Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
252 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Dobra znajoma ANNY CZ.~

~Dobra znajoma ANNY CZ.~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2009 - 14:15

Pomińmy temat śmierci.... Ludzie rodzą się i umierają... Tak to juz jest! Przykra sprawa....
Przez to, zapominamy o ważnych faktach!

Aniu!
Nie musisz być nikomu wdzięczna za nic, absolutnie za nic!
Ale to, co masz nie zawdzięczasz sobie!!!
Więc nie przypisuj sobie zasług....
Mam nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość...

#42 ~kudłata~

~kudłata~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2009 - 14:58

Jeśli chodzi o pana Ś- to wszystkim wyjaśniam- że to , co ma- dorobił się ciężką pracą!!

Nie liczył na żadne "spadki po rodzicach"......

Kiedy było krucho, wziął sprawę w swoje ręcę i ma to, co ma dzięki swojemu uporowi!
Niektórzy zapewne pamiętają jego początki... Sprzedawał baterie i używane ciuchy w pomieszczeniu po starym domu. Z czasem interes się rozróśł.

Liczę na pomyślne rozwiązanie sprawy, na korzyść pana Ś. !!!

POZDRAWIAM!

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2009 - 19:18

CYTAT: " ....pojawiło się ostrzeżenie "Uważaj kogo podpier..., bo wrócisz stamtąd, skąd przyszłaś”.

"Odbieram to jako groźbę – mówi zainteresowana. – Ponieważ jestem suwalczanką, intencja autora, przynajmniej dla mnie, jest oczywista. Chce powiedzieć, że wkrótce może mnie nie być. "

Przepraszam, ale może sie mylę... "bo wrócisz stamtąd, skąd przyszłaś”.- czy to może oznaczać groźbę śmierci???
Co za bzdury! Czy to znaczy, że z grobu powstalaś?
Wmawiasz sobie i innym totalne brednie.
Widać za wszelką cenę chcesz komuś zaszkodzić!!!!

P.S. Gdybyś miała czyste sumienie, nie musiałabyś się przejmować tego typu tekstami!

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 10:27

Tak Aniu Ty wiesz najlepiej jak było. Nawet Twój brat nie wie jak było;/ Ty wiesz wszystko najlepiej pozjadałaś wszystkie rozumy i ot jaka mądra się jesteś.

#45 ~Znajomek Brata~

~Znajomek Brata~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 11:06

Nie będę komentować twojej głupoty... Bo nie zniżę się do twojego poziomu. Nie życzę nikomu tego, co mnie spotkało, ale jak pochowasz swojego Ojca i będziesz patrzyła na śmierć swojej Matki to może zrozumiesz. Chciałabym widzieć wtedy twoją minę. Zobaczysz jak Ci to "ulży"!!!

OD KIEDY JESTEŚ TAKA WRAŻLIWA NA ŚMIERĆ SWEGO OJCA?
Czyżby sumienie ruszyło?

#46 ~drożdżówa~

~drożdżówa~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 13:56

Po prostu SZOK! Czego ty dziewczyno szukasz w życiu??? Wrażeń?!!
Lepiej zajełabyś się czymś pożytecznym, np.sadzeniem drzewek lub koszeniem trawy na rzecz miasta!!! Myślę, że taka praktyka mogłaby Ci się przydać w późniejszym czasie... Przecież jesteś WSPÓŁ-WŁAŚCICIELKĄ ZIEMI W KRZYWEM !!!!
Więc zakasuj rękawy i biegiem do roboty!!! No i kopniak na rozpęd ode mnie! :-)

#47 omega

omega

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 13:52

Widzisz Aniu jak to jest w życiu stare dobre powiedzenie "oliwa na wierzch wypływa".
Wiem, że czytasz posty na forum które powstało dzięki tobie i twoim kłamstwom i co nie jest ci głupio i ludziom z twojego otoczenia. Nie jesteśmy "RODZINKĄ" Pana Ś. tylko ludźmi, którzy wiedzą jak było i jak jest.
Wiesz co mam dla ciebie radę, zapytaj swego dziadka co robi się ze świnią jak rozrabia w chlewie? on jest weterynarzem to ci odpowie.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2009 - 15:06

hehehehehehe

BRAWO OMEGA!!!

Tak jest- zadrutować Annę Cz.!!!
no nie mogę, hehehehehehehehehehhehehehehe

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2009 - 15:10

A tak na marginesie, ciekawe co sądzą na temat tego artykułu dziadkowie Ani??!!!
Chyba im wstyd..... Córka jest kopią swojej matki- nie powinno się źle wyrażać o zmarłych..- ale inaczej sie nie da.

#50 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2009 - 15:21

a ktoś go prosił o to żeby jeździł na tą działkę i wkładał w nią swoje pieniądze? ludzie opamiętajcie się. a te wszystkie komentarze za panem Ś. widocznie wskazują na jego znajomych skoro wiedzą tyle o tej sprawie. byście się sobą zajęli, a dziewczynie dajcie spokój. te komentarze mogą pisać tylko te osoby, którym się wydaje, że dobrze znają tą sprawę.

#51 ~GOŚĆ 2~

~GOŚĆ 2~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2009 - 15:57

a ktoś go prosił o to żeby jeździł na tą działkę i wkładał w nią swoje pieniądze? ludzie opamiętajcie się. a te wszystkie komentarze za panem Ś. widocznie wskazują na jego znajomych skoro wiedzą tyle o tej sprawie. byście się sobą zajęli, a dziewczynie dajcie spokój. te komentarze mogą pisać tylko te osoby, którym się wydaje, że dobrze znają tą sprawę.

a ktoś go prosił o to żeby jeździł na tą działkę i wkładał w nią swoje pieniądze? zapytaj Pana Ś

#52 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2009 - 16:38

to niech własna rodzina i znajomi się go o to pytają. bo na forum się chwalą,że tak dużo włożył w tą działkę, chociaż nie była wtedy jeszcze jego. jak dla mnie to czysta głupota. skoro dziewczyna była młoda i miała szkołę na głowie to jak miała się zajmować działką? pewnie w waszym rozumiewaniu miała wziąć taczkę pełną drzewek i iść piechota na Krzywe.

#53 ~.....~

~.....~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2009 - 17:15

Uważam, że oboje mają prawo do działki, z tym, że pan Ś, ma większą część....
Ani należy się spadek po zmarłej matce. Uważam, że powinna dostać spadek w takiej wersji i w takim stanie, w jakim zostawiła ją jej matka. Nic ponad to! Dziwi mnie jedna rzecz- dlaczego powiadomione zostały o tym fakcie media?!
Czyżby komuś zależało na rozgłosie?! A jeśli tak- to komu i w jakim celu?
Wracając do artykułu- to jest w nim mnóstwo niedomówień...
Dlaczego wszyscy uważają, że pan Ś. chce odebrać jej spadek?!
I co w tym złego, że właściciel inwestuje pieniądze w swoją działkę?
Ja uważam, że tak naprawdę to jakaś podpucha- tu chodzi o coś więcej... Nie tyle walka o spadek, co o zniszczenie komuś reputacji...
Tylko pogratulować!

#54 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2009 - 17:21

Moment- bo czegość nie rozumiem- dlaczego ludzie mają dac spokój dziewczynie?! Przecież jej o to chodzi! O poklask i bycie w centrum uwagi!
Nieprawdaż?? Gdyby było inaczej, to by nie leciała do gazety i Tv z taka bzdurą! Liczy na to, że ktoś pożałuje sierotę??

#55 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2009 - 17:33

to ja nie rozumiem tego pana Ś. dlaczego wynajął ochronę aby pilnowała działki, skoro Ania ma do niej takie samo prawo jak i on. a później zamknął na kłódkę bramę. to chyba jest coś z nim nie tak.

#56 ~~~gość~~~

~~~gość~~~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2009 - 18:57

bez powodu tego by nie robił, o ile to wogóle prawda!

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2009 - 19:35

nie znam żadnej ze stron,ale wydaje mi się że dziewczyna nie chciała odsprzedać swojej części działki(słusznie-przecież to "pamiątka" po matce),a pan Ś.mści się za to na niej.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2009 - 21:27

nie znam żadnej ze stron,ale wydaje mi się że dziewczyna nie chciała odsprzedać swojej części działki(słusznie-przecież to "pamiątka" po matce),a pan Ś.mści się za to na niej.

A być może ona na nim,kasa się kurczy,pracować, nie chce więc trza podoić faceta

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2009 - 21:49

"Pamiątka po matce..." - ładna mi pamiątka! Niech się cieszy, że matka długów nie zostawiła po sobie do spłacenia!
Wtedy to dopiero bieda by do dupy zajrzała co niektórym...

#60 omega

omega

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 27 wrzesień 2009 - 08:56

Ja znam jedną i drugą stronę. Dziewczyna chce sprzedać tą działkę po co jej ona, ale za jakie pieniądze, podobno za 25 arów chce 200 000 tyś. zł
to ewidentna chęć dorobienia się łatwym kosztem. Pan Ś. nie chce jej tyle zapłacić i ma rację, działka nie ma nawet prawa zabudowy, więc skąd taka suma o co tu chodzi?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych