Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zasady forum


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~Paladyn~

~Paladyn~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 14:05

Zasady forum:

Forum tworzą wszyscy forumowicze. Wspólnie dbajmy o jego poziom.

Posty piszemy w odpowiednich działach. Nazwy tematów wpisujemy tak, by inni mogli po tytule znaleźć je w wyszukiwarce.

Za kształt forum odpowiadają moderatorzy i wszelkie uwagi/skargi/propozycje kierujcie do nich poprzez prywatne wiadomości. Wiadomości takie mogą być przesyłane przez zarejestrowanych użytkowników, więc zachęcamy do rejestracji. Uwagi wpisywane bezpośrednio na forum mogą zostać usunięte.

Moderatorzy mogą zamykać, kasować, przesuwać bądź zmieniać posty niezgodne z tymi zasadami zależnie od ich uznania. W razie niejasności można odwoływać się do autora tego wpisu za pomocą prywatnej wiadomości.

Nie tolerujemy chamstwa, nieuctwa, nietolerancji, kryptoreklam. Dla prywatnych opinii i wymiany złośliwości są wiadomości prywatne lub gadu gadu. Wszelkie wymiany personalnych uwag będą kasowane.

Dyskutujemy w konkretnych tematach - jeśli dyskusja za bardzo odbiegnie od głównego wątku, wszystkie posty nie na temat mogą zostać skasowane.

Nazwy tematów oraz same posty wpisujemy małymi literami. Kolorów, większych liter, pogrubiania używamy tylko w celu zaakcentowania - posty naruszające te zasady mogą być usuwane.

Nie wolno zamieszczać komentarzy, które:
- zawierają przekleństwa,
- są bezpośrednimi atakami na innych forumowiczów,
- zawierają dane osobowe,
- są reklamami,
- są spamem,
- nawołują do agresji,
- są tak zwanym flame war - wojenkami między klubami, literkami na rejestracjach, miłośnikami różnych gatunków muzyki itp.
- zawierają uwagi skierowane do redakcji portalu wspolczesna.pl. Za wszelkie uwagi jesteśmy bardzo wdzięczni, ale prosimy o zgłaszanie ich na adres mailowy: online@wspolczesna.pl.
Tylko wtedy mamy pewność, że uwagi takie trafią do naszej redakcji. Jeśli wasze uwagi dotyczą błędu w tekście możecie je też zgłaszać przez wciśnięcie przycisku zgłoś błąd, który znajduje się przy każdym artykule.

Wszystkie takie posty mogą zostać niezwłocznie usunięte.

Zasady forum wchodzą w życie od momentu publikacji tego postu i nie podlegają dyskusji. Wszelkie uwagi oraz pytania na ten temat proszę zgłaszać tylko i wyłącznie moderatorom lub na online@wspolczesna.pl.

Zasady forum nie wykluczają regulaminu forum: http://forum.wspolcz.../regulamin.html.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych