Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 10:11

To pewnie dilerka jakaś posadziła...

#2 ~~lol~~

~~lol~~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 11:21

O jezu ale smieszne ;/ nie trzeba sie rozglądać a w b.stoku jest pełno takich miejsc gdzie rośnie zieleń na drzwiach,daszkach,itp ...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 11:47

O jezu ale smieszne ;/ nie trzeba sie rozglądać a w b.stoku jest pełno takich miejsc gdzie rośnie zieleń na drzwiach,daszkach,itp ...

Jezu pisze się z dużej litery. A jak masz jakieś fotki trawy na dachu w samym centrum miasta, to prześlij je do redakcji. Dla mnie to jest skandal, że przy samym dreptaku trawa sobie rośnie w rynnie. I to w mieście wojewódzkim, 300-tysięcznym. Obciach!

#4 ~misiekk~

~misiekk~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 12:06

Skandal to poziom waszej gazety- żeby poziom gazety 300 tysiecznej "metropilii" był tak żenujący i pełen błędów... Piszecie tylko o wypadkach bo nic sie tu nie dzieje? czy może nie ma kogo posłac na miasto ? siedzicie w redakcji i pierdzicie w stołeczki. Media regionalne to syf !!!

#5 ~Paladyn~

~Paladyn~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 12:31

Skandal to poziom waszej gazety- żeby poziom gazety 300 tysiecznej "metropilii" był tak żenujący i pełen błędów... Piszecie tylko o wypadkach bo nic sie tu nie dzieje? czy może nie ma kogo posłac na miasto ? siedzicie w redakcji i pierdzicie w stołeczki. Media regionalne to syf !!!

Wielkie dzięki za zwrócenie uwagi, choć pozwolisz, że nie zgodzę się z Twoją opinią. Zapraszam też do siedziby redakcji - po pierwsze, byś zapoznał się z pracą dziennikarzy, na których nie zostawiasz suchej nitki, po drugie - byś zaproponował tematy, które powinny się znaleźć w wydaniu internetowym gazety. Nasza siedziba: Białystok, ul. św. Mikołaja 1, piąte piętro. Zapraszamy od niedzieli do piątku w godz. 7-22.

#6 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2009 - 02:08

Mimo ,że nie skończyłem dziennikarstwa, to mam bardziej kreatywne pomysły na artykuły prasowe niż 90% tych pseudo dziennikarzy z wspolczesej!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych