Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~P.~

~P.~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2015 - 14:13

Witajcie

Jestem gejem i też chciałbym mieć dziecko. Szukam od pewnego czasu odpowiedniej kobiety ale nie jest łatwo. Raz sądziłem że jestem bliski celu ale okazało się że kobieta jest oszustką. Mam 31 lat i spełniam wiele wymogów aby stać się ojcem. Niestety nie znam wiele lesbijek, a te które znam nie myslą o ciąży. Obawiam się że moje marzenie zwyczajnie przeminie niezrealizowane. Jeśli jest któraś z Was zainteresowana poznaniem się to bardzo proszę o kontakt: zrobmydziecko@interia.pl

Pozdawiam

P.

#22 Mat

Mat

Jeszcze tu zajrzę

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1366 postów

Napisano 04 kwiecień 2015 - 16:25

Witajcie

Obawiam się że moje marzenie zwyczajnie przeminie niezrealizowane. 

Może lepiej niech przeminie niezrealizowane. Homoseksualistów chcesz robić? Po co ci to dziecko, jaką będzie ono miało rodzinę, ogarnij się. 

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 12:38

Jestem osobą homoseksualną i razem z moją kobietą wychowujemy dziecko. Jakoś nikomu w naszym otoczeniu to nie przeszkadza tylko jak zwykle wy widzicie problem. a może to osoby heteroseksualne nie nadają się do wychowywania dzieci? jak często się zdarza, że ojcec molestuje własną córkę matka o wszystkim wie i nie reaguje na to w żaden sposób... ile dzieci w rodzinach hetero jest bite i nie tylko.... zastanówcie się najpierw nad waszymi metodami i zachowaniami a później udzielajcie durnych wypowiedzi!

#24 ~Adamek13~

~Adamek13~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 11:18

A ja wolałbym mieć dwóch ojców lub dwie matki niż tego sk...reiela ojca w domu. Jak dorosne to go zaboje bo maltretuje mnie i mamę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych