Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zarobki w ochronie Agencja Ochrony Ds.Fokus Białystok

:):):))))))))))))))))))))))))

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 00:24

Agencja Ochrony Ds. Fokus w Białymstoku kłamie ze stawkami 13 brutto pojawiło się ogłoszenie poszukujemy pracownika od 9 netto na godzinę w górę poszedłem do biura przyjąć się do pracy dostałem propozycje umowy ze stawką 7,5 na rękę a według ustawy co weszła w życie dany Pracodawca musi zapłacić 9,5 na rękę według krajowej stawki 13brutto........ Bardzo proszę żebym lepiej zajął się tym Pip bo dani pracownicy co tam pracują będą pracować poniżej krajowej przysługującej się w dług ustawy.........  Nie podpisałem z tą firmą żadnej umowy bo od razu zobaczyłem , że to przekręt..

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2017 - 13:12

I jak ~^ˇ

#3 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2018 - 22:24

Ta firma jest zetela tylko co do wypłat. Koordynator co jeden to głupszy, zbieranina z ulicy. Na początku jest dużo gruszek na wierzbie a potem , ciężko się o coś doprosić. W ds fokus wystarczy być trzy lata i jest się koordynatorem. Werbują alkoholików, studentów , i idiotów. Aż dziw bierze że szefostwo pozwala na to aby koordynatorzy bez doświadczenia prowadzili obiekty. Bardzo łatwo nim zostać wystarczy trzymać palec głęboko w d.... U kordynatora przez trzy lata i ma się awans. Nie polecam tej firmy , dla tych którzy myślą. Praca za 12 zł i twierdzą że to woow, a do tego praca z alko itd. a koordynatorzy mają wylane, ważna jest statystyka. No cóż elektryk został prezydentem. To i szarak bez wiedzy żadnej może być koordynatorem. Tak działa polityka w tej firmie, jak się kula obiekt to jest ok, wizyta koordynatora raz na miesiąc, i trudno się o coś doprosić. NIE Polecam tam pracy.

#4 becia099

becia099

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 czerwiec 2018 - 13:21

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny. Można sobie wielu trudności wówczas oszczędzić :)

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 06:06

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny. Można sobie wielu trudności wówczas oszczędzić :)

O, nowego bota na forum testują.

#6 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 12:54

Bardzo przydatne informacje podajecie. Dzięki wielkie, z całą pewnością przydadzą mi się one.

Bot na bocie i botem pogania.

#7 ~Robve~

~Robve~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2018 - 03:54

Może spróbuj z Konsalnet? Od dawna korzystam z tej agencji ochrony i mogę z czystym sumieniem przyznać, że jeszcze nigdy się nie zawiodłem.

#8 thiswild

thiswild

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 grudzień 2018 - 10:04

ukłony wszystkim

#9 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 10:20