Po śmierci mojej Mamy mój brat bez mojej wiedzy i zgody (z naruszeniem art. 1036 KC) sprzedał swój udział (1/2) w spadku dla Pana Zbigniewa Ś. Dam tylko, że Pan Ś. omamił mojego brata i kupił od niego udział za 10 tys. zł., a wartość działki została wyceniona przez biegłego sądowego na kwotę ok. 200 tys. zł. I co ty na to?

kupił od niego udział za 10 tys. złzapomniałaś dopisać jednego zera

#12 ~Anna Czerkies~

~Anna Czerkies~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2009 - 21:14

Nie... No właśnie sobie wyobraź, że nie zapomniałam dopisać jednego zera. To naprawdę kwota 10 tys. zł !!! I uważasz, że to jest cena adekwatna do rzeczywistej wartości??? Czy to jest uczciwe???

#13 ~WECHIKÓŁ CZASU TO BYŁ BY..~

~WECHIKÓŁ CZASU TO BYŁ BY..~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2009 - 21:27

Nie... No właśnie sobie wyobraź, że nie zapomniałam dopisać jednego zera. To naprawdę kwota 10 tys. zł !!! I uważasz, że to jest cena adekwatna do rzeczywistej wartości??? Czy to jest uczciwe???

o LOL dziewczyno ten człowiek BYŁ z twoją MATKĄ tyle lat i po JEJ śmierci wspierał Cię jak tylko mógł, a Ty jeszcze masz śmiałość oczerniać go i po sądach się włóczyć ---- WSTYDŹ SIĘ !!!

#14 ~Anna Czerkies~

~Anna Czerkies~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2009 - 21:50

On był z moją Mamą?? Chyba jakaś pomyłka!!! Widzę, że nie masz pojęcia o sprawie. Niestety to ja jestem wciąż ciągana po Sądach, wciąż jestem szykanowana. Dostaje pogróźki. To Pan Ś. powinien sie wstydzić szczycić się w radio i w telewizji, że kupił serduszko WOŚP za 7 tys. zł., a od sierot chce wyrwać spadek po ich zmarłej Mamie.

#15 ~Anna Czerkies~

~Anna Czerkies~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2009 - 21:59

Widze, że nie znasz faktów. Chciałabym Cię poinformować, że w niedługim czasie będzie można poznać osobowość i prawdziwe oblicze Pana Ś. w programie Uwaga w telewizji TVN.

#16 ~znajoma~

~znajoma~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2009 - 07:45

kupił od niego udział za 10 tys. złzapomniałaś dopisać jednego zera

Chyba nie znasz tego Pana pisząc o jeszcze jednym zerze, facet nie odpuści chociaż by złotówki. Wierzę tej dziewczynie a nie tobie. Aniu ale myślę że powinnaś spróbować dogadać się z tym Panem poza kamerami i forum, zaognienie sytuacji doprowadzi do tego że emocje wezmą górę nad rozumem i będzie się sprawa ciągnęła jeszcze długie lata. Czy to warto!

#17 ~ZNAJOMEK BRATA~

~ZNAJOMEK BRATA~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2009 - 15:28

Chyba nie znasz tego Pana pisząc o jeszcze jednym zerze, facet nie odpuści chociaż by złotówki. Wierzę tej dziewczynie a nie tobie. Aniu ale myślę że powinnaś spróbować dogadać się z tym Panem poza kamerami i forum, zaognienie sytuacji doprowadzi do tego że emocje wezmą górę nad rozumem i będzie się sprawa ciągnęła jeszcze długie lata. Czy to warto!

a komu i w co ty wierzysz to jest Twoja sprawa ,nic mi do tego

#18 omega

omega

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 17 wrzesień 2009 - 18:26

Aniu, jak ktoś znał twoją mamę i jej partnera P.Ś. to sobie myśli, że świat schodzi na psy,że nie warto być kochającym i lojalnym człowiekiem do końca, a takim człowiekiem dla twojej mamy był przecież ten człowiek. Zaprzeczasz, że byli razem no ludzie którzy ich nie znali to pewnie tobie uwierzą,a co z tymi którzy wiedzieli jak było przecież ty też możesz spotkać się z nimi na ulicy i co będziesz miała odwagę spojrzeć im w oczy, a jest ich dość sporo
Od 2004r jak twierdzisz jesteś współwłaścicielką działki, a ile razy kosiłaś trawę, ile posadziłaś drzew, opisz tu na forum jak to tyle lat dbałaś o działkę,nie interesowało cię to dopiero gdy uległaś namowom chciwych ludzi zaczęły się problemy z Panem Ś. a na działce inwestował przecież On.
Wracając do związku twojej mamy z Panem Ś. to powinnaś zazdrościć takiego, bo ja zazdroszczę. nie jeden MĄŻ zostawia żonę w tak ciężkiej chorobie, On nie zostawił, On przy niej trwał do końca nawet na pogrzebie stał całą mszę przy trumnie, dlaczego tego nie pamiętasz? my pamiętamy.
Mama twoja była w takim stanie, że podpisała by wszystko o co on by ją poprosił, nawet teraz pytałam go czemu nie załatwił sprawy działki z Małgosią odpowiedział, że jak można było poruszać taki temat przecież ona do końca wierzyła, że wyzdrowiej i wiesz co, powiedział też, że gdyby cofnąć czas postąpił by tak samo. A co z twoją edukacją w LO, ile razy dzwonił do ciebie jak dowiedział się, że wagarujesz, o weselu jego syna też zapomniałaś byłaś z swoim bratem i byliście traktowani jak najbliższa rodzina, co wtedy był dobrym człowiekiem a teraz padalcem. O faktach, że ktoś ich nie zna możesz mówić i kłamać ludziom którzy ich naprawdę nie znają, ale przypomni pogrzeb swojej mamy i masę ludzi którzy na nim byli oni znają prawdziwe fakty.
Mam jeszcze uwagę do ludzi, którym kują w oczy czyjeś pieniądze, weźcie się do pracy i też zarabiajcie ten człowiek nie będzie wam bronił ani też obrażał was, dlatego że jesteście pracowici.
Aniu mimo wszystko przez pamięć twojej mamy życzę ci takiego partnera życiowego jakiego ona miała, przede wszystkim lojalnego i kochającego ciebie, bo z ten z którym teraz jesteś to chyba różnie bywa.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2009 - 19:26

Aniu, jak ktoś znał twoją mamę i jej partnera P.Ś. to sobie myśli, że świat schodzi na psy,że nie warto być kochającym i lojalnym człowiekiem do końca, a takim człowiekiem dla twojej mamy był przecież ten człowiek. Zaprzeczasz, że byli razem no ludzie którzy ich nie znali to pewnie tobie uwierzą,a co z tymi którzy wiedzieli jak było przecież ty też możesz spotkać się z nimi na ulicy i co będziesz miała odwagę spojrzeć im w oczy, a jest ich dość sporo
Od 2004r jak twierdzisz jesteś współwłaścicielką działki, a ile razy kosiłaś trawę, ile posadziłaś drzew, opisz tu na forum jak to tyle lat dbałaś o działkę,nie interesowało cię to dopiero gdy uległaś namowom chciwych ludzi zaczęły się problemy z Panem Ś. a na działce inwestował przecież On.
Wracając do związku twojej mamy z Panem Ś. to powinnaś zazdrościć takiego, bo ja zazdroszczę. nie jeden MĄŻ zostawia żonę w tak ciężkiej chorobie, On nie zostawił, On przy niej trwał do końca nawet na pogrzebie stał całą mszę przy trumnie, dlaczego tego nie pamiętasz? my pamiętamy.
Mama twoja była w takim stanie, że podpisała by wszystko o co on by ją poprosił, nawet teraz pytałam go czemu nie załatwił sprawy działki z Małgosią odpowiedział, że jak można było poruszać taki temat przecież ona do końca wierzyła, że wyzdrowiej i wiesz co, powiedział też, że gdyby cofnąć czas postąpił by tak samo. A co z twoją edukacją w LO, ile razy dzwonił do ciebie jak dowiedział się, że wagarujesz, o weselu jego syna też zapomniałaś byłaś z swoim bratem i byliście traktowani jak najbliższa rodzina, co wtedy był dobrym człowiekiem a teraz padalcem. O faktach, że ktoś ich nie zna możesz mówić i kłamać ludziom którzy ich naprawdę nie znają, ale przypomni pogrzeb swojej mamy i masę ludzi którzy na nim byli oni znają prawdziwe fakty.
Mam jeszcze uwagę do ludzi, którym kują w oczy czyjeś pieniądze, weźcie się do pracy i też zarabiajcie ten człowiek nie będzie wam bronił ani też obrażał was, dlatego że jesteście pracowici.
Aniu mimo wszystko przez pamięć twojej mamy życzę ci takiego partnera życiowego jakiego ona miała, przede wszystkim lojalnego i kochającego ciebie, bo z ten z którym teraz jesteś to chyba różnie bywa.

Ania choć jest młoda osoba ,ale ma krótką pamięć,nie pamięta już jak ktoś z jej rodziny na cmentarzu składał podziękowania za pomoc Panu Ś
SZKODA

#20 ~alfon~

~alfon~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2009 - 19:45

Ania choć jest młoda osoba ,ale ma krótką pamięć,nie pamięta już jak ktoś z jej rodziny na cmentarzu składał podziękowania za pomoc Panu Ś
SZKODA

Może i Pan Ś. w czasie gdy Ani mama byla w cięzkim stanie pomagał jej i był dobry, tylko szkoda że jego ta dobroć trwała tak krótko... A po śmierci Ani mamy probuje odebrać jedyny spadek po mamie...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych