Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zmywarki - kupować?

zmywarka agd kuchnia

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Viddes

Viddes

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 czerwiec 2014 - 16:50

Nie mieliśmy dotąd zmywarki, ale coraz bardziej przekonujemy się, że warto by było mieć coś do pomocy. Rodzina duża i zmywania zawsze nie brakuje. Ale wcześniej wolelibyśmy jednak popytać. Jak jest z wami? Czy macie u siebie ten sprzęt agd, a jeśli tak, to czy często korzystacie? Opłaca się? I czy trzeba dużo wydać na zmywarkę, jeśli myśli się o czymś dobrym?

#2 hatvell

hatvell

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 30 czerwiec 2014 - 22:37

Zmywarka to nie jest duży wydatek. My amicę mamy za nieduże pieniądze i przydaje się, jest cicha i oszczedna. Wcześniej też długo nie mieliśmy, ale decyzja o zakupie była słuszna.

#3 olejanka

olejanka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 15 wrzesień 2014 - 17:21

ja też wszystkim polecam zmywarkę, sama kilka lat temu zastanawiałam się po co to komu, dopóki sama przy okazji remontu kuchni nie kupiłam na odczepnego :D teraz to ja się od niej nie mogę odczepić przy 4 osobowej rodzinie, bo ma fajnie dostosowane programy mycia ;) mam electroluxa ;)

#4 Grafen

Grafen

Młodszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 72 postów

Napisano 08 październik 2014 - 09:26

U nas by się przydała i wybieramy już od jakiegoś czasu. 5 osobowa rodzina. Możecie coś polecić? Jaka firma jest Waszym zdaniem najlepsza?

#5 Binarny

Binarny

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 kwiecień 2015 - 08:25

Nie znam wiodącej firmy co do zmywarek domowych, jeśli chodzi o przemysłowe to Miele jest chyba najlepsza, cena też konkretna. Zwykła zmywarka powinna mieć najlepiej trzy "śmigła" wiadomo, że lepiej wtedy myje. Wyszukaj coś na [reklama]  i czytaj dobrze opisy. To że mało wody zużywa nie oznacza, że będzie najlepsza.

#6 rollek89

rollek89

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 27 kwiecień 2015 - 14:52

To jest droga zabawka, ale ja sam chętnie bym w nią zainwestował. Jeśli Was stać - to kupujcie.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2015 - 13:32

Przy rodzinie trzyosobowej to moim zdaniem się nie kalkuluje.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2015 - 13:43

A jak wyjmujecie naczynia ze zmywarki to zawsze są dobrze domyte?

#9 ~Agnieska~

~Agnieska~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 01:09

W przypadku mojej zmywarki tak.Ja mam Amicę In 668E z taką funkcją zmywania 3 D, czyli że myje z trzech różnych stron. Nie zdarzyło się, żeby było coś niedomyte. Nawet zaschnięte.

#10 Tomoskov

Tomoskov

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 14:13

A przy jakim zużyciu wody będzie to opłacalne w stosunku do normalnego zmywania. 

#11 ~edron~

~edron~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 06:40

Pewnie,że tak.  My jestesmy tylko we dwoje oraz zmywarka bardzo nam się przydaje Nastawiamy ją raz na dwa dni. Jeśli wstawia się do niej każdy kubeczek to spokojnie się napełni. Sprżęt jest energooszczedny i zauwazyliśmy,zę o wiele mniej płacimy za wodę bo jeden cykl zużywa jedynie 10 litrów wody...

Nie jest to również taki duży koszt zważając na to,że wiele sklepów oferuje możliwość kupna na raty... Na przykład sklep rtv Euro agd gdzie sam kupowałem jakiś czas temu zmywarkę na raty i jestem bardzo zadowolony z zakupu. 

#12 sheldon

sheldon

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 04 styczeń 2016 - 20:42

Dokładnie dzisiaj zmywarki nie są już takie drogie i można je spotkać coraz częściej w gospodarstwach domowych. Śmiało mogę rzec że staje się podstawowym wyposażeniem kuchni. Co do ceny to jak ostatnio oglądałem w sklepie zmywarki electroluxa to w cale nie były takie drogie. trzeba pamiętać że taki zakup jest na lata a nie na rok czy dwa.

#13 ~Krystynka~

~Krystynka~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 13:55

Hmmm przy jakim myciu opłacalne? Ja mam zmywarkę Amica ZWM 646BE i na jedno mycie schodzi około 10 litrów wody, więc nie najgorzej. A i moim zdaniem użytkowanie zmywarki baardzo się opłaca:)

#14 ~JolciaTU~

~JolciaTU~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 23:03

W przypadku mojej zmywarki tak.Ja mam Amicę In 668E z taką funkcją zmywania 3 D, czyli że myje z trzech różnych stron. Nie zdarzyło się, żeby było coś niedomyte. Nawet zaschnięte.

A możesz wyjaśnić co to jest ta funkcja 3D?

#15 ~Pieee~

~Pieee~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2016 - 21:34

Jeśli o mnie chodzi to zobaczcie sobie na zmywarkę Amica ZWV 648IS. Przede wszystkim dlatego że ma bardzo przydatne zmywanie strefowe i możliwość regulowania koszy wewnątrz. 

#16 ~lelela~

~lelela~
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 22:34

Ja teraz bez zmywarki się nie obejdę, nie ma szans, to taki sprzęt w domu jak łóżko. Swoją na avans.pl kupowałam, jak mam coś polecić to nie kupujcie 45 a 60tke, więcej się zmieści, choćby garnków. Bardziej pojemna i praktyczna. 

#17 Małgocha

Małgocha

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 09:20

Przy małych dzieciach - nieoceniona pomoc :) Widzę po znajomych, że pomaga im to oszczędzić sporo czasu.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zmywarka, agd, kuchnia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych