Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 13:41

W życiu w takim sklepie moja noga nie postanie! Czy to Biedronka, Stokrotka, czy Tesco - wszędzie są te same, niskiej, miernej jakości produkty... Ale ludzie je kupują, bo ceny kuszą. Właśnie, ceny, a nie jakość...

#2 ~~???~~

~~???~~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 13:54

W życiu w takim sklepie moja noga nie postanie! Czy to Biedronka, Stokrotka, czy Tesco - wszędzie są te same, niskiej, miernej jakości produkty... Ale ludzie je kupują, bo ceny kuszą. Właśnie, ceny, a nie jakość...

Każdy tak twierdzi, a potem zasuwa do biedronki.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 14:00

To kupuj w Almie a potem zobacz ile przepłaciłeś za te same produkty, albo lepiej od razu załóż kaptur żeby znajomi nie zobaczyli i szoruj do Biedronki

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 14:24

To porównaj śmietankę do kawy z Biedronki, a tę Mokate. Z tyłu podany jest producent. Dziwne, że obie śmietanki są wyprodukowane w tej samej firmie, pod tym samym adresem, w tej samej miejscowości. Różnica polega na tym, że jedna ma niemarkowe opakowanie i płacisz za nią 1,49, a druga ma atrakcyjne, markowe opakowanie i płacisz za tę samą śmietankę 4zł. To samo z kawą, herbatą itp.

#5 ~cheslavv~

~cheslavv~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 15:02

Nie no, WOW! Kiedy skończy się żenada we Współczesnej?

#6 ~luki~

~luki~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 15:04

Zaraz Biedronka upomni się o swój znak towarowy, bo jest identyczny.

#7 ~cheslavv~

~cheslavv~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 15:05

Człowieku! Tam są w 80% markowe produkty! Tyle, że loga są mniejsze lub na odwrocie.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 15:16

To porównaj śmietankę do kawy z Biedronki, a tę Mokate. Z tyłu podany jest producent. Dziwne, że obie śmietanki są wyprodukowane w tej samej firmie, pod tym samym adresem, w tej samej miejscowości. Różnica polega na tym, że jedna ma niemarkowe opakowanie i płacisz za nią 1,49, a druga ma atrakcyjne, markowe opakowanie i płacisz za tę samą śmietankę 4zł. To samo z kawą, herbatą itp.

Sytuacja wygląda tak, że producent sprzedaje sieci tą samą śmietankę, pod warunkiem, że nie będzie ona występowała pod firmowym logo. Wypromowanie firmowego znaku wymaga wydania około 30 proc. ceny na promocję. Stąd firmowe produkty są droższe. Oczywiście, nie dotyczy to wszystkich produktów dostępnych w Biedronkach, ale niektórych tak

#9 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 16:38

Czy kiedykolwiek byłeś w Stokrotce, że piszesz takie bzdury ???
A ta nazwa "Stonka" użyta została już jakiś czas temu w pewnej polskiej komedii.

#10 ~banan~

~banan~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 18:39

w olecku też mają stonkę

#11 ~z~

~z~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 19:00

Stonka cuchnie

#12 ~pan~

~pan~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 19:49

Tu wcale nie chodzi o opakowania, a sposób produkcji. Zobacz na artykułach z Biedronki na tył opakowania: wyprodukowano dla Biedronka. Weź teraz dla porównania chociażby opakowanie masła roślinnego (prawdziwego) z osiedlowego sklepu, a z biedronki, następnie rozpuść je w rondelkach i przyjrzyj się zawartości wody, a prawdziwego masła po rozpuszczeniu.

Pozdrawiam ;-)

#13 ~Konsument~

~Konsument~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 19:58

Każdy tak twierdzi, a potem zasuwa do biedronki.

Sa smakosze sa tez G.ownojady,,,, wybor nalezy do Ciebie.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 20:29

Biedronka jest obecnie najlepszą siecią w Białymstoku. PSS przy niej wymięka maksymalnie.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 20:29

Zacznijmy od tego że pomysł jest skopiowany z polskiego filmu!!!!!!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 20:34

A ja wiem jedno, Hoop kosztuje 3,90 a ta sama cola w biedronce tylko inaczej się nazywa , wyprodukowana w tym samym zakładzie co Hoop , kosztuje 2,5 . A reszta oszołomów mnie nie obchodzi co tu pierdzą na forum.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 20:35

Sa smakosze sa tez G.ownojady,,,, wybor nalezy do Ciebie.

Zamknij Ryja.

#18 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 21:04

A ja wiem jedno, Hoop kosztuje 3,90 a ta sama cola w biedronce tylko inaczej się nazywa , wyprodukowana w tym samym zakładzie co Hoop , kosztuje 2,5 . A reszta oszołomów mnie nie obchodzi co tu pierdzą na forum.

Tyle tylko ze np dodaja mniej syropu lub uzywaja wode czy inne glupoty nizszego gatunku. Biedronka w takiej fabryce ma swoj wlasny kat skad biezre sie towar i wozi tyllko do tkaich biedronek.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 21:18

Motyw sieci "Stonk" pojawil sie juz w filmie Niewolskiego jakieś 4 lata temu

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 06:10

Tu wcale nie chodzi o opakowania, a sposób produkcji. Zobacz na artykułach z Biedronki na tył opakowania: wyprodukowano dla Biedronka. Weź teraz dla porównania chociażby opakowanie masła roślinnego (prawdziwego) z osiedlowego sklepu, a z biedronki, następnie rozpuść je w rondelkach i przyjrzyj się zawartości wody, a prawdziwego masła po rozpuszczeniu.

Pozdrawiam ;-)

. wszyscy wiecie na ten temat. Przy dużej produkcji producent by się pogubił decydując na etapie produkcji, dla kogo jest produkt. O tym decyduje się pakując produkt, bo wystarczy dać odpowiednie do zamówienia opakowanie. Wyobraża może ktoś, aby np. cukrownia zmieniała całą technologię produkcji, bo cukier dla Biedronki i składowała go osobno. Pracowałem w cukrowni i wiem do ilu odbiorców szedł cukier. Cukier ten sam tylko w różnych opakowaniach. Widziałem go potem w Biedronce i w innych sieciach. Różnił się opakowaniem i ceną.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych