Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zespół weselny na 2014 r.

wesele zespół weselny zespół muzyczny

244 odpowiedzi w tym temacie

#241 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2018 - 07:25

Wszystkie zespoły grają podobnie

#242 ~Ziom~

~Ziom~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2018 - 19:34

Wszystkie zespoły gtaja podobnie kwestia przerw prowadzenia śpiewania i sprzętu pozdrawiam

#243 ~Szatyn~

~Szatyn~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 10:33

Kilka słów o zespole SMILE, a dokładnie jeden z panów...pan wokalista (jeśli można go tak nazwać) zrobiłby wielki ukłon w stronę wszystkich gości gdyby nie próbował w ogóle śpiewać, gdyż nie da się słuchać tych niemiłosiernych fałszów. Mikrofon przerywa, ale ten dalej gada przez niego, co jest kolejnym zarzutem - szanowny panie to nie jest stand up. No i co dało się zauważyć z parkietu, jest niemiły zarówno względem pozostałych członków (wokalistki szczególnie) jak również ma chamskie odżywki względem gości, ale może to wina alkoholu? Nie znam przyczyny, ale to niefajne.
Zespół jak zespół, panowie na instrumentach i wokalistka calkiem przyzwoici, natomiast prowadzący do WYMIANY

Witam, wesele na którym bawiłem się z zespołem Smile mogę zaliczyć do udanych, natomiast zgadzam się z Anną, wodzirej musi nad sobą popracować

#244 ~Śmiech na sali~

~Śmiech na sali~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 09:23

Witam, wesele na którym bawiłem się z zespołem Smile mogę zaliczyć do udanych, natomiast zgadzam się z Anną, wodzirej musi nad sobą popracować

Hehe dobre sobie

#245 ~Asdf~

~Asdf~
  • Goście

Napisano 02 październik 2018 - 21:44

Nie polecam zespołu Makler, tragedia i playback

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, zespół weselny, zespół muzyczny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych