Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2010 - 09:46

O korsarzu i jego wnuku więcej:
Bronisław K.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 11:19

Dalsze losy:
Broni-sław

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 14:40

O kandydacie na kandydata:
kandydat

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2010 - 09:30

Krótko mówiąc - zakała rodu.

Przodkowie walczyli o Polskę, a on wspiera wszystko, co prorosyjskie z WSI na czele.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 10:07

Krótko mówiąc - zakała rodu.

Przodkowie walczyli o Polskę, a on wspiera wszystko, co prorosyjskie z WSI na czele.

Nawet pomimo cenzury ideologicznej, która jest w mediach "Jamajka" będzie musiał się nieco odkryć. I tym skompromituje się w oczach ludzi.

Zatem szykuje się kolejna porażka wyborcza PO.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2010 - 22:47

A patrzcie jak mu "podrasowali" sondaże! Najpierw wychodziło, że przegra z Kaczyńskim, a teraz już mu dodali dużo procent. Płk Kwiatkowski z CBOS-u i koleżanka partyjna Kolarska-Bobińska pomogli.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 10:24

A patrzcie jak mu "podrasowali" sondaże! Najpierw wychodziło, że przegra z Kaczyńskim, a teraz już mu dodali dużo procent. Płk Kwiatkowski z CBOS-u i koleżanka partyjna Kolarska-Bobińska pomogli.

Tuskowi też pomagali jak tylko mogli, a jednak przegrał.

Trenują "Jamajkę", ale nadal nic im nie wychodzi. Postawili na "niewygrywalnego".

#8 ~ulian~

~ulian~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 21:01

woda ma to do siebie, że spływa - a . ma to do siebie że pływa... Ludzie wiecie co jest Z Kommory osioł i matoł wszech-matoł!!!!!! aż wstyd za niego ze taka don mendoza jest w sejmie.pozdrawiam.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2010 - 08:56

a ja tam mysle ze trzeba bronka wybrac bo chlopina sie zaplacze jak nie wybiora go.przeciez wg niego to tylko on ma prawo zostac prezydentem.to on ma najwieksze zaslugi,reszta to kmiotki.nie chcecie zeby zalalo sejm od lez bronka to glosujcie na niego.

#10 ~stanisław~

~stanisław~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2010 - 14:13

JA MYŚLĘ ŻE PAN KOMOROWSKI NIE POWINIEN TOK DECYDOWAĆ BO JESZCZE NIE WYGRAŁ WYBORÓW A CZYJE SIĘ WYGRANYM . PRAWIE JAK BY BYŁ PREZYDENTEM ALE PRAWIE TO WIELKA RÓŻNICA A TO ŻE TUSK JEST ZA NIM I WCISKA CIEMNOTĘ LUDZIOM I MYDLI OCZY TO TUSK SAM SIĘ PRZEKONAŁ JAK ON STARTOWAŁ I PRZEGRAŁ W 2 TURZE . CHCĄ ZROBIĆ TO SAMO CO W ROSI JEST PREZYDENT A KTO RZĄDZI PUTIN TO SAMO CHCĄ ZROBIĆ W POLSCE . A PAN KACZYŃSKI NIE DA SOBIE DMUCHAĆ W KASZĘ . PAN KOMOROWSKI WYŚMIEWAŁ SIE Z ŻONY PANA PREZYDENTA ŚWIĘTEJ PAMIĘCI A JAKĄ MA SAM ŻONĘ NAWET SIE NIE UMIE ZACHOWAĆ PO OGŁOSZENIU WYNIKÓW POSZEDŁ SAM BEZ ŻONY JAK CHAM CO SIE WSTYDZI DLA MNIE JEST PRZEGRANY I TEGO MU ŻYCZĘ Z PANEM TUSKIEM ŻEBY IM SZCZĘKI OPADŁY

#11 ~jasiowedrowniczek~

~jasiowedrowniczek~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 18:11

. mnie obchodzi kim byl jego dziadek:/
zal mi wszystkich ktorzy na niego glosuja:/
rodzinom ofiar katastrofy w smolensku po 40 tysiecy zl i jakies renty jakby ich stac nie bylo:/a ofiarom powodzi DO 6 tysiecy.
jaja sobie robi czy co?
w 97 roku sam pieprzyl o tym zeby wprowadzic stan kleski zywiolowej a teraz gdy bylo to konieczne-nie, bo wybory odbylby sie pozniej i moglby straci swoje zalosne poparcie!

#12 wróżka

wróżka

Młodszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 28 czerwiec 2010 - 12:44

. mnie obchodzi kim byl jego dziadek:/
zal mi wszystkich ktorzy na niego glosuja:/
rodzinom ofiar katastrofy w smolensku po 40 tysiecy zl i jakies renty jakby ich stac nie bylo:/a ofiarom powodzi DO 6 tysiecy.
jaja sobie robi czy co?
w 97 roku sam pieprzyl o tym zeby wprowadzic stan kleski zywiolowej a teraz gdy bylo to konieczne-nie, bo wybory odbylby sie pozniej i moglby straci swoje zalosne poparcie!

zgadzam sie z Twoja wypowiedzią

#13 ~GOŚCIOWA~

~GOŚCIOWA~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2010 - 22:11

woda ma to do siebie, że spływa - a . ma to do siebie że pływa... Ludzie wiecie co jest Z Kommory osioł i matoł wszech-matoł!!!!!! aż wstyd za niego ze taka don mendoza jest w sejmie.pozdrawiam.

I ZNOWU FAŁSZ!!! DZIADEK JULIUSZ TO OSIP SZCZYNUKOW, Z BIAŁEJ CERKWI W ROSJI. JAK MOZNA TAK ŁGAC. W LATACH 1920-24 PO WYMORDOWANIU RODZINY SZLACHECKIEJ KOMOROWSKICH HERBU "KORCZ" MAJATEK I TYTUŁY RUSCY DALI SWEMU OSIPIE.... I TAK POWSTAŁ HRABIA POLSKI SZCZYNUKOW KOMOROWSKI. A EKSPERCI ZWIĄZKU SZLACHTY POLSKIEJ, CO BYŁO W RÓŻNYCH STACJACH TV, ODEBRALI MU PRAWO DO POSŁUGIWANIA SIĘ HERBEM POLSKIEJ SZLACHTY.... NO I HAŃBA NASZEGO SEJMU ZDJĄŁ ZE SWOJEJ STRONY INTERNETOWEJ NASZ POLSKI HERB. NIE MAM POJĘCIA KTO GO U NAS TAK PROMUJE, BO W NASZEJ PO SA CHYBA SAMI RODOWICI POLACY I ZA STANOWISKO NIE SPRZEDADZĄ POLSKIEJ WOLNOŚCI....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych