Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 12:29

Ludzie tych co zgineli z powodu pulapek przy drogach jakimi sa niewatpliwie rosnace na poboczach drog drzewa powinni podawac do sadu zarzadcow tych drog z odwolaniem do Sztrasburga.Powod jest prosty gdyby tego drzewa tam nie bylo czlowiek by zyl a zarzadca drogi ma obowiazek tak zabezpieczyc droge aby byla beapieczna a rosnace na poboczy drzewo jest pulapka dla kierowcow.#2 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 12:30

Ludzie tych co zgineli z powodu pulapek przy drogach jakimi sa niewatpliwie rosnace na poboczach drog drzewa powinni podawac do sadu zarzadcow tych drog z odwolaniem do Sztrasburga.Powod jest prosty gdyby tego drzewa tam nie bylo czlowiek by zyl a zarzadca drogi ma obowiazek tak zabezpieczyc droge aby byla beapieczna a rosnace na poboczy drzewo jest pulapka dla kierowcow.#3 ~wózek inwalidzki~

~wózek inwalidzki~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 21:53

mistrz na starym ruplu,kontra drzewo,1:0 dla drzewa !! mistrz w parku sztywnych już nie
będzie zagrażał na drogach naszym żonom, dzieciom i nam i to jest świetna wiadomość !! rupel rozbebeszony!!
 drzewo całe!! zrobiło się bezpieczniej!!

 #4 ~Us~

~Us~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 19:42

Widać, że litościwy i prawdziwy z ciebie Polak i Katolik. Cieszysz się ze śmierci drugiego człowieka, gratuluje. Przecież jest to tragedia dla bliskich i rodziny, ale to trzeba mieć rozum i sumienie , a nie trociny w mózgu i gumofilcach.
A swoją drogą buraczyno , to myślę , że chętnie zamieniłbyś swojego szczerbatego konia na wartą kilkadziesiąt tysięcy złotych toyotę.
Nie życzę ci źle, ale pamiętaj kmiocie, że karma wraca i twoja radość ze śmierci niewinnego człowieka może zamienić się wkrótce w radość dla innych ludzi z twojego zejścia, co na marinesie dla świata złe by nie było.
Brak słów dla takich pustaków.Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: TOM

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych