Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~czyt~

~czyt~
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 12:48

Jak można zobaczyć ten wywiad? Bo tutaj to można go tylko usłyszeć :)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 13:15

Jak można zobaczyć ten wywiad? Bo tutaj to można go tylko usłyszeć :)

e tam czepiasz się. Posłuchaj, popatrz i tak babka dała ciała na całej linii

#3 ~OTATNISPRAWIEDLIWY~

~OTATNISPRAWIEDLIWY~
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 15:23

Mam wrazenie ze ta "dziennikarka" musial ukonczyc te sama uczelnie co Panowie (niektorzy na szczescie) z Gazety Wspolczesnej.. Ta sama skladnia, erudycjia i inteligencjia Pozdrawiam. ps. To sa efekty dzialania prywatnych "uczelni" w kazdej juz chyba miescinie w Polsce.

#4 ~potomek~

~potomek~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 08:19

Mam wrazenie ze ta "dziennikarka" musial ukonczyc te sama uczelnie co Panowie (niektorzy na szczescie) z Gazety Wspolczesnej.. Ta sama skladnia, erudycjia i inteligencjia Pozdrawiam. ps. To sa efekty dzialania prywatnych "uczelni" w kazdej juz chyba miescinie w Polsce.

Bycie dobrym w czymś, to nie jest kwestia wykształcenia a ogólnie tego, co sie ma w głowie, jaki się ma charakter itp. Niestety pewnie w tym wspaniałym lokalnym radiu panują podobne standardy jak we "Współczesnej", czyli bez wyższego i szerszych pleców takiej roboty nie dostaniesz. Wiem bo próbowałem, mimo o wiele większego doświadczenia redaktorskiego :) Zawsze bez odezwu...bo mam tylko średnie, co mi się sugeruje już na dzień dobry, że przez to jestem pozbawiony szans....okkk... zatrudniajcie nadal pseudoredaktorów obdazonych chorobą znana jako grafomania, najwazniejsze że mają wyższe wykształcenie i...sianko w główce, nie znają terminu "profesjonalizm" i "przygotowanie materiału".

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych