Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ZapisaniSobie pl - darmowe chrześcijańskie randki

• Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~nowy na zapisani~

~nowy na zapisani~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 09:08

no prosze i na takim śmieciowym forum mozna odnależć perełkę w postaci linku do genialnej strony! Od lat szukałem takiego serwisu jak zapisanisobie, a ze komentarze "niekórych" osób (zapewne to osoby z iązane z fatalnym konkurencyjnym serwisem przeznaczeni od którego niedawno kościół się odwrócił) byly zbyt "prymitywne" więc sprawdziłem i...jestem w pozytywnym szoku :)

Rewelacyjne miejsce na szukanie żony lub męża - chrześcijanina... antyreklma w tym wypadku nie udała sie wam... ;) i pewnie nie tylko w moim pryzpadku ;)

#22 ~bylem i wiem~

~bylem i wiem~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 23:22

Zapisani sobie katolicki randkowy portal dzialajacy jak sekta

Portal niby jest katolicki, ale osoby a w szczegolnosci moderacja juz nie. Nie mozna pisac wlasnego zdania (nei chodzi tu nawet o poglady na temat seksu albo jakie kontrowersyjne sprawy, albo neiktore sprawy religijne) bo od razu blokuja konto. Pelno niedojzalych uzytkowniczek tam siedzi, ktore obrazaja sie za byle co i od razu donosza do moderatora, ktory blokuje konto
Moderacja tylko kase wyludza za oplaty ...
Wiem bo tam bylem. Tak sie tam postepuje. Nie jestem tez z rzadnego inengo portalu, szanuje nauki Kosciola ale na tym portalu maja wlasne widzi mi sie :/

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 15:12

Jeżeli komuś zależy na poznaniu męża/zona którzy byliby wierzącymi praktykującymi osobami, to najlepiej przekonać się samemu. Znam pary, które tam się odnalazły, a teraz są małżeństwem :)

Co do moderacji, to dobrze, że usuwa tych, którzy sieją zamęt, czy też źle się zachowują. Katolicy też mają prawo do własnej przestrzeni, gdzie im nikt nie wciska swoich wypaczonych poglądów.

#24 ~Adam z Katowic~

~Adam z Katowic~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 14:38

Witam.

Ja znalazłem www.zakochasz.pl Chyba nowy. Jest darmowy nie ma chorych limitów wysyłanych wiadomości oraz napadających reklam które trzeba gonić aby wyłączyć. Śmiało mogę go polecić.

Pozdrawiam wszystkich randkowiczów.

#25 matyldamirska

matyldamirska

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 październik 2013 - 14:03

Fajna sprawa dla samotnych. To jednak bardzo ważne, by wyznawać te same wartości

#26 ~Anomim~

~Anomim~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 18:47

Witam was serdecznie.
Chciałbym napisac wam ze na stronie zapisani sobie to nie jest strona dal samotnych tylko wszystko zalezy od nie dobrego administratora.
Jak macie inne poglądy i nie chodzicie na co dzień prawie do kościoła to nie znajdziecie tam ludzi do zycia…..
Ja się zapisałem poznam ludzi w calej polski z którymi miałem kontakt można powiedziec prawie jak przyjaciół…..Ale tej jedynej nie poznalem . ALE administrator miał zly dzien i najpierw zablokowal posty żebym nie mógł pisac z ludzi wiec przeszedłem na wiadomości i pisaliśmy sobie emaile ale niestety tez mi to zablokowal a co naj ciekawsze ze ludzie Pisza na Forum czemu nie mogą pisac do ludzi poznanych czy Czemu Czekaja na modernizacje konta a administrator ma to gdzies….
Ja ze chciałem znajomymi mieć kontakt napisałem emaile do administratora i niestety nie dostalem odpowiedzi a do tego mam konto zablokowane. Najpierw miałem aktywne i było wszystko ok. a teraz nagle mam zablokowane konto , a administratorowi nie chce się odpisac ma wszystko gdzies ,czyli jednym slowem mogę czekac Az do śmierci za która i tam będę musial mu zapłacić , żeby mnie pochowal , bo wiemy sami ze w tym kraju nic nie jest za darmo- czy to jest chrześcijanizm czy Obluda……..
Wszystkim co chca się zapisac na tej stronie zycze im wiele szczescia, bo będzie im potrzebne.
Ja niestety mam takie doświadczenia i powiem tak jest administrator tam Bogiem i ma wszystko w Odbycie gleboko nie odpisuje na posty i Blokuje ludzi jak mu się chce, bez wytlumaczenia……
Strona Zapisani Sobie jest dal Boga i Administratora co wlasnie nim sie tak czuje ze jest czyli odbluda i chec pokazania kim ja nie jestem....

dziękuję za info bo miałem opłacić to konto ale nie byłem co do niego przekonany i widzę że miałem rację spadam stąd 

#27 Mandolina

Mandolina

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 11 luty 2014 - 11:45

Tooo jest dopiero serwis :P

#28 ~Eulalia Barbara~

~Eulalia Barbara~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 17:05

Jako była "zs-owiczka"potwierdzam, że ten portal jest jedną wielką porażką., a niektóre osoby wypowiadające sie na tamtejszym forum są zaprzeczeniem katolicyzmu ( patrz niejaka Eulalia z Gdyni , czy też inne osoby przebywające tam chyba tylko po to , aby podrasować swoje ego), ponad to pełno tam osób , które szukają "naiwniaczek" ukrywając swoje prawdziwe oblicze ( są nawet o zgrozo rozwodnicy) ..tak więc szczerze odradzam rejestrację na tym portalu. Ps. A co do moderatorów to nie będę już powtarzać , bo w powyższych opiniach trafnie ich oceniono.

Jako była i obecna "zs- owiczka" przynajmniej nie obrabiam nikomu 4 liter za plecami jak Ty. Ja nie mam nic do ukrycia i jak ktoś chce się przekonać, to poczyta moje wypowiedzi, czy też innych osób używając swojego rozumu, a nie podpowiedzi anonimów z internetu. Szkalowanie czyjegoś dobrego imienia jest bardzo często przyczyną własnych niepowodzeń i kompleksów w życiu.

Pozdrawiam

Eulalia z Gdyni

#29 ~xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx~

~xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 03:07

Byłem na paru randkach czy też spotkaniach ,na tym portalu ludzie nie szukają miłości,tylko siedzą albo z nudów ,albo nie wiedzą czego chca od życia .W większości młode dziewczyny ,niedojrzałe emocjonalnie.

#30 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 10:13

...

Użytkownik M-GW edytował ten post 19 czerwiec 2014 - 11:23
Zagalopowałeś się, chcesz bluzgać, wyzywać i stosować ataki wyznaniowe - zmień forum. Tu obowiązują zasady, regulamin i netykieta. Miłego dnia.

#31 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 01:15

Jako była "zs-owiczka"potwierdzam, że ten portal jest jedną wielką porażką., a niektóre osoby wypowiadające sie na tamtejszym forum są zaprzeczeniem katolicyzmu ( patrz niejaka Eulalia z Gdyni , czy też inne osoby przebywające tam chyba tylko po to , aby podrasować swoje ego), ponad to pełno tam osób , które szukają "naiwniaczek" ukrywając swoje prawdziwe oblicze ( są nawet o zgrozo rozwodnicy) ..tak więc szczerze odradzam rejestrację na tym portalu. Ps. A co do moderatorów to nie będę już powtarzać , bo w powyższych opiniach trafnie ich oceniono.

Popieram w 100%. Ja trafiłam takich wielu zainteresowanych, którzy wypytywali mnie już na początku znajomości "Mieszkasz w domku czy w bloku?", "A z kim mieszkasz, sama czy z rodziną?". Początkowo nie wpadłam na to, że może mieć to jakiś podtekst, ale potem sypały się dalsze pytania i stwierdzenia: "Wiesz mnie tu w moim mieście nic nie trzyma, chętnie bym sie wyprowadził do stolicy, ale nie stać mnie na mieszkanie ani na kredyt", zdarzali się bezrobotni lub renciści, którzy pytali czy mogę im "Załatwić" pracę, ponieważ jak wiadomo, w Warszawie praca sama puka do każdego i błaga żeby ją przyjął ;p

A o moderatorze to już nie wspomnę, zgadzam się też w tym temacie z powyższymi wpisami.

Pozdrawiam.

#32 ~Tgrr~

~Tgrr~
  • Goście

Napisano 12 październik 2014 - 13:38

NA ZS łamane jest konstytucyjne prawo do wolności wyznania, poglądów i słowa. Doświadczyłam tego na własnej skórze i profilu, który tam miałam. Za wyrażenie opinii zablokowano mi konto, moderator nie potrafił podać logicznego uzasadnienia. Jeśli nie popiera się całego fanatycznego katolickiego zaścianka to jest się odrzucanym. Obrażani są politycy z innych, niż PiS, ugrupowań jak i przedstawiciele innych, niż katolicka, religii. Hipokryzja, fanatyzm i nietolerancja rządzą na tym portalu.  

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2014 - 19:28

NA ZS łamane jest konstytucyjne prawo do wolności wyznania, poglądów i słowa. Doświadczyłam tego na własnej skórze i profilu, który tam miałam. Za wyrażenie opinii zablokowano mi konto, moderator nie potrafił podać logicznego uzasadnienia. Jeśli nie popiera się całego fanatycznego katolickiego zaścianka to jest się odrzucanym. Obrażani są politycy z innych, niż PiS, ugrupowań jak i przedstawiciele innych, niż katolicka, religii. Hipokryzja, fanatyzm i nietolerancja rządzą na tym portalu.  

CHa,cha cały PIS to chazarstwo ,podobnie PO -jaka to wiara ?

#34 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 23:57

Wiele tam durnych, sfrustrowanych dziewuch i feministycznych katoliczek, które zawsze muszą postawić na sowim. Jedna z nich nawet nie wiedziała kto to są "Żołnierze Wyklęci".

#35 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 01:52

Wiele tam durnych, sfrustrowanych dziewuch i feministycznych katoliczek, które zawsze muszą postawić na sowim. Jedna z nich nawet nie wiedziała kto to są "Żołnierze Wyklęci".

Literówka powinno być "swoim".

#36 susan

susan

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 grudzień 2014 - 13:29

idźcie na pielgrzymkę a nie w internecie siedzicie 

#37 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 18:15

idźcie na pielgrzymkę a nie w internecie siedzicie 

Chrzanić pielgrzymki.

#38 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 01:06

A co z opłatami? Czy muszą byc dokonywane?

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 20:49

Jeżeli chcesz korespondować z innymi to musisz zapłacić. Zastanów się jednak czy warto. Jest to portal nie chrześcijański, ale wyłącznie katolicki, wyłącznie dla zwolenników PIS-u. Znajomy, który wdał się w dyskusję na forum ZS, wyraził, w absolutnie kulturalny sposób, swoje odmienne poglądy polityczne za co  został najpierw wyzwany o idiotów, a następnie zablokowany na żądanie obrażających go forumowiczów. To samo się tyczy ich tolerancji wyznań jak najbardziej chrześcijańskich, ale nie katolickich. Mieszają z błotem, obrażają, a potem blokują. 

#40 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2015 - 13:24

o matko... :)  co za brednie?

w tym serwisie są zarówno parawosławni ale też i różne denominacje protestanckie.

A co co "zwolenników PIS"... :)))... oczywiście że tam są - ale też są zwolennicy PO... SLD nie widziałe ale to chyba "schodząca" partia

Jeżeli chcesz korespondować z innymi to musisz zapłacić. Zastanów się jednak czy warto. Jest to portal nie chrześcijański, ale wyłącznie katolicki, wyłącznie dla zwolenników PIS-u. Znajomy, który wdał się w dyskusję na forum ZS, wyraził, w absolutnie kulturalny sposób, swoje odmienne poglądy polityczne za co  został najpierw wyzwany o idiotów, a następnie zablokowany na żądanie obrażających go forumowiczów. To samo się tyczy ich tolerancji wyznań jak najbardziej chrześcijańskich, ale nie katolickich. Mieszają z błotem, obrażają, a potem blokują. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych