Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Złe samopoczucie nie odstępuje mnie na krok

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~Wiktoria~

~Wiktoria~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 20:16

Witam! :) zacznę od tego, że chodzę do liceum i mam 17 lat. Od tygodnia źle się czuję. Codziennie wymiotuję, ale głównie zdarzają mi się takie sytuacje, kiedy kilka godzin z rzędu bardzo mnie mdli, ale o wymiotach nie ma mowy, to najbardziej uciążliwe. W. Zeszłym tygodniu kupiłam sobie w sklepiku szkolnym kanapkę, po której trzy godziny później zaczęłam wymiotować. Ser był tam śliski, a ogórek chyba skiśnięty, lecz w pierwszej chwili nie zwróciłam na to uwagi, ponieważ sądziłam, że to wina rozbabranego pomidora. Od zeszłego wtorku po dzień dzisiejszy wymiotuję i mam ostre mdłości. Uniemożliwia mi to codzienne funkcjonowanie, a o myśli, że mam jutro iść do szkoły już nie wspomnę. Na samą myśl chcę mi się płakać i bardziej się stresuję, że zacznę. Wymiotować na lekcji. Poprzedzając pytania : razem z partnerem zrobiłam test ciążowy i wynik jest negatywny więc to nie ciąża. Co mi może być? Zdarza mi się też biegunka lub zaparcia do tego. Powinnam udać się do lekarza? Wykona mi usg jamy brzusznej, zbada mnie? Czy po prostu zapisze jakieś leki? Proszę o jakąś poradę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych