Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zespół weselny na 2014 r.

wesele zespół weselny zespół muzyczny

244 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 16:04

Białe Wilki

#22 ~natka~

~natka~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 20:35

A  Magnum?

#23 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2013 - 13:22

Polecam zespół Skorpion z Mazowiecka. Byłam ostatnio na weselu koleżanki. Super wszysycy się bawili. Mam w lipcu swoje wesele i nie chcę nikogo innego. Jeszcze na koniec taki fajny teledysk im zmontowali.

#24 ~Waldek~

~Waldek~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 14:40

Witam.

Potrzebuje "świeżych" informacji na temat zespołów weselnych z Wysokiego Mazowiecka lub okolic. Jakie polecacie?

Pozdrawiam

Witam,

Polecam  zespół Slang z Mińska Mazowieckiego ( dokładniej z Karoliny ) *

Użytkownik Pan_Tracz edytował ten post 25 wrzesień 2013 - 22:50
*link

#25 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 16:41

NIE POLECAM ZESPOŁU MAKLER - PLAYBECK i Długie przerwy Wszystko w temacie o % nie wspomnę...

#26 ~Emilia~

~Emilia~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2013 - 11:47

Właśnie a co z tym Skorpionem? bo na tym teledysku widać - ale umiejętności kamerzysty :P słyszałam że potrafią się napić na weselu i że robią strasznie długie przerwy? prosze dajcie opinie

#27 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 09:46

Właśnie a co z tym Skorpionem? bo na tym teledysku widać - ale umiejętności kamerzysty :P słyszałam że potrafią się napić na weselu i że robią strasznie długie przerwy? prosze dajcie opinie

Teledysk to wspólne dzieło zespołu skorpion i SG studio. Piosenkę śpiewa zespół. U koleżanki nikt z nich nie wypił nawet kieliszka, chociaż im proponowano. To było moje trzecie wesele z nimi i naprawdę spoko. Odnośnie przerw to na ostatnim weselu sami Państwo młodzi kazali im robić trochę dłuższe przerwy bo goście o to prosili, także z moich obserwacji zespół ok.

#28 ~goska~

~goska~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 17:25

akurat byłam na tym wesela przerwy po 30 min każda jak by grali na żywo,

Trzeba ich prosić do "grania" . Nic specjalnego wokalistka z podstawówki

#29 ~goska~

~goska~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 17:25

akurat byłam na tym wesela przerwy po 30 min każda jak by grali na żywo,

Trzeba ich prosić do "grania" . Nic specjalnego wokalistka z podstawówki

#30 ~niepijący wodzirej~

~niepijący wodzirej~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 07:19

Teledysk to wspólne dzieło zespołu skorpion i SG studio. Piosenkę śpiewa zespół. U koleżanki nikt z nich nie wypił nawet kieliszka, chociaż im proponowano. To było moje trzecie wesele z nimi i naprawdę spoko. Odnośnie przerw to na ostatnim weselu sami Państwo młodzi kazali im robić trochę dłuższe przerwy bo goście o to prosili, także z moich obserwacji zespół ok.

Nigdy nie słyszałem żeby panstwo młodzi kazali robić przerwy zespołowi który dobrze gra. Jeśli jednak zespół gra paskudnie to i owszem - zdarza się, że wtedy ludzie w trosce o swoje uszy prosza o cos z płyty. 

Piszesz ponadto, że nie wypili nawet kieliszka...  :D

#31 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 09:22

Chyba ktoś mnie nie zrozumiał. Państwo młodzi proponowali im kieliszek wódki, odmówili. To widziałam na własne oczy. Odnośnie przerw. Wesele było w Ciechanowcu. Sala Arkadia. Na początku wesela sporo gości wyszło na zewnatrz obejrzeć zieleń, ławeczki itd. Wtedy faktycznie zespół robił dłuższe przerwy. Ale myślę, że to dobrze. Nie wiem Gośka na jakim weselu byłaś, ale wg mnie zespół grał super, nikt z nich się nie napił, dziewczyna miała ładny głos, nie wiem ile ma lat, ale z tą podstawówką to przesadzasz. Nie widziałem żeby ktoś ich prosił do grania. My wróciliśmy zadowoleni, bo naszym zdaniem wesele było super. Ludzie ja nie namawiam, abyście brali ten zespół. Ktoś poprosił o opinie na ich temat. Przedstawiam swoją subiektywną ocenę.

#32 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 12:03

Znajomy poinformował mnie, że na tym forum toczy się dyskusja na temat mojego wesela. Nie przypominam sobie żadnej Kasi (niby koleżanki mojej żony), ani niezadowolonej Gosi. Nie będę oceniał swojego wesela, bo zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje, poza tym nie byłbym obiektywny. Ja nie miałem problemu z zespołem. Wiedziałem, że u mnie bedzie grał Zbyszek czyli Zespół Skorpion. Dziewczyna, która u niego śpiewa studiuje w Białymstoku, więc nie wiem skąd pani Gosia wzięła ten wiek. A poza tym jeżeli chodzi o śpiew to chyba ważniejszy jest głos :) Odnośnie alkoholu - u mnie nie pito :) Odnośnie przerw. Nie wiem skąd pani Gosia wzięła te 30 minut. Nie mierzyłem czasu, ale aż tak źle chyba nie było :) Na poczatku wesela, po pierwszym tańcu większośc gości wyszła na zewnatrz obejrzeć ogrody i skalniaki. Jestem góralem i moja rodzina z gór nie widziała podlasiaków ładnych pare lat. Podobnie było z rodziną mojej żony. Musieli się wszysycy sobą nacieszyć. Przyznaję, że spanikowaliśmy trochę, ale zespół nas uspokoił, że to normalna kolej rzeczy. Prawdą jest, że poprosiłem wtedy, żeby zrobić na razie przerwę. Uznaliśmy, że lepiej niech się wszysycy wygadają, ochłoną i wtedy ruszymy z kopyta :) Jak już rozpoczęła się zabawa niektórzy goście podchodzili do nas i prosili o przekazanie uwag zespołowi. Proszono jedynie, aby w czasie przerw ściszyć muzykę, bo co dla poniektórych przy głosnikach było za głosno. To były jedyne zastrzeżenia jakie miały miejsce. Pani Gosia ma w jednym rację, zespół śpiewał na żywo. Ale pani Gosiu ja właśnie za to płaciłem i tego oczekiwałem. Jeżeli woli pani wykonanie z kompa to proponuję wodzireja - taniej i bez ściemy do mikrofonu :) Mam wrażenie, że 90% postów piszą przedstawiciele zespołów i wychwalają siebie i dołują konkurencję. U mojego brata grał Mariusz i Capital - było super. Znam chłopaków z Magnum, byłem na kilku imprezach z nimi i zawsze dobrze się bawiłem. Ostatnie wesele u znajomych (pozdro dla Oli i Karola) - grał Szafir i super rozkręcili wesele. U mnie był Skorpion i po moim weselu dostał zamówienie na 3 wesela od osób, które mają zamiar zacząć żyć na krawędzi, a widzieli ich u mnie :) Ale rozumiem, że pani Gosia na swoje wesele, by ich nie wzięła i ma do tego pełne prawo :) Choćbyście robili imprę na Hawajach zawsze się znajdą tacy, którym coś się nie podoba. Pozdrawiam !!!

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 19:29

Chyba ktoś mnie nie zrozumiał.    Państwo młodzi proponowali im kieliszek wódki, odmówili.     To widziałam na własne oczy. Odnośnie przerw. Wesele było w Ciechanowcu. Sala Arkadia. Na początku wesela sporo gości wyszło na zewnatrz obejrzeć zieleń, ławeczki itd. Wtedy faktycznie zespół robił dłuższe przerwy. Ale myślę, że to dobrze. Nie wiem Gośka na jakim weselu byłaś, ale wg mnie zespół grał super, nikt z nich się nie napił, dziewczyna miała ładny głos, nie wiem ile ma lat, ale z tą podstawówką to przesadzasz. Nie widziałem żeby ktoś ich prosił do grania. My wróciliśmy zadowoleni, bo naszym zdaniem wesele było super. Ludzie ja nie namawiam, abyście brali ten zespół. Ktoś poprosił o opinie na ich temat. Przedstawiam swoją subiektywną ocenę.

wódka za ciepła była

#34 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 20:22

Co do zespołów Format i Makler to mam odmienne zdanie od tego co jest napisane wyżej . Byłem na wielu weselach na których grali i ludzie bawili się bardzo dobrze . Grają prawie każdy rodzaj muzyki przy której , bawią się młodzi jak i starsi . Moim zdaniem to raczej chodzi o prowadzenie imprezy a nie o plejbeki . Bo na rynku jest bardzo mało zespołów , które graja na żywo... POZDRAWIAM..

#35 ~ddd~

~ddd~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 19:06

też byłam na weselu Emilki i Jarka ;P i u nich fakt fajnie grali, ale to Jareczka kolega ;)

#36 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2013 - 11:12

Nie POLECAM Zespołu Rezonans - Wesele w Marysieńce....

Długie przerwy, zero muzyki na żywo... i % !!!!!!

#37 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2013 - 13:44

A ja polecam zespół Mirage. 

#38 ~inka~

~inka~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 21:58

Polecam Format z Szepietowa.!100% zadowolenia:)"

#39 ~etna~

~etna~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 22:02

Białe Wilki

Białe Wilki

Białe Wilki

Nigdy w życiu nie polecę tego zespołu porażka.Chyba że ktoś lubi muzykę w stylu cantry

#40 ~Obserwujący~

~Obserwujący~
  • Goście

Napisano 11 październik 2013 - 23:08

Pozdrowienia dla wszystkich "wspaniałych zespołów " które tak zawzięcie się reklamują . :)

Najlepiej umówić się i zobaczyć na własne oczy jakiś materiał bądz poprostu popytać znajomych .

I to na tyle :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, zespół weselny, zespół muzyczny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych