Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zespół weselny na 2014 r.

wesele zespół weselny zespół muzyczny

246 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 13 październik 2013 - 21:44

Bawił się ktoś może na weselu z zespołem Proxy? :)

#42 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 19 październik 2013 - 16:33

Polecam diadem. Graja swietnie, robia krotkie bardzo krotkie przerwy, alkoholu wcale nie pija, ludzie nie zchodza z parkietu praktycznie i co najwazniejsze nie falszuja. Swietnie poprowadzone, wszystko diskonale zorganizowane.

#43 agusiaa

agusiaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 październik 2013 - 18:06

Polecam diadem. Graja swietnie, robia krotkie bardzo krotkie przerwy, alkoholu wcale nie pija, ludzie nie zchodza z parkietu praktycznie i co najwazniejsze nie falszuja. Swietnie poprowadzone, wszystko diskonale zorganizowane.

Byłam na weselu w Bogucinie w lokalu Katarzynka w tym od tyłu i grał zespół z Zamościa Grupa PRYZMAT. W zespole grają 4 osoby perkusja, klawisze, gitara, wokalista i dwóch panów spiewa w tym jeden jest wodzirejem Grali rewelacyjnie piosenki na zmiane dla starszych i dla młodych. A to jak prowadzą wesele bardzo podobało się wszystkim a wesele było na 240 osób, a biesiada za stołami to jak to goście śpiewali to rewelwcja . Mają bardzo dużo sprzętu i świateł . Wesele było super my planyjemy wesele na 2015r. i też będziemy ich rezerwować polecam 

Użytkownik Pan_Tracz edytował ten post 27 październik 2013 - 19:45
link reklamowy

#44 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2013 - 20:46

Witam,

zastanawiamy się nad zespołem Ultra z Zambrowa warto?

#45 ~Armando~

~Armando~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2013 - 08:56

Byłam na weselu w Bogucinie w lokalu Katarzynka w tym od tyłu i grał zespół z Zamościa Grupa PRYZMAT. W zespole grają 4 osoby perkusja, klawisze, gitara, wokalista i dwóch panów spiewa w tym jeden jest wodzirejem Grali rewelacyjnie piosenki na zmiane dla starszych i dla młodych. A to jak prowadzą wesele bardzo podobało się wszystkim a wesele było na 240 osób, a biesiada za stołami to jak to goście śpiewali to rewelwcja . Mają bardzo dużo sprzętu i świateł . Wesele było super my planyjemy wesele na 2015r. i też będziemy ich rezerwować polecam 

Fajnie zareklamowłaś swój zespol :) i tak Cie nikt nie weźmie, reklamuj sie na swoich Lublińskich forach internetowych :) pzdr

#46 ~Fill~

~Fill~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2013 - 12:52

A ja polece zespół Co Jest Grane! Nie jestem w żaden sposób powiązany z zespołem, ale miałem przyjemność bawić się na dwóch weselach prowadzonych przez nich. Z tego co wiem, dojadą w każde miejsce. Sama muzyka jest wyborna, a wodzirej prowadzi wesele w wręcz *zarąbisty sposób!!!

(reklama)

Użytkownik Pan_Tracz edytował ten post 02 listopad 2013 - 13:08
Wcale nie musisz używać niestosownego słownictwa można to ładnie zastąpić. Z reklamą w postaci linków też daj sobie spokój. Wystarczy że polecasz.

#47 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2013 - 18:05

mi się wydaje, że dj jest lepszy - ja polecam flesh agency - mają kilku dj'ów, jeden z nich grał u mojej kuzynki. wesele bylo bardzo fajne.

#48 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 12:24

zepół mirage polecam

#49 ~Sylv~

~Sylv~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 23:54

Ja natomiast mogę polecić Dobrą Zabawę z kapelanawesela.pl- grali u nas w Wysokiem w sierpniu tego roku. Pani Ewelina świetnie śpiewa, a i muzycy trzymali poziom - pochodzę z muzycznej rodziny i wiele moich cioć i wujków zna się na muzyce i nikt nie mógł nic zarzucić zespołowi ;) Poza tym pełna kulturka przy prowadzeniu zabaw czy konkursów i ogólnie trzymanie fasonu imprezy - a bardzo nam na tym zależało. Ogólnie świetnie się bawiliśmy na własnym weselu!

#50 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 13:21

Ja również polecam diadem w 100% :)

#51 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 16:10

Oby nie zespół Rezonas, Dwóch gości którzy nie umnieją grąc na niczym i wokal zgrany - machanie łapami:P Byałam na weselu gdzie grali we wrześniu w Sokołach w Marysieńce - przerwy bardzo długie i oczywiście alkohol Rodzice młodych nawet zwracali im uwagę..

#52 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2014 - 18:04

Polecam zespół Skorpion z Mazowiecka. Byłam ostatnio na weselu koleżanki. Super wszysycy się bawili. Mam w lipcu swoje wesele i nie chcę nikogo innego. Jeszcze na koniec taki fajny teledysk im zmontowali.

Również polecam :) Skorpion będzie grał u mnie w sierpniu :)

#53 ~kaska~

~kaska~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2014 - 16:05

a co w tym scorpionie fajnego ? przerwy mega i zero muzyki na żywo

Pozdro

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 09:09

Ja polecam Scorpion z czystym sumieniem. Grali u mnie byłem zadowolony. Pozdro dla Zbyszka.

#55 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 09:55

też byłam na dwóch weseleach ze Skorpionem i mi się podobało:) i grali na żywo, zespół ok

#56 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 17:03

na żywo buhahaha. Akurat ten zespól to = playback:)  zero muzyki na żywo i %  o przerwach nie wspomne bo każdy wie ..

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 10:17

na żywo buhahaha. Akurat ten zespól to = playback:)  zero muzyki na żywo i %  o przerwach nie wspomne bo każdy wie ..

No widocznie nie każdy skoro ma też sporo pozytywnych komentarzy. Skorpion grał u moich znajomych, a w lipcu będzie grał u kuzynki. Ja polecam, a pani Iza oczywiście ma prawo do swojego zdania :)

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 20:11

A ja polecam zespół Mirage. 

Ja również polecam ten zespół- dwaj panowie ale świetnie prowadzą wesele. Inni godni polecenia to Time i Diadem z Księżyna- rewelacja. A z wysokomazowieckich to żaden nie jest super

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 18:18

a już napewno nie polecam KAPRYSU  ,są do d...y --lubią sobie popić i cały czas jaja  z gości robią , a wokalistka powinna się jeszcze sporo nauczyć 

#60 ~Kasia i Tomek~

~Kasia i Tomek~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 09:41

znacie jakiś zespół z Maza lub bliskiej okolicy, podkreślam bliskiej co gra na weselach muzykę na żywo? możecie coś polecić?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, zespół weselny, zespół muzyczny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych