Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
252 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~@LA~

~@LA~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2009 - 20:52

Może i Pan Ś. w czasie gdy Ani mama byla w cięzkim stanie pomagał jej i był dobry, tylko szkoda że jego ta dobroć trwała tak krótko... A po śmierci Ani mamy probuje odebrać jedyny spadek po mamie...

:D

#22 omega

omega

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 18 wrzesień 2009 - 06:23

Jego dobroć nie trwała tak krótko,bo interesował się Anią jeszcze trzy lata, dbał żeby skończyła szkołę obiecał to jej mamie i dotrzymał słowa.
Dobroć minęła wtedy gdy Ania postanowiła dorobić się jego kosztem, on nie chce odebrać jej spadku chce odkupić za realne pieniądze, a co z pieniędzmi
które włożył w tą działkę, Ania przez 5 lat nie zrobiła nic choć mogła, no i jak by wyglądał jej spadek gdyby Pan Ś. też nic nie robił, a wszystko kosztuje i to nie mało.

#23 ~~Przyjaciel~~

~~Przyjaciel~~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2009 - 11:12

Jak czytam niektóre komentarze, to pukam się w głowe, jacy ludzie mogą być okrutni. Dziewczyna została bez ojca i bez matki, brat za jej plecami sprzedał pół spadku za psie pieniadze. Teraz ta biedna dziewczyna musi walczyc w sądzie, o to by cięzko zarobione przez jej mame pieniadze nie zagarnął jakiś bogaty sęp. Nie ważne kim był Pan Ś. dla zmarłej. Spadek należy sie dzieciom!!!! Ta biedna dziewczyna walczy o swoje!!! I trzymaj dziewczyno tak dalej!!!! Facet zobaczył młoda dziewczyne i próbuje jak sęp wyrwać ostatnie pieniądze. WSTYDŹ SIĘ CZŁOWIEKU!!! Takich ludzi powinno sie tępić.
Jeszcze jedno, chciałbym ustosunkować się do komentarzy rodzinki i niby przyjaciół Pana Ś. (Omega itd.)- Powinniście sie wstydzić!!! Ale zapewne po waszej śmierci Pan Sęp też przyjdzie do waszych dzieci po wasze pieniądze twierdząc, że mu sie je należą.
Wasza glupota nie zna granic: Pisząc, że Panu Ś. należy się spadek bo był na pogrzebie zmarłej, kosił trawę i cos tam sadził. Śmiech na sali!!!
I jeszcze jedno, znam dziewczyne osobiście i owszem mówiła mi że Pan Ś. na początku pomagał im, ale tylko po to by wzbudzić zaufanie i móc kupić działkę. Jak zostalo mu to odmówione zaczął sie mścić. I ten artykuł jest tego dowodem.

#24 ~Znajomek Brata~

~Znajomek Brata~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2009 - 12:12

Jak czytam niektóre komentarze, to pukam się w głowe, jacy ludzie mogą być okrutni. Dziewczyna została bez ojca i bez matki, brat za jej plecami sprzedał pół spadku za psie pieniadze. Teraz ta biedna dziewczyna musi walczyc w sądzie, o to by cięzko zarobione przez jej mame pieniadze nie zagarnął jakiś bogaty sęp. Nie ważne kim był Pan Ś. dla zmarłej. Spadek należy sie dzieciom!!!! Ta biedna dziewczyna walczy o swoje!!! I trzymaj dziewczyno tak dalej!!!! Facet zobaczył młoda dziewczyne i próbuje jak sęp wyrwać ostatnie pieniądze. WSTYDŹ SIĘ CZŁOWIEKU!!! Takich ludzi powinno sie tępić.
Jeszcze jedno, chciałbym ustosunkować się do komentarzy rodzinki i niby przyjaciół Pana Ś. (Omega itd.)- Powinniście sie wstydzić!!! Ale zapewne po waszej śmierci Pan Sęp też przyjdzie do waszych dzieci po wasze pieniądze twierdząc, że mu sie je należą.
Wasza glupota nie zna granic: Pisząc, że Panu Ś. należy się spadek bo był na pogrzebie zmarłej, kosił trawę i cos tam sadził. Śmiech na sali!!!
I jeszcze jedno, znam dziewczyne osobiście i owszem mówiła mi że Pan Ś. na początku pomagał im, ale tylko po to by wzbudzić zaufanie i móc kupić działkę. Jak zostalo mu to odmówione zaczął sie mścić. I ten artykuł jest tego dowodem.

to jak czytasz komentarze to nie pukaj się po głowie tylko walnij W mur to może zmądrzejesz
i zaczniesz pisać prawdę

#25 ~~Przyjaciel~~

~~Przyjaciel~~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2009 - 14:08

Ha ha ha... Widzę, że rodzinka P. Ś. przemówiła. Wstyd !!! Widzę, że nie tylko brak wstydu ale i wychowania :) Jak widać można tylko współczuć biednej dziewczynie...

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2009 - 15:16

Ha ha ha... Widzę, że rodzinka P. Ś. przemówiła. Wstyd !!! Widzę, że nie tylko brak wstydu ale i wychowania :) Jak widać można tylko współczuć biednej dziewczynie...

Jasnowidz czy co?

#27 ~RYŚ~

~RYŚ~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2009 - 15:20

Rżysz jak kobyła Ś-------o

#28 omega

omega

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 18 wrzesień 2009 - 17:29

Nie wiem w jakim czasie chodziłeś do szkoły być może jeszcze nie uczyli czytać ze zrozumieniem, bo czytając mój komentarz zrozumiałbyś, że nikt nie kwestionuje, że spadek należy się dzieciom i nikt nie chce im go odebrać. Nie napisałam też, że spadek należy się Panu Ś., bo był na pogrzebie, ani też, że o niego walczy w sądzie. Może nie jest ważne kim był ten człowiek dla Ani mamy, ale jest ważne ile pieniędzy władował w tą działkę, i walczy o ich zwrot. Może jest bogaty nie wiem nie oglądałam jego kąta bankowego(ale ty chyba tak) jeżeli jest to wcale nie znaczy, że ma płacić dwa razy za to samo.
Na pewno nie masz kawałka ziemi własnej o którą trzeba dbać, bo gdybyś miał to byś wiedział ile to kosztuje, ja mam więc mam porównanie i ja mam czas z swoją rodziną sama pracować więc robocizna odpada, a P. Ś. wynajmował pracowników i płacił im no stać go mnie nie i wcale mi to nie przeszkadza w przeciwieństwie do ciebie. Brat Ani miał prawo sprzedać swoją część działki jest dorosłym człowiekiem i żyje w wolnym kraju, ale ona mając mieszkanie po cioci żąda spłaty mieszkania po mamie które nawet nie jest własnościowe a spółdzielcze, kochająca siostra powiedziała by ja mam mieszkanie więc to niech będzie twoje kiedy może wykupisz i o dziwo Pan Ś nie wyciąga ręki po ten spadek, bardzo dziwne, bo przecież ma moje dzieci też okraść.
Młoda dziewczyna, 19 letnia dobrze brzmi, bo 21 letnia to tak ........gratuluje pomysłu.
Nie jestem okrutnym człowiekiem, ja dużo wiem o tej sprawie i wnerwia mnie jak ktoś kombinuje jak tu łatwo i bezboleśnie się dorobić, może napisz ile Ania żąda za 0,2 ha z hakiem ziemi.

#29 ~prezes~

~prezes~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2009 - 20:31

Ile pod Suwałkami kosztuje ziemia bez prawa pod budowę. ? Jeżeli ty za swoja część żądasz 200 tys. (25 arów) , to gratuluje rozeznania. Może po takiej samej stawce odkupiłabyś od pana Ś. resztę ziemi -pewnie za takie pieniądze zastanowił by się nad sprzedażą. Takie stawki obowiązują w dużych miastach w centrum z prawem pod zabudowę. Jeżeli dobrze się orientuje w cenach ziemi to w naszej okolicy z 1 ha. można otrzymać do 30 tys. Moim zdaniem to uczciwa cena.

#30 ~prezes~

~prezes~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2009 - 20:39

Mam dobrą radę dla dziewczyny.Weź się lepiej do jakieś pracy a nie żerujesz na uczciwych ludziach. Za paręnaście tys. mogłabyś sprzedać rodzinę i przyjaciół . Gratuluje .

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 15:49

szkoda że Anna już się nie wypowiada na forum. Bo nie wierzę że nie czyta tych nowych postów.

#32 ~tsetse~

~tsetse~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 21:47

które pisze jedna i ta sama osoba oraz osoby z nią zwiazane, takei to nowe posty, wystarczy rzucić okiem na IP i wszystko jasne

#33 ~Leszek śmieszek~

~Leszek śmieszek~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 22:02

które pisze jedna i ta sama osoba oraz osoby z nią zwiazane, takei to nowe posty, wystarczy rzucić okiem na IP i wszystko jasne

nie dość ze analfabeta to jeszcze d-e-b-i-l ,żuć okiem na mój IP,i napisz jaki mam :D

#34 ~090FAE~

~090FAE~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2009 - 20:37

Może i Pan Ś. w czasie gdy Ani mama byla w cięzkim stanie pomagał jej i był dobry, tylko szkoda że jego ta dobroć trwała tak krótko... A po śmierci Ani mamy probuje odebrać jedyny spadek po mamie...

#35 ~34901B~

~34901B~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2009 - 20:53

Ile pod Suwałkami kosztuje ziemia bez prawa pod budowę. ? Jeżeli ty za swoja część żądasz 200 tys. (25 arów) , to gratuluje rozeznania. Może po takiej samej stawce odkupiłabyś od pana Ś. resztę ziemi -pewnie za takie pieniądze zastanowił by się nad sprzedażą. Takie stawki obowiązują w dużych miastach w centrum z prawem pod zabudowę. Jeżeli dobrze się orientuje w cenach ziemi to w naszej okolicy z 1 ha. można otrzymać do 30 tys. Moim zdaniem to uczciwa cena.

#36 ~dobra znajoma Anny CZ.~

~dobra znajoma Anny CZ.~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2009 - 10:41

wiesz Aniu, nie znałam Cię od "tej" strony.... Aż przykro mi sie zrobiło, jak dowiedziałam sie, co wyczyniasz...
Dziewczyno! Opamietaj się!!!
Nie myl faktów i nie kłam! Twoja matka pewnie teraz w grobie się przewraca widząc, co Ty robisz!
Jak można byc tak podłym??!!! Gdyby nie Pan Ś. i jego pomoc Twojej rodzinie, ciekawe gdzie byś teraz była??

Uważam, że masz uprzedzenie do byłych partnerów Twojej mamy... Spójrzmy na temat Twego OJCA- nienawidziłaś go! A po jego śmierci nawet Ci ulżyło, co ??!! Jednego mniej do podziału??

JESTEŚ BEZCZELNA!!! Ale wiem, że ktoś Tobą dyryguje.... SAME ŚWINIE I LUDZIE BEZ SERC !!!

#37 ~Znajoma Anny CZ.~

~Znajoma Anny CZ.~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2009 - 10:49

Dodatkowe pytanie do WAS- czytelnicy-
PO CO BIZNESMENOWI WSPÓLNIK- w tym przypadku p.M.CZERKIES? PRZECIEŻ JEST ZAMOżNY, WIĘC NIE POTRZEBUJE NIKOGO DO PODZIAŁU, PRAWDA?!!

Zastanówcie się......

Uczucie wzieło górę!!!

A co komu się należy- to inna sprawa! Mieszkanie na Kowala nie starczyło? A chatka po zmarłej cioci na Korczaka?
A przejęcie firmy p.M.Czerkies? To za mało, do podziału? Chyba, że jest więcej mord do wykarmienia....

#38 ~Anna Czerkies~

~Anna Czerkies~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2009 - 11:18

Śmieszne jest to, że obcy ludzie wiedzą więcej niż ja. Kto i jak mi pomagał. :) Wiem dokładnie kto pisze takie bzdury, mogłabym wymieniać ich z nazwiska. Są to ludzie, którzy nie maja o niczym pojecia. Nie interesuje mnie opinia tych ludzi, bo są to głownie komentarze rodziny P. Ś.

#39 ~Anna Czerkies~

~Anna Czerkies~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2009 - 12:12

wiesz Aniu, nie znałam Cię od "tej" strony.... Aż przykro mi sie zrobiło, jak dowiedziałam sie, co wyczyniasz...
Dziewczyno! Opamietaj się!!!
Nie myl faktów i nie kłam! Twoja matka pewnie teraz w grobie się przewraca widząc, co Ty robisz!
Jak można byc tak podłym??!!! Gdyby nie Pan Ś. i jego pomoc Twojej rodzinie, ciekawe gdzie byś teraz była??

Uważam, że masz uprzedzenie do byłych partnerów Twojej mamy... Spójrzmy na temat Twego OJCA- nienawidziłaś go! A po jego śmierci nawet Ci ulżyło, co ??!! Jednego mniej do podziału??

JESTEŚ BEZCZELNA!!! Ale wiem, że ktoś Tobą dyryguje.... SAME ŚWINIE I LUDZIE BEZ SERC !!!

Nie będę komentować twojej głupoty... Bo nie zniżę się do twojego poziomu. Nie życzę nikomu tego, co mnie spotkało, ale jak pochowasz swojego Ojca i będziesz patrzyła na śmierć swojej Matki to może zrozumiesz. Chciałabym widzieć wtedy twoją minę. Zobaczysz jak Ci to "ulży"!!!

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2009 - 13:15

Śmieszne jest to, że obcy ludzie wiedzą więcej niż ja. Kto i jak mi pomagał. :) Wiem dokładnie kto pisze takie bzdury, mogłabym wymieniać ich z nazwiska. Są to ludzie, którzy nie maja o niczym pojecia. Nie interesuje mnie opinia tych ludzi, bo są to głownie komentarze rodziny P. Ś.

może i śmieszne ale prawdziwe , nie jestem z rodziny Pana .Ś ,a co cię interesuje jedynie to chyba TYLKO KASA
i towarzystwo w którym przebywasz Aniu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych