Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ZapisaniSobie pl - darmowe chrześcijańskie randki

• Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2012 - 07:49

ZapisaniSobie pl - darmowe chrześcijańskie randki - serwis istnieje od 5 lat - jest tam ok 20 tyś aktywnych użytkowników - jest moderowany

#2 mareczekwild

mareczekwild

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 maj 2012 - 08:25

Witam was serdecznie.
Chciałbym napisac wam ze na stronie zapisani sobie to nie jest strona dal samotnych tylko wszystko zalezy od nie dobrego administratora.
Jak macie inne poglądy i nie chodzicie na co dzień prawie do kościoła to nie znajdziecie tam ludzi do zycia…..
Ja się zapisałem poznam ludzi w calej polski z którymi miałem kontakt można powiedziec prawie jak przyjaciół…..Ale tej jedynej nie poznalem . ALE administrator miał zly dzien i najpierw zablokowal posty żebym nie mógł pisac z ludzi wiec przeszedłem na wiadomości i pisaliśmy sobie emaile ale niestety tez mi to zablokowal a co naj ciekawsze ze ludzie Pisza na Forum czemu nie mogą pisac do ludzi poznanych czy Czemu Czekaja na modernizacje konta a administrator ma to gdzies….
Ja ze chciałem znajomymi mieć kontakt napisałem emaile do administratora i niestety nie dostalem odpowiedzi a do tego mam konto zablokowane. Najpierw miałem aktywne i było wszystko ok. a teraz nagle mam zablokowane konto , a administratorowi nie chce się odpisac ma wszystko gdzies ,czyli jednym slowem mogę czekac Az do śmierci za która i tam będę musial mu zapłacić , żeby mnie pochowal , bo wiemy sami ze w tym kraju nic nie jest za darmo- czy to jest chrześcijanizm czy Obluda……..
Wszystkim co chca się zapisac na tej stronie zycze im wiele szczescia, bo będzie im potrzebne.
Ja niestety mam takie doświadczenia i powiem tak jest administrator tam Bogiem i ma wszystko w Odbycie gleboko nie odpisuje na posty i Blokuje ludzi jak mu się chce, bez wytlumaczenia……
Strona Zapisani Sobie jest dal Boga i Administratora co wlasnie nim sie tak czuje ze jest czyli odbluda i chec pokazania kim ja nie jestem....

#3 ~Przem~

~Przem~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 10:37

Najgorszy portal dla wierzących, bardzo trudno się z niego wypisać, forum to porażka i bagno, nie ma możliwości edycji swoich wpisów, czy usuwania niechcianych wątków.
Totalny syf odradzam i przestrzegam

#4 ~kiedysZS~

~kiedysZS~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2012 - 22:12

...
tylko wszystko zalezy od nie dobrego administratora.
Jak macie inne poglądy i nie chodzicie na co dzień prawie do kościoła to nie znajdziecie tam ludzi do zycia…..
...
ALE administrator miał zly dzien i najpierw zablokowal posty żebym nie mógł pisac ...
Czekaja na modernizacje konta a administrator ma to gdzies….
...
napisałem emaile do administratora i niestety nie dostalem odpowiedzi a do tego mam konto zablokowane.
...
a administratorowi nie chce się odpisac ma wszystko gdzies ,czyli jednym slowem mogę ....
Obluda……..
...
jest administrator tam Bogiem i ma wszystko w Odbycie gleboko nie odpisuje na posty i Blokuje ludzi jak mu się chce, bez wytlumaczenia……

prawda i tylko prawda. potwierdzam

#5 ~kiedysZS~

~kiedysZS~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2012 - 22:15

Najgorszy portal dla wierzących, bardzo trudno się z niego wypisać, forum to porażka i bagno, nie ma możliwości edycji swoich wpisów, czy usuwania niechcianych wątków.
Totalny syf odradzam i przestrzegam

i to tez potwierdzam, dodam że na forum przebywają fanatycy uprzykrzania życia ludziom o odmiennych poglądach
zamiast dyskusji - pyskówki, obrażanie, donosy do admina - a ten tylko czeka, żeby komuś założyć blokadę

#6 ~jaa~

~jaa~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2012 - 11:12

Za inne poglady (nawet nei chodzi o sprawy katolickie), blokuja na forum. Wiekszosc ludzi przebywajacych na portalu to zakompleksione baby, ktore siedza tylko dla rozrywki. Porazka z privami.

#7 ~ten co widział :)~

~ten co widział :)~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 13:54

A ja zachęcam by załozyc tam konto :) tam naprawde można znaleść wierzacego męża i żone. (napewno nie przypomina osoby kóra dodała powyższe wpisy ;)

Proszę nie brać pod uwagę tych anonimowych wpisów płatnej konkurencji na rynku
nomen omen sewisów tego typu. Coś co jest dobre i ZA DARMO zawsze kole w oczy.

#8 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 00:09

to jest pseudo katolicki portal, który nie powinien mieć racji bytu, przypomina sektę

#9 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 20:18

Jako była "zs-owiczka"potwierdzam, że ten portal jest jedną wielką porażką., a niektóre osoby wypowiadające sie na tamtejszym forum są zaprzeczeniem katolicyzmu ( patrz niejaka Eulalia z Gdyni , czy też inne osoby przebywające tam chyba tylko po to , aby podrasować swoje ego), ponad to pełno tam osób , które szukają "naiwniaczek" ukrywając swoje prawdziwe oblicze ( są nawet o zgrozo rozwodnicy) ..tak więc szczerze odradzam rejestrację na tym portalu. Ps. A co do moderatorów to nie będę już powtarzać , bo w powyższych opiniach trafnie ich oceniono.

#10 ~nie ładnie pisac nieprawdy~

~nie ładnie pisac nieprawdy~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 14:06

"Elżbieto" piszesz nieprawdę. W ZS nie ma rozwodników którzy zawarliby ślub kościelny
(tacy niestety są w przeznaczeni.pl o czym niedawno pisał gość niedzielny i fronda)
http://www.fronda.pl...alne,23766.html

http://gosc.pl/doc/1...przeznaczeni-pl

czyżby wpis konkurencji?

do reszty nie odnoszę się bo szkoda słów...te kilkadzisiąt tysiecy ludzi którzy są w ZS są jawnym zaprzeczeniem breni które wypisujesz :)

#11 ~DonŻulan~

~DonŻulan~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 18:49

Na zs nie ma rozwodników ? hahahaha :))) Jak najbardziej są obecni, tylko sie maskują, nawet wiadomo kto nim jest, ale jest zmowa milczenia na temat tych osób tak że nawet moderator nie może ich wyrzucicć

Kilkadziesiąt tysięcy?.. nie manipuluj liczbami, może z połowa to aktywni użytkownicy, a z tej połowy to może połowa ma zdjecia

#12 klaxa

klaxa

Supernova SN 2005ap

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 11785 postów

Napisano 20 luty 2013 - 18:52

ZapisaniSobie pl - darmowe chrześcijańskie randki - serwis istnieje od 5 lat - jest tam ok 20 tyś aktywnych użytkowników - jest moderowany

o! to coś dla mnie! bingo! ;) :D nie wiem, jak to w ogóle beze mnie funkcjonowało do tej pory :o :P

Użytkownik klaxa edytował ten post 20 luty 2013 - 18:53

#13 Kulejorz

Kulejorz

Luis de Fun

• Użytkownicy
  • 7408 postów

Napisano 20 luty 2013 - 18:54

A leci koscielna muzyczka w tle? Sprawdzi ktoś? :P

#14 klaxa

klaxa

Supernova SN 2005ap

• Użytkownicy
  • 11785 postów

Napisano 20 luty 2013 - 18:55

no ja przecież! zaraz to obczaję- właśnie się loguję ;) :lol:

#15 Kulejorz

Kulejorz

Luis de Fun

• Użytkownicy
  • 7408 postów

Napisano 20 luty 2013 - 18:58

Jak sakralnych szlagierów nie ma to gupio. Powinny lecieć w tle, umijajac czas spędzony na portaliku. Albo jakieś chóry? ;)

#16 klaxa

klaxa

Supernova SN 2005ap

• Użytkownicy
  • 11785 postów

Napisano 20 luty 2013 - 19:06

cholera, nie chcą mnie wpuścić... nie wiem dlaczego :( ;) a może i wiem... :D :D

#17 ~intimissimi~

~intimissimi~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 14:51

to jest pseudo katolicki portal, który nie powinien mieć racji bytu, przypomina sektę

Powaliło mnie to zdanie całą swoją mocą - choć stare :) "I tak sobie myślę, że człowiek jest samotny pod gwiazdami. Dobrze, że je ma"

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 13:32

oj bardzo kusząca! codziennie rano, zaraz gdy sie przejaśnia przyjeżdża pan leśniczy czy jakkolwiek on tam sie nazywa i ciągnie ze sobą taczkę i wymienia ptakom żarło i dorzuca jakieś nasiona czy whateva :> spodobałoby Ci się.
pees. nocą sie najwiecej dzieje :ph34r:
pamietaj! my ludzie służb specjalnych, do konspiracji przyzwyczajeni :ph34r:

#19 klaxa

klaxa

Supernova SN 2005ap

• Użytkownicy
  • 11785 postów

Napisano 23 luty 2013 - 13:35

pamietaj! my ludzie służb specjalnych, do konspiracji przyzwyczajeni :ph34r:

nie no, ja wszystko rozumiem :ph34r: ale w przebraniu żubra wyglądałabym głupawo :P

#20 ~intimissimi~

~intimissimi~
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 14:49

bardzo dobrze że jest moderowany, dopiero "odbywałoby" się tam szaleństwo gdyby było inaczej ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych