Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Kawe~

~Kawe~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2009 - 09:34

Co za absurd koleś wypalił trochę marihuany, przyjaźnie wyluzował się i będą go za to ciągać po sądach i więzieniach, a inni piją wódkę (o wiele mocniejszy narkotyk), popełniają po nim przestępstwa, napadają, biją i nie ma żadnego problemu, wszędzie do kupienia w sklepach. Co za patologiczne Państwo.

#2 Tyr

Tyr

    Nowy

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 01 czerwiec 2009 - 10:17

Niestety przykro to stwierdzić, ale Polska jest chyba jedynym krajem w Unii Europejskiej gdzie karze się za posiadanie tak niewielkiej nawet ilości marihuany, czy uprawę krzaczków konopi. Dla porównania w Niemczech ten człowiek nie poniósł by żadnych konsekwencji prawnych.

Zapraszam zainteresowanych do przeczytania dobrego artykułu o marihuanie: O marihuanie a także krótkiej historii delegalizacjj: Historia delegalizacji

Polecam również świetny film o ludziach "demonizujących" i wprowadzających w błąd opinię publiczną na temat marihuany w USA: Trawka

Mogę też polecić książki:

- "Odurzeni Historia narkotyków 1500 - 2000" - autor: Richard Davenport-Hines
- "Polityka narkotykowa" - Przewodnik krytyki politycznej - praca zbiorowa

Zachęcam również do zapoznania się z treścią raportu WHO - polskie tłumaczenie: Implikacje zdrowotne używania konopi: Analiza porównawcza zdrowotnych i psychologicznych skutków używania alkoholu, konopi, nikotyny i opiatów.

Użytkownik Tyr edytował ten post 01 czerwiec 2009 - 10:26
Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych