Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcia dnia: Zupa z borowików i maślaków :: zobacz komentowany artykuł

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~łooooooooooo~

~łooooooooooo~
  • Goście

Napisano 05 luty 2010 - 12:43

Niesamowite, sensacja

#2 ~stary grzyb~

~stary grzyb~
  • Goście

Napisano 05 luty 2010 - 12:53

Na etykiecie jest napisane że jest to zupa borowików i maślaków , a nie z borowików i maślaków, co oznacza że zupę taką jedzą borowiki i maślaki, czyli leszcze i fleje.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2010 - 13:00

Niesamowite, sensacja

Buchacha, znowu pojawił się ten koleś, któremu nic nie pasuje!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2010 - 13:56

Buchacha, znowu pojawił się ten koleś, któremu nic nie pasuje!

witamy pana redaktora

#5 ~stach~

~stach~
  • Goście

Napisano 05 luty 2010 - 14:35

witamy pana redaktora

Człowieku, czego rzucasz się jak g*** w betoniarce? W "Wyborczej" pracujesz, czy jak? Może za czarny PR ci płacą?

#6 elia

elia

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 05 luty 2010 - 15:47

Do malkontentów: Jak macie ochotę jeść zupę borowikową z pieczarek, to smacznego.

Ale nie brońcie innym się pośmiać. Peace

#7 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 05 luty 2010 - 19:41

Któregoś razu latem byłem świadkiem zdarzenia w mięsnym sklepie - kobieta zrobiła sprzedawczyni awanturę. Chciała kupić choremu mężowi po jakiejś ciężkiej operacji żołądka, konserwę mięsną z cielęciny. Sprzedawczyni jej podała to co stało na półce, tj. właśnie konserwę z CIELĘCINY. Tylko jak zaszła do domu, a mąż przeczytał co napisane było na etykiecie, to się mocno zdenerwował i kazał żonie konserwę odnieść do sklepu. Ta kobieta dała mi do przeczytania na głos w obecności sprzedawczyni skład mięsa w konserwie. Otóż tam było napisane: "Skład: wieprzowina, drób, drobno pokrojone skórki wieprzowe, tłuszcz zwierzęcy, ...(jakieś przyprawy chemiczne i ziołowe)" i ani słowa o mięsie z cielaka.
No cóż takie jest życie, a biznes jest biznesem i pieniądz (podobno) nie śmierdzi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych